Ugrás a kommentre

Szavazás - a hatodik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Yodának ott a legjobb főszereplő..

Ez Cad Bane esetében sem volt akadály anno a legjobb mellékszereplő kategóriában, ha jól emlékszem... pedig ott én másnak örültem volna. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rá voksoltam, de Bane megérdemli. Sajnos a filmek és a TCW is kevés Sith-et mutatott be, de az, hogy találkozhattunk a két Sith-törvény megalkotójával, ráadásul azt Luke Skywalker Mark Hamill szólaltatta meg, még egy kis bónusz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idén megtörtem a szokásomat, és a Venator helyett Yoda csillagvadászára szavaztam. Egyszerűen annyira jó, hogy gondoltak ilyesmire is, nem is szavazhattam másra

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brrr. borzongató nem igaz? Ahogy Darth Bane elsuhant mellettem, szinte éreztem a Sötét Oldal delejes csábítását… na de haladjunk tovább, hiszen következik a LEGJOBB JÁRMŰ kategória! A Venator 3x is elnyerte eddig a legjobbnak járó díjat, és most is ott van a jelöltek között… nyert még díjat az Umbarai vadászgép és az ETA 2-es vadászgép. Hogy idén ki nyeri a díjat, azt nem más fogja kihirdetni, mint a járművek és gépezetek igazi szakértője, Anakin Skywalker!

Anakin, fáradj fel kérlek a színpadra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idén megtörtem a szokásomat, és a Venator helyett Yoda csillagvadászára szavaztam. Egyszerűen annyira jó, hogy gondoltak ilyesmire is, nem is szavazhattam másra

Ezzel én is pontosan így voltam. Egyszerűen nem lehetett másra voksolni. A Venator egyébként teljesen kizárt volt. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Üdvözlöm Önöket!

- Anakin, számos űrhajót vezettél már életedben, Neked, személy szerint melyik a kedvenced?

- Azt nem tudom, hogy melyik a kedvencem, de a félbeszakadt Invisible Handnél mindegyik jobb volt!

- Ez nem lep meg. Most épp díjat adsz át, de egyébként három kategóriában is megméretteted ma magad. Ha azt mondanám, hogy háromból egyet megnyersz, mit felelnél?

- Azt, hogy többet akarok!

- Rendben… Anakin, mielőtt azonban besöpörnéd (vagy nem) a díjakat, kérlek olvasd fel nekünk a LEGJOBB JÁRMŰ kategóriájának győztesét!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.