Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Ez nem lep meg. Jó szöveg a Felvezeti az Ébredő Erőt duma, de tekintve, hogy szerintem az írók nem ismerhették a forgatókönyvet - max morzsákat belőle -, ezért várható volt, hogy nem sok mindent tudunk meg. Ahogy a másik könyvből sem tutunk meg sokat.

 

Csupán marketing, semmi más. De remélem, a könyv jó lesz. :)

 

Minden ilyen könyvben csak információmorzsák vannak. Az Utóhatást eléggé szidják, sokak szerint az elmúlt 20 év legrosszabb SW regénye. Kicsit félek tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ijesztő az, hogy sokak szerint az Utóhatás még a Halálvilágnál és a Halálosztagnál is sokkal rosszabb..

 

Az első 60 oldalt olvastam, eddig semmi baj nincs vele. Mondjuk... még lehet. De egyelőre a helyzet felvázolásával, a figurák (Wedge!!) elhelyezésével a sakktáblán nincs gond.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most úgy olvasnám a két EP7-hez kapcsolódó regényt, de nem lehet dec. 24-ig. :D

 

Én most fogok neki majd Az leveszett csillagoknak. A Kóbor lovagot olvastam újra, azt még be akartam fejezni.

 

Az ébredő erő regény változatáról van valami hír mikor jelenik meg itthon?

 

Jó kérdés. A legutóbbi infóim szerint a Disney a ludas abban, hogy még mindig homály fedi a pontos megjelenést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Del Rey alaposan későbbre tolta 2016 első felnőtt regényeit.

Claudia Gray: New Republic: Bloodline című regénye az eredeti március 29-ről május 3-ra vándorolt.

Chuck Wendig. Aftermath: Life Debt című regénye az eredeti május 31-ről július 19-re vándorolt.

Nem épp a legjobb előjelek. Remélem azért ezeken kívül lesz még legalább 4 felnőtt regény jövőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most fogok neki majd Az elveszett csillagoknak. A Kóbor lovagot olvastam újra, azt még be akartam fejezni.

 

 

 

Ezen most meglepődtem. Amikor múltkor írtad, hogy csak a könyv végén van info, azt hittem, már olvastad is. Na mindegy, jó szórakozást! Remek kis könyv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen most meglepődtem. Amikor múltkor írtad, hogy csak a könyv végén van info, azt hittem, már olvastad is. Na mindegy, jó szórakozást! Remek kis könyv.

 

Annak idején megnéztem, hogy mennyi lesz benne, ami az új filmhez kötődik.

 

Az Aftermath hogy tetszett? Vagy azt még nem olvastad?

 

Arra én is kíváncsi leszek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Minden, ami Star Wars című könyvvel mi a fityfene van? Sehol sem rendelhető, sehol sem kapni...

 

A Jézuska már megvette, nekem itt lesz a fa alatt. Amúgy, Szombathelyen szerintem még kapható.

 

 

Arra én is kíváncsi leszek.

 

Jó, akkor szólok majd, ha írok róla. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a helyzet a Kolibri kiadó könyveivel? Ennyi volt és kész? Kellene még egy Cross Section-nak lennie a robbantott tervrajzú űrhajókkal. Egyébként elszomorodtam, kiadtak egy rakás gyerekkönyvet, amikben még mindíg azt fejtegetik, hogy kia az a Darth Vader bácsi, meg Leia néni, meg hogy olvassunk és számoljunk, meg ragaszgassunk. Röhely. Túl kellene már ezen lépni, már nem mindeni 8 éves.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az ajánlatot, de mint kiderült, már elméletben van nekem egy. Karácsonykor meg már gyakorlatilag is lesz. :D

A szüleim ezzel akartak meglepni, csak aztán megtudták, hogy vadászom rá, és gyorsan leállítottak, nehogy megvegyem én is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.