Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Igen, igen, igen. Ma jött nekem is az e mail. Szerda. Más már majdnem kiolvasta, de tudni kell lemondani. Remélem lábnyommentes lesz.

Na kézben a cucc. Lábnyom-mentes. ;) Belelapozni volt időm, de már most tetszik. Kylo és Snoke egyik párbeszédénél nyitottam ki és bővebb volt, mint a filmben.

Kíváncsi leszek még a Rey látomásának leírására és persze, minden mára is!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na kézben a cucc. Lábnyom-mentes. ;) Belelapozni volt időm, de már most tetszik. Kylo és Snoke egyik párbeszédénél nyitottam ki és bővebb volt, mint a filmben.

Kíváncsi leszek még a Rey látomásának leírására és persze, minden mára is!

 

Nekem is megjött. Keményfedelest rendeltem, helyette kaptam egy puha pöcst. Fel vagyok háborodva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már írtam, gondolom hamarosan válaszolnak. Mondjuk azért elkeztem olvani, nekem tetszik.

Hát cimbi részvétem! Komolyan, hogy fenébe már ezekkel kiküldött csalódás-csomagokkal.

Kezdjünk izgulni a BD miatt is? :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát cimbi részvétem! Komolyan, hogy fenébe már ezekkel kiküldött csalódás-csomagokkal.

Kezdjünk izgulni a BD miatt is? :para:

 

Megjött az e mail az MM felől . Csütörtök. Én nem tudom, nekem a 40.000 Ft-os SW saga BD díszdobozomat (Xpress) megnyomott sarokkal hozta a futár annak idején. Jó, annyira nem volt vészes, még túl tudtam tenni magam rajta, de akkor is. Szerintem izguljunk. Az a tuti amit magam veszek.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát cimbi részvétem! Komolyan, hogy fenébe már ezekkel kiküldött csalódás-csomagokkal.

Kezdjünk izgulni a BD miatt is? :para:

 

Helyre állt a világ rendje. 26-án megreklamáltam a puha fedeles könyvet. 27-én 8:20-kor, reggel, már rám telefonáltak, hogy holnap, vagy holnapután a futár hozza a keményfedeles példányomat, és csak adjam oda a futárnak a puhakötésűt. Ma ,29-én meg is jött, és minden szép és jó. Teljesen korrekt a Szukits. Le a kalappal.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helyre állt a világ rendje. 26-án megreklamáltam a puha fedeles könyvet. 27-én 8:20-kor, reggel, már rám telefonáltak, hogy holnap, vagy holnapután a futár hozza a keményfedeles példányomat, és csak adjam oda a futárnak a puhakötésűt. Ma ,29-én meg is jött, és minden szép és jó. Teljesen korrekt a Szukits. Le a kalappal.

Örülök! Helyes!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami érdekes, hogy ez 6 évvel játszódik az ep.7 előtt, de Ben még nem tért át! Vagyis kizárható hogy "Rey elrejtése" és a Jedi Akadémia felszámolása között kapcsolat lenne. Amikor Rey-t eldugták a Jakkun a galaxis egy viszonylag békés hely volt.

 

Ezzel az a lehetőség hogy Luke lánya lenne azt hiszem végleg elbukott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kritikákban írják. A leírások alapján nagyon jó könyv. Állítólag még az Első Rend alakulására, illetve annak körülményeire is vannak finom utalások. Úgy tűnik hogy akit komolyan érdekel a filmek háttérsztorija annak ez kötelező olvasmány lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon várom. Tegnap a kezemben volt az Ébredő Erő regényváltozata de aztán visszatettem a polcra. Ráér megvenni. Ezt viszont azonnal zsákolnám. Az is nagyot dob rajta, hogy Rian Johnson sok ötlete, útmutatása szerepel benne így nyilván a VIII -ban előkerülő politikai szálnak is megágyaznak vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tarkin nekem tetszik, most olvasom. Egyébként furcsa, hogy az Elveszett csillagok és a Bloodline is ifjúsági regényként lett eladva, ahhoz képest ez egyiken sem érződik, simán felveszi a versenyt a felnőtt regényekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.