Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Jól néz ki az új Han Solo képregény

 

http://player.hu/kult/marvel-han-solo-kepregeny/

 

Talán végre elkészül egy igazán jó Marvel képregény az új érában? Amúgy a borítók viszont szerintem rettenetesek, már mind megnézhető a wookiee-n, és egyiken sem lehet felismerni nem csak Han-t, de Chewie-t sem igazán (nyilván utóbbit azokon, amiken rajta van).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetes. Nem célunk akadályozni a hazai képregény megjelenéseket. A legutóbbi infók szerint belátható időn belül nem várhatók magyar kiadások, ezért fogtunk bele a honosításba rajongói munkaként.

Értem, tehát, ha jönnének magyar nyomtatásban, akkor nem is folytatnátok. Nekem egyébként jobb volt az, hogy ti csináltátok, mert így mindent el lehetett olvasni, ezért is ezer és hála és köszönet. Meglátjuk mi lesz ősszel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

A felnőtt verzió mellett ifjúági képregény-adaptációja is lesz Az ébredő Erőnek. A San Diego Comic Conon bemutatták a borítóját.

 

tfa-gn-disney-1024x768.jpg

Szerkesztve: - Nute Gunray
Áttettem ide, van külön képregényes topik
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom ez a képregényben volt. Leírnád nekem dióhéjban a történés körülményeit? (A képregényes topikban, ha gondolod) :)

 

Darth Vader negyedmagával ellátogat a Geonosisra, mert egy magán droid hadsereget akar. Ehhez kell egy droid gyár amiről úgy tudják egy életben maradt királynő birtokában van. Amikor megérkeznek a bolygóra akor mondja Dr. Aphra, Vader egyik útitársa, hogy mennyivel másabb a bolygó mióta sterilizálták, később mikor találkoznak a királynővel kiderül, hogy egy bomba segítségével hajtották végre a sterilizációt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Vader negyedmagával ellátogat a Geonosisra, mert egy magán droid hadsereget akar. Ehhez kell egy droid gyár amiről úgy tudják egy életben maradt királynő birtokában van. Amikor megérkeznek a bolygóra akor mondja Dr. Aphra, Vader egyik útitársa, hogy mennyivel másabb a bolygó mióta sterilizálták, később mikor találkoznak a királynővel kiderül, hogy egy bomba segítségével hajtották végre a sterilizációt.

Köszi szépen. Pótolnom kellene már ezeket. A sterilizáció okára nem derült fény?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már magát a képregényt is olvashatjátok magyarul, Kira szerkesztésével és jómagam fordításával.

Tekinthetitek Star Wars Napi ajándéknak, elvégre egy 30 oldalas, 1 részes különszámról van szó. :)

Basszus!Ez teljesen kimaradt nálam....azt hittem cask ősszel fog jönni.

Köszönöm

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Az eredeti trilógiához és Az ébredő Erőhöz hasonlóan az előzmény-trilógiának is kiadják majd az új kánonon belül az ifjúsági képregény-adaptációját. A prequel-képregények jövő áprilisban érkeznek. A Baljós árnyakhoz már most jött borító is:

 

tpm-jgn-uk.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még csak most olvastam el tegnap a C-3PO különszámot(The phantom lab).

Nem értem....hogy került 3PO arra a hajóra.....hogy került össze az Első Rend beli droiddal...mikor rabolták el Ackbart....mikor lett meg a koordinátája?

Ez valami folytatása?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem folytatás, idővel biztos lesz valami alkotás amiben kiderülnek a dolgok...vagy lehet már van is, nemtom még csak a Lords of the Sith felét olvastam el kánon regényekből :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Star Wars 26. számában a Baljós Árnyak előtti időkbe utazhatunk el, hogy megtudjuk milyen "gyerekkora" volt Yodának. Egy egészen érdekes koncepcióval állt elő Jason Aaron, a képregény alkotója, miszerint, Luke egy történetet fog olvasni egy Jedi Mesterről, azonban ő nem sejti, hogy Yodáról van szó. A szerző elmondása szerint a legnehezebb feladat az volt, hogy egy olyan sztorit írjon, amelyet még nem hallottunk. Egy olyan világról, mely jóval a filmek előtt játszódik, egy olyan korban melyben Yoda még nem Mester. A lelendő Mester mellett viszontláthatjuk majd Qui-Gont, és a fiatal Obi-Want is.

 

star-wars-26-cover.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Yoda-sztori nagyon érdekesnek hangzik. Annak idején a Legends-ben is volt egy Star Wars Tales-rész, amely a fiatalkori Yoda első lépéseit mutatta be és megismerhettük a mesterét is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.