Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

47 minutes ago, Dzséjt said:

Remélhetőleg valaki csak próbálgatta a funkciókat. Leokéztam, nincs hézag. A spoiler mögé rejtés ettől nem véd meg.

Arra gondoltam, mi van, ha valami bot nyom automatikus reportingot zip csatolmányokra, ha látszanak. Ilyen esetben a spoiler segítene, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A botok nem csinálnak ilyeneket, azok csupán feltérképeznek, mondhatni, csupán olvasók, nem fórumozók, nem használják a funkciókat. A kártevők meg posztolnának, nem jelentenének (ennek semmi gyakorlati haszna nincs egy programnak). Ezt egy ember csinálta.

Amúgy a botok a spoiler alatt lévő anyagot is el tudják olvasni, mert nem azt olvassák, amit mi látunk, hanem azt, amiből a fórum vagy egy oldal felépül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 hours ago, Fulcrum said:

Most ment vissza. Holnap a második részt napközben is megtudom csinálni nem kell estig várni.

Sajnos máshogy alakult a napom mint ahogy terveztem így csak most lettem kész vele. Átküldtem Werebazsnak megnézni a módosításokat és kirakja.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 minutes ago, Ody Mandrell said:

Kár, hogy így nézed....így hol marad a beszélgetés? :(

Ez már OFF itt, de azért nézem így, mert most szakdogát írok, meg elég sok dolgom van mellette, és pont addigra végzek vele, mikorra az évad fele véget ér. Az évad másik felét már heti rendszerességgel tervezem követni.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.