Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

27 perccel korábban, Bence1997 írta:

Februárban meg lesz tartva. Nem jeleztek sokan, hogy nekik jó -e a 3 dátum közül valamelyik - konkrétan hárman írtatok - szóval majd meglátjuk. Talán február 8, de ehhez tényleg egy pár ember visszajelzése kell. :)

Ez teljesen kiment a fejemből, de érdekel a játék, bár a február 8 kicsit még messze van, de szerintem jó lehet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Iqvi írta:

Amíg ti ráizgultatok, Bence nagy játékötleteire, amik amúgy nekem nagyon tetszenek, én suttyomban megcsináltam az első kvízemet, ami 10 kérdéses lesz. Hátha érdekel valakit.:lol:

Milyen kis perverz itt valaki. :P

 

Természetesen érdekel, mint már korábban jeleztem, szeretném magam megmérettetni. Elképzelhető, hogy a tied előbb lesz megtartva, mint az enyém - sőt, eredetileg ez volt tervben ;) - szóval 1 fő már van. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Iqvi írta:

Amíg ti ráizgultatok, Bence nagy játékötleteire, amik amúgy nekem nagyon tetszenek, én suttyomban megcsináltam az első kvízemet, ami 10 kérdéses lesz. Hátha érdekel valakit.:lol:

Meg kell majd beszélni kié mikor jöjjön. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Iqvi: Lenne hozzád 1 kérdésem és egy javaslatom.

A kérdésem az lenne, hogy milyen témakörökben gondolkozol? EU téma lesz inkább, vagy szerteágazóbb szegleteket is beleveszel? :)

 

A javaslat a kvízek megtartásához kapcsolódnak: mivel jövőhétre tolódott a Podcast - ahol úgy tűnik szép számmal jelen leszünk - és korábban felvetettem a február 8. -át, úgy gondoltam, hogy ha megfelel, akkor megtarthatod az első kvízedet azon a napon. Én meg megtartom majd az azt követő hetek egyikén - most február 22 -ével szemezgetek, azon a héten jön ki a TCW, remek levezetés lenne egy játék mellécsapva. :D Mit gondolsz? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 26. - 16:06, Bence1997 írta:

Vagy mikor akarod megtartani?

Én két lehetőséget vetnék fel, vagy most hétvégén szombaton, vagy a jövőhét hétvége szombatján tartanám meg, estefelé. Akinek jó ez az időpont az írjon rám privátban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem inkább ide írjanak, jobb mint a privát. :) 

Még kezdő vagyok, szivesen veszem a tanácsokat, akkor jöjjön ide. 

 

Amúgy itt egy lista, hogy honnan válogattam a kérdésekhez

Star Wars, a Jason Aaron által írt füzetek 

 

Darth Vaderv1 (Kierron Gillen)

 

Sötét Tanítvány (Christie Golden) 

 

Utóhatás trilógia ( Chuck Wendig)

 

Elveszett csillagok(Claudia Gray) 

 

Rebels sorozat 

 

Alkony század (Alexander Freed) 

Szóval ezeket kell ismerni, vagy nagyon gyorsan Google-ozni, hogy megnyerjétek a versenyt. Esetleg folyamatosan konzultálni Dzséjttel.:P

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Iqvi írta:

Még kezdő vagyok, szivesen veszem a tanácsokat, akkor jöjjön ide. 

A kvízek megbeszélése mindig itt szokott lenni. :)

 

Én jövőhéten itt tudok lenni. A mostani hétvége is jó nekem, bár ha minden jól megy, Riddick Podcastjében beszélgetünk majd a 9. epizódról. De a jövőhét nekem - egyelőre - teljesen megfelel. :)

 

15 perccel korábban, Iqvi írta:

Star Wars, a Jason Aaron által írt füzetek 

 

Darth Vaderv1 (Kierron Gillen)

 

Sötét Tanítvány (Christie Golden) 

 

Utóhatás trilógia ( Chuck Wendig)

 

Elveszett csillagok(Claudia Gray) 

 

Rebels sorozat 

 

Alkony század (Alexander Freed) 

Ebből nekem majdnem mind perfect. :D Akkor a fő SW -ből ahogy látom csak az első 37 szám kell? Szééééép. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Akkor te jó esélyekkel indulsz. A teljes Star Warst nem volt szívem rátok zúdítani.:lol:

Kár. Mert akkor ultraelőnnyel indulhattam volna. :lol:

 

Amúgy a felsoroltakból az utóhatás trilógia történetét nagyjából ismerem, az elveszett csillagok és az alkony század meg olyan, hogy bizonyos dolgokat ismerek belőlük és kb. ennyi. :D De a fő, hogy legyen egy pontom. @Ody Mandrell a Rebels se fog meg? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben. :) @Iqvi 10 kérdés lesz? Vagy kicsit több? :)

 

 

Más:

A Galaxisfoglaló játékkal kapcsolatban megosztanék még további 2-3 apró információt továbbá javaslatot:

1. A nevezéskor mi legyen? A jelentkezőket besorsoljam valahová majd - szepik vagy köztársaságiak - vagy ti választotok majd? Nekem bármelyik megfelel. És természetesen vezetőt is kell majd választanotok, ha meglesz a végső lista. :)

2. A játék 79 kérdést tartalmaz. Nem kell megijedni, nem lesz feltéve mindegyik, csak próbáltam minél változatosabb kérdéseket összeírni. Olyan 25-40 kérdés között lesz szerintem a reális, persze ez rajtatok is fog múlni. :D

3. Nagyon úgy néz ki, hogy Február 22. -én nyélbe ütjük az üzletet! A nevezés ennek apropójából a február 10. -én kezdődő héten - tehát két hét múlva - elkezdődik. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez a galaxisfoglaló meddig fog tartani? :) 

8 -kor kezdünk, mint általában szokás. A területszerzés kb. 20 perces lesz. A hadjárat meg rajtatok fog állni. Ha sok kérdést kell feltennem, akkor egy kb. 2 órás játékra kell számítani. :) De ez tőletek fog majd függni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Én azt hittem hetekig tart, és minden hétvégén lesz egy forduló. :lol: 

Még az kellene. Így is neccesen tudunk összehozni ilyen játékokat, ahol egy bizonyos limitszámú fórumozó részt tudna venni, hát mégha minden hétvégén lenne ilyen. :D De nem rossz ötlet. :lol:

 

Ezt eredetileg is egy sima szombatra terveztem. Mondjuk ennek - ha sikeres lesz - jön a folytatása. Valamikor. Kezdetben minden évben szerettem volna egy ilyet, de lehet ebből évente két esemény lesz. Majd meglátjuk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Én két lehetőséget vetnék fel, vagy most hétvégén szombaton, vagy a jövőhét hétvége szombatján tartanám meg, estefelé.

Nekem előreláthatólag jó a most szombat este. A jövőhétről még nem tudom biztosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.