Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

FELHÍVÁS!!!

Február 5. -én, szerdán, este 8 órától lehet jelentkezni a Február 22. -én megrendezésre kerülő Galaxisfoglaló játékhoz! Nem kell mást tennetek, minthogy február 5. -én este 8 -tól február 14. -e este 8 -ig jelentkezni abba a szervezethez, amely szimpatikusabb a számotokra. Mivel hosszabb távra tervezem az egész játékot, ezért kezdésként a Köztársaság kontra Szakadár párharcot fogjuk lejátszani február 22. -én, szombaton este 8 órától. :)

A nevezés után február 16. -án, vasárnap estig eldönthetitek, hogy a köztársaság oldalán és a szakadárok oldalán ki képviselje a vezető tisztséget.

 

Képtalálat a következőre: „republic vs. separatist”

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Darth Sky írta:

Legfeljebb lemeccseljük mi ketten.

:D

 

Az biztos, hogy vagyunk egy páran, akik olvasnak könyvet/képregényt, bár nem tudom, hogy 3-4 emberen kívül van -e olyan, aki játszott -e kvízjátékot az utóbbi 2-3 évben? :? Pedig tök jó lenne egy ilyen. Talán majd egy kedvezőbb időpont megfelel majd.

 

Mondjuk nekem is át kell szerveznem akkor a Galaxisfoglalót, mert most látom, hogy nagy mozgolódás ott se volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A francba @Bence1997, @Darth Sky sajnálom, hogy kiment az egész a fejemből. A mai nap volt egy csomó dolgom, és kiment a fejemből az egész. Kár hogy csak kettőtöket érdekelt volna az egész, reméltem legalább 5-6 embert.:cry: Esetleg majd megpróbáljuk máskor?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Topik nyitásánál majd szólj, mert asszem nem tudsz nyitni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell

Többször is nyitottam már topikot, pédlául az új Star Wars, és Darth Vader sorozatoknak is.:peace: Talán jobban megkéne hirdetni, esetleg a fórum főoldalán. Azért 6 emberrel jobb lenne megtartani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Esetleg majd megpróbáljuk máskor?

Rajtam nem múlik. :)

 

19 perccel korábban, Iqvi írta:

Talán jobban megkéne hirdetni, esetleg a fórum főoldalán. Azért 6 emberrel jobb lenne megtartani.

Ez szerintem is jó ötlet lenne.

Bár sajna itt a topik is közrejátszik: hiába van új kánon, a fórumozók többsége még mindig mozgóképes tartalmakkal foglalkozik csak, más médiumokkal nem, hiába egy kánon van, ami mindennel egybefügg. Ha van is kivétel, az pl. csak az aktuális filmekhez kapcsolódó művek tanulmányozását végzi. És mondjuk én az új tagokról se tudok nagyon nyilatkozni, van 1-2 új ember, aki a könyvek/képregények közt leleng, továbbá 1-2 veterán is - pl. Revan - de náluk is ködös a helyzet.

Egy szélesebb kategória sokkal inkább csalogató a fórumozók körében, bár még így is neccesen lehet összehozni az egyes kvízeket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Bence1997 írta:

Persze hogy lehet, péntekig még van idő. És melyik oldal legyen? Köztársaság vagy szakadár? :D

Legyen Szakadár :D amúgy ezt nem jobb lett volna jelentkezés után eldönteni, két egyenlő csapatra osztani a jelentkezetteket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát kérdeztem tőletek, hogy melyik opció legyen. Senki se reagált rá. :D

 

2020. 01. 27. - 20:18, Bence1997 írta:

1. A nevezéskor mi legyen? A jelentkezőket besorsoljam valahová majd - szepik vagy köztársaságiak - vagy ti választotok majd? Nekem bármelyik megfelel. És természetesen vezetőt is kell majd választanotok, ha meglesz a végső lista. :)

 

Amúgy: @Donát és @Yoda József felírtalak benneteket. Ha mégis inkább én sorsoljalak be benneteket, akkor nem veszem figyelembe az írásotokat - bár valszeg bele fogom :P - de akkor már 2 emberünk van. Juhééééé. :yeah:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na sziasztok, újabb helyzetjelentést közölnék a Galaxisfoglalóval kapcsolatban:

 

A nevezés, mint azt fentebb is olvashatjátok pénteken lezárult. Mivel 2 -en jelentkeztek csak, így úgy gondoltam, hogy határozatlan időre megnyitom újra a nevezést. Szerintem egy 6 ember simán összejöhet, de akár a 8 fő se lehetetlen. Nem sürgetek senkit, ha összejön legalább a 6 fő, akkor már széttudom őket osztani és akkor tudnánk megbeszélni egy normális időpontot a játékhoz - ami a mai világban érzésem szerint nagyon nehéz, de hát ilyen rohanó világban élünk. :)

 

Szóval a nevezés még aktív, aki szeretne jelentkezni, az megteheti. Remélem megleszünk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban nem úgy volt, hogy aki szeretne játszani, az ide írjon, nem kell főhírbe tenni? :?

 

Addig is a kedvcsináló:

Ahogy utoljára visszatérünk az előzmények legfőbb konfliktusába, a klónháborúk időszakába, úgy indul el hamarosan a Galaxisfoglaló nevű játék. Két csapat mérkőzik meg egymással, kérdések egész hada várja őket, hogy megmérettessék magukat. Vajon ki fog győzedelmeskedni? A Galaktikus Köztársaság megvédi a Galaxist és végre békét teremt vagy Dooku gróf és szövetségesei átveszik az irányítást a Star Wars Univerzuma felett? Te kinek az oldalára állsz? Ha van kedved, csatlakozz és vezesd győzelemre a csapatodat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még annyit, hogy eredetileg 8 emberre lett tervezve a játék - így kb. kijönne a hadjáratnál a 4×4 -es menet - és akkor mindkét oldalon lenne egy-egy kapitány/vezető, a többiek pedig "katonák" lennének. De igazából már a 6 embernek is örülök, azt a mennyiséget szerintem el fogjuk érni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Bence1997 írta:

Korábban nem úgy volt, hogy aki szeretne játszani, az ide írjon, nem kell főhírbe tenni? :?

Úgy volt, de hányan írtak ide? Ketten.... Ezért gondoltam, hogy meg kellene hirdetni mert több ember figyelmét felkeltené.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Wilde írta:

Ez most hétvégén lenne?

Eredetileg a hétvégén lett volna. Most viszont úgy áll a helyzet, hogy elsőként egy valamennyire biztos létszámot szeretnék és a jelentkezőkkel egyeztetve egy időpontot megbeszélnénk. :)

 

A jelentkezésedet felírtam.

 

56 perccel korábban, Donát írta:

Bence, nyugodtan várjunk a kezdéssel, amíg elég érdeklődő össze nem gyűlik. Ha később lesz, hát később lesz, csak legyünk elegen.

Persze, ez is a terv. A nevezés korlátlan, ha összejön egy pár ember akkor már jók is vagyunk - ebben amúgy benne van az is, ha esetleg valaki véletlenül kiesik mert dolga akad, akkor pótolni lehessen. 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.