Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Na, időközben sikerült véglegesítenem a kérdéseket. 14+1 kérdés lesz, de majd az időtől függ, hogy az az 1 kérdés fel lesz-e téve. :D

A TPM -ből több kérdés van, a többi filmből 1-2, illetve lesz 1, ami érinti az egyik animációs sorozatot, továbbá lesz 2-3 kérdés, amely inkább a háttértudásra megy rá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Szia @Ody Mandrell egy apró kérésem lenne: létretudsz hozni egy "SW kvízjáték" nevű topikot a holnapi játékra? :)

Bence, nem gondoltál arra, hogy elhalasszuk még egy héttel a játékot? :)

Velem együtt 4 játékos maradt, ami soványka mezőny. Talán jobb lenne a sok munkával megkreált kérdéseidet nagyobb versenybe felhasználni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Csak ennyi? Semmi elnevezés? :) 

Na mindjárt kiötlök valamit gyorsan. :D

 

"A SW kvízjáték elkalauzol benneteket a réges-régi Galaxis ismert eseményeihez. Múlt, jelen és jövő ismerete mind szükséges, hogy végül a legjobb győzzön ebben a játékban."

 

12 perccel korábban, Pildi írta:

Bence, nem gondoltál arra, hogy elhalasszuk még egy héttel a játékot? :)

Velem együtt 4 játékos maradt, ami soványka mezőny. Talán jobb lenne a sok munkával megkreált kérdéseidet nagyobb versenybe felhasználni. :)

Gondolkodtam ma rajta, pedig tegnap még írtam is, hogy van-e valaki, aki szeretne csatlakozni. Lehet ritkán tévednek ide az emberek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Na mindjárt kiötlök valamit gyorsan. :D

 

"A SW kvízjáték elkalauzol benneteket a réges-régi Galaxis ismert eseményeihez. Múlt, jelen és jövő ismerete mind szükséges, hogy végül a legjobb győzzön ebben a játékban."

 

Gondolkodtam ma rajta, pedig tegnap még írtam is, hogy van-e valaki, aki szeretne csatlakozni. Lehet ritkán tévednek ide az emberek. :D

Köszi ez jó lesz! De a címre nem akarsz valami ötletesebbet? Ennyi elég, hogy SW kvízjáték? :D Nekem ok, ha neked jó. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Köszi ez jó lesz! De a címre nem akarsz valami ötletesebbet? Ennyi elég, hogy SW kvízjáték? :D Nekem ok, ha neked jó. 

Hmm, igazad lehet. Akkor legyen Szombat esti kvíz Round 2. :D Ha megfelel neked, nekem is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na gyorsan csekkoltam mindent a kérdéseknél. 15 kérdés, véglegesítve, kategóriákként elkülönítve. Remek kérdéseket raktam össze, remélem most nem lesz olyan kérdés, amely a tavalyi Canto Bight/fénykardos kérdésekre fog hasonlítani. Mindennek utánanéztem, lesznek rafkó kérdések, de nem lehetetlenek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ráérek este nyolckor, bár úgy látom elég gyér az érdeklődés. :( 

Szuper. Ennek örülök. Iqvire ráírtam privibe, mert nem láttam, hogy írta volna, hogy részt vesz, csak azt, hogy mi is ez az egész. :)

 

Amúgy igen, pedig azt hittem, hogy a veteránok némelyike (Donát, Dzséjt, de vehetjük ide Yodát is) betoppan. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, ti voltatok azok, akik tutira jelezték nekem, hogy ma jönnétek. Bár igaz, Ody-nak képlékeny volt a dolog egy ideig. A többiek is írták, hogy jó az eheti játék.

 

Meglátjuk, ha 8 -ig befutnak, akkor mehet a dolog - alapból a WM -en óriási a részvétel, fura hogy a 19 -es topik alatt nem figyelték néhányan a Kantin topikot is. :| Na mind1.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Pildi írta:

Bence, ne keseredj el, ha most nem jön össze. :)

Nem haragszom, egyáltalán nem. :)

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Sajnos benne van, hogy egy ilyen hosszabb játékra nem akarnak leragadni. :( Meghirdetjük majd a különböző csatornákon ha ma nem jön össze. 

Igaz, bár ahogy nézem egy ideje alapból stagnál eme kvíztopik. Az utóbbi 5 évben volt össz-vissz 3 db játék. Sajna az emberek ideje a fórumon is megváltozott, ahogy néztem.

Na semmi baj, ha ma nem, akkor majd egy másik időpontban. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.