Ugrás a kommentre

Aliens és Predator


M.Laci

Ajánlott hozzászólás

Nahát, sosem esett le az android abc! :)

És Fassbender szerepéről azt hittem, hogy szerepe a David-fejhez kötődik majd, esetleg egy új testet kap. Új modell? Ez új. Új néven? ez meg sz@r..

Peter Weyland visszatérését meg mi indokolja és hogy teszik lehetővé?

Aggódom a Covenant miatt..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig olyan lelkes voltál :(;)

Szeretem az Alien-univerzumot. És szeretném, ha a Covenant visszaterelné a helyes útra.

Jóval lejjebb immár be lett rakva egy olyan sztorivázlat, ami még a Prometheus fényén is emelhet.

Az is kellene a Covenantba és persze minél kevesebb baromság és jól működő, jól kivitelezett ötletek és történet is.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neill Blomkamp-ról egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy olyan vacakot csinálna, ami nézhetetlen lenne. Nekem eddig mindegyik filmje tetszett (Igen, a Chappie is). Igazi szerzői filmes, nem hétköznapi történetekkel. Szerintem jó lesz, bár a lény életciklusának baszogatása nem kellene, mert akkor olyan lesz mint a negyedik rész. De a negyedik rész is jó volt kb. az első 3/4 óráig a maga nemében, mert voltak benne normálisan szaporodó idegenek is. Én nem látom olyan borúsnak a helyzetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neill Blomkamp-ról egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy olyan vacakot csinálna, ami nézhetetlen lenne.

Pedig szerintem a District 9-on kívül csak ilyet csinált. :evil:

 

Szerintem a Covenant sikerétől már semmi sem függ, kétlem, hogy az Elysium szolid és a Chappie kolosszális bukása és a bejelentést követő negatív kritikák után Blomkamp Alien 5-je valaha is zöld utat fog kapni. Eleve már gáz, hogy a 60 éves Michael Biehnt és a 67 éves Sigourney Weavert bele akarják szuszakolni Hicks és Ripley szerepébe, de mire egyáltalán elindulnának a forgatási munkálatok, Weaver már 70 éves is lehet. És ha a Covenant sikeres lesz, akkor tuti, hogy azt fogják folytatni. Ami részemről rendben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öööö... Ezt Ridley Scott rendezi. Neill Blomkamp a következő Alien filmet kapja meg, ha a Covenant sikeres lesz

 

Az idő megállt nálam. Bocs, le vagyok maradva néhány story board-al, amin még Hicks, meg a többiek vannak.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jake, hogy-hogy még nem hoztad le az év hírét, hogy a nagyszerűnek ígérkező Alien 5-ben talán Bishop is visszatér Lance Henriksen megformálásában? Mondjuk nagyon jó lenne az időközben megöregedett, 80 éves Bishop androidot látni. :evil:

Istenem, kérlek, kegyelmezz, jelentésk már be, hogy sosem készülhet el a Blomkamp-féle Alien 5, mert ekkora f*szságot már a Fox sem mer kiadni. :clap2: :clap2: :clap2: Inkább adják oda a jogokat Scottnak, hadd csináljon még hat Prometheus-folytatást...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

És szerinted poszterrel reklámoznák, meg beharangoznának egy trailert, ha nem 2017. május 19-én hanem 2018-ban jönne a film? :P;)

 

Szerintem szerintem.. Hát mi van úgy, ami "szerintem" van? Semmi. ezért jobb kérdezni. "tökömsetuggya" alapon.. ;)

Egyébként ez azt jelenti, hogy nagyon jól állnak nem? Ez azért nem sűrűn van..Mármint előrehozott premier..vagy?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ez azt jelenti, hogy nagyon jól állnak nem? Ez azért nem sűrűn van..Mármint előrehozott premier..vagy?

Nem feltétlenül azért van ez mert jól állnak. Az ilyen előrehozatlak leginkább üzleti és marketing okok miatt van de nyilván feltétele hogy jól is álljanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlenül azért van ez mert jól állnak. Az ilyen előrehozatlak leginkább üzleti és marketing okok miatt van de nyilván feltétele hogy jól is álljanak.

Talán féltek valamivel összeereszteni nyáron? Mik lesznek akkor?

De, ej ha az ep8 májusban lett volna, most biztos nem így döntenének.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán féltek valamivel összeereszteni nyáron? Mik lesznek akkor?

Itt szerintem egész jól fel vannak sorolva a jövő évi muvik.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.