Ugrás a kommentre

Aliens és Predator


M.Laci

Ajánlott hozzászólás

Ez a marketing kampány egyre viccesebb. Kezd olyan lenni mint az Avatar ahol hónapokig lehetett hallgatni micsoda döbbenetes állatvilággal rukkoltak elő Pandorán aztán pont a design volt az egyik legközépszerűbb része az egésznek.

Arra gondolsz, hogy mindennek 6 lába volt, +USB port és ennyi? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a marketing kampány egyre viccesebb. Kezd olyan lenni mint az Avatar ahol hónapokig lehetett hallgatni micsoda döbbenetes állatvilággal rukkoltak elő Pandorán aztán pont a design volt az egyik legközépszerűbb része az egésznek.

Hát én pont a design éreztem az egyik legerősebbnek és a történetet és a karaktereket a legközépszerűbbnek. Mert azokba semmi új nem volt de a design-ban voltak jó dolgok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy a szerződése meglehetősen konkrét: azt mondod, amit a szádba adunk, és akkor mondod, amikor mi azt akarjuk. :)

Pont most neztem a Star Trek OS 8-ik reszet.Androidok....szoval O egy kivalo android.Parancsokat teljesit.:)Meg civilben is...

 

 

Amugy a Promival kapcsolatban fogalmazodott meg bennem egy ujabb kerdes;

Ha a Tervezok megalkottak az embereket,azutan magugra hagytak oket,akkor a barlangrajzok,hogy lehetsegesek egyaltalan?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én pont a design éreztem az egyik legerősebbnek és a történetet és a karaktereket a legközépszerűbbnek. Mert azokba semmi új nem volt de a design-ban voltak jó dolgok.

Én is így vélem.

Ez a marketing a Covenant körül meg szánalmas. Szép, hogy nem mondanak rosszat a filmjüktől, de azért ne kezdjék már el egymás f*szát szopni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új nem volt bennük, de szerintem szerethetőek voltak. A történet az eredetiségével nem szakitotta le a plafont, de legalább valamennyire izgalmas volt. A lények designjában viszont nem éreztem hogy nagyon megerőltették volna magukat. A hat láb meg az USB porton kivül (köszi csoli) más nem nagyon jutott eszükbe. Sehol nem volt egy egy hutt vagy rancor-szintü emlékezetes lény.

 

Itt a nevem alatt lévő rondaság is kilométerekkel érdekesebben néz ki mint bármi az Avatarban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így vélem.

Ez a marketing a Covenant körül meg szánalmas. Szép, hogy nem mondanak rosszat a filmjüktől, de azért ne kezdjék már el egymás f*szát szopni.

Most ,hogy itt pont a Gyuruk ura is meg ez is meg lett emlitve...meg kell neznem a Shop Stop-ot! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont most neztem a Star Trek OS 8-ik reszet.Androidok....szoval O egy kivalo android.Parancsokat teljesit.:)Meg civilben is...

 

 

Amugy a Promival kapcsolatban fogalmazodott meg bennem egy ujabb kerdes;

Ha a Tervezok megalkottak az embereket,azutan magugra hagytak oket,akkor a barlangrajzok,hogy lehetsegesek egyaltalan?

Szerintem mielőtt magukra hagyták az embereket, megosztottak némi tudást is.

A barlangrajzbeli csillagtérkép, meg lehet, hogy Shaw-ékig nem jelentett senkinek semmit egy mtívumon túl.

Az, hogy ő meghívásnak fogta fel, az az "ő baja", de nem biztos, hogy annak volt szánva.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a teremtés után hagyták magukra az embereket. Kr.e. 35 000-től Kr.e. 2996-ig folyamatosan látogatták a Földet és segítették az emberiség fejlődését. Innen vannak a barlangrajzok is, amiket azért hagytak hátra a Mérnökök, hogy az emberek majd azok segítségével eljuthatnak az LV-223-ra, ahol találkozhattak volna teremtőikkel és felvehették volna a kapcsolatot. Csak aztán 18-ban egy Mérnök jött a Földre, hogy megnézze, mi a helyzet nálunk, újabb instrukciókat adjon, csak a rómaiak összerötyizték magukat tőle, és megölték. A Mérnökök tudomást szerezve erről az univerzumra veszélyes elemnek ítélték teremtményeiket, ezért az LV-223-on felállították a labort, hogy elkészítsék a fekete szmötyit, amivel sterilizálhatják a Földet, megóvva a galaxist tőlünk. Csak aztán valamit elszúrtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem továbbra is nagyon tetszik a háttérsztori!

Nekem is tetszik, csak sajnos még mindig nem találtam hivatkozást arra, hogy honnan a fityfenéből szedték ezt az infót. Mondjuk, amíg nem olvasom, hogy nem igaz, addig részemről igaz. :)

 

A fekete szmotyit honnan szereztek?

Gondolom valahogy az Alienektol...de ez is homaly.

A részletek nem ismertek, de az biztos, hogy a Mérnökök hozták létre. Hogy a xenóknak van-e ehhez bármi köze, na, az valóban homály.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszik, csak sajnos még mindig nem találtam hivatkozást arra, hogy honnan a fityfenéből szedték ezt az infót. Mondjuk, amíg nem olvasom, hogy nem igaz, addig részemről igaz. :)

Az a helyzet, hogy rohadtul illik a képbe. És ha ezt behozza a Covenant, akkor szerintem a Prometheus "hibái" is ki lesznek vele köszörülve. Olyan átfogó magyarázat volna, ami rendberakná az egész xeno-prequelt.

Érte az a vád az Promi alkotóit, hogy egyes dolgokra ők maguk sem tudták a választ.

Akár rajongói teória, akár nem, nagy lehetőség. Kár lenne kihagyni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a teremtés után hagyták magukra az embereket. Kr.e. 35 000-től Kr.e. 2996-ig folyamatosan látogatták a Földet és segítették az emberiség fejlődését. Innen vannak a barlangrajzok is, amiket azért hagytak hátra a Mérnökök, hogy az emberek majd azok segítségével eljuthatnak az LV-223-ra, ahol találkozhattak volna teremtőikkel és felvehették volna a kapcsolatot. Csak aztán 18-ban egy Mérnök jött a Földre, hogy megnézze, mi a helyzet nálunk, újabb instrukciókat adjon, csak a rómaiak összerötyizték magukat tőle, és megölték. A Mérnökök tudomást szerezve erről az univerzumra veszélyes elemnek ítélték teremtményeiket, ezért az LV-223-on felállították a labort, hogy elkészítsék a fekete szmötyit, amivel sterilizálhatják a Földet, megóvva a galaxist tőlünk. Csak aztán valamit elszúrtak.

Hogy is fogalmazzam meg finoman... khm... nem vált volna a film hátrányára (Prometheus), ha ezek az infók legalább részben bekerülnek magába az alkotásba, és nem innen-onnan kell összevadászni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy a szerződése meglehetősen konkrét: azt mondod, amit a szádba adunk, és akkor mondod, amikor mi azt akarjuk. :)

Nekem az jutott eszembe, hogy talán nem is ő mondta - főleg gondolta -, ami hasonlít erre a verzióra. Kissé sírva röhögős a marketing a film körül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, szerintem az első előzetes csak decemberben érkezik az új SW filmmel. Legalábbis nagy kihagyott ziccer lenne, ha nem akkor küldenék mozikba a trailert. :)

 

A Prometheus marketing nagyon félelmetessé csinálta az előzeteseket, felhasználva az eredeti Alien trailer búgó hang effektjét.

Vajon itt mivel kontráznak majd rá?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, szerintem az első előzetes csak decemberben érkezik az új SW filmmel. Legalábbis nagy kihagyott ziccer lenne, ha nem akkor küldenék mozikba a trailert. :)

 

A Prometheus marketing nagyon félelmetessé csinálta az előzeteseket, felhasználva az eredeti Alien trailer búgó hang effektjét.

Vajon itt mivel kontráznak majd rá?

Hát nagyon várom a trailert. Mondjuk hajlamos vagyok rá, hogy becsapjon jó értelemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha ezt behozza a Covenant, akkor szerintem a Prometheus "hibái" is ki lesznek vele köszörülve.

Egy a sok közül, de azért bőven van még benne olyan hiba (idézőjel nélkül!), amit egy istencsászár Covenant sem tudna kiküszöbölni, csak ha az egész Prometheust újravágnák (de még úgy is maradna benne néhány elfekvőben, bár az már bocsánatos lenne).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mehetnének egybe az Alien és Predatoros hírek ? Nem baj? Eléggé összefügg a két univerzum..

 

Benicio Del Toro In Talks To Star In ‘Predator’ Reboot

http://deadline.com/2016/09/benicio-del-toro-predator-movie-reboot-fox-1201818077/

 

Hu elég érdekes választás. Szóval Del Toro mint az öreg dörzsölt karakter vs Predator.. Hmm :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már felmerült a "hivatalosság" kérdése. Jelenleg mely alkotások minősülnek kánonnak? Mert egy kollégám váltig állította, hogy a Predator és AvP filmek ugyanabban a világban játszódnak, mint az Alienek (ekkor jött azzal, hogy márpedig a xenóknak nincs "szemük", mert egy boncolás során látható volt a csontvázuk). Tudtommal viszont csak a 4 Alien film, a Prometheus, valamint a Colonial Marines és az Isolation játékok tartoznak ez utóbbi univerzumba. A regényekbe még nem volt alkalmam elmerülni, már csak azért se, mert nem tudom, melyek tartoznak a kánonhoz.

 

Illetve a filmek közül minden esetben a bővített változat a hivatalos? Mert olvastam, hogy bizonyos esetben a készítő a moziba került verziót tekinti annak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami az Alien-univerzumban kánon:

- Alien mindkét verzió (mindkét film tartalmaz olyan jeleneteket, ami a másikban nincs benne, de ezek a jelenetek is megtörtént eseménynek minősülnek)

- Aliens bővített

- Alien3 mindkét verzió (a bővített jelenetek kánonok, viszont kutyából kelt ki a lény és a királynő is kikel a végén)

- Alien Resurrection bővített

- Prometheus

- Aliens: Colonial Marines

- Alien: Isolation

- Alien: Árnyékhajsza

- Alien: A bánat tenger

- Alien: A fájdalom folyója

Ez a 20th Century Fox jelenleg hivatalos álláspontja.

 

Az AVP és Predator univerzumok külön kezelendők - bár e kettő között már van összefüggés, de így is külön szokták venni a Predator és AVP világokat.

 

Az alieneknek nincs szemük amúgy sem, ez az AVPR-en túl sem volt soha másképpen. De az Alienben látható drone-nak van szemürege a koponyáján, illetve az AVPR-ben szereplő Predaliennek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

- Alien3 mindkét verzió (a bővített jelenetek kánonok, viszont kutyából kelt ki a lény és a királynő is kikel a végén)

 

Kösz a felsorolást. Az általam kiemelt esetben, aztán foghatja az ember a fejét nem? Hogy kell ezt érteni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.