Ugrás a kommentre

Aliens és Predator


M.Laci

Ajánlott hozzászólás

Alan Dean Foster mégsem Alien Covenant Sequel regényt ír, hanem preqelt. Ez így már rendben van. Gyanús is volt annak idején, hogy egy folytatás regény jönne a filmhez. Viszont még több helyen a Sequel Novel is fel van tüntetve rendelhetőként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Rossz ezt Alien-kedvelőként írni, de én is örülök. Nem szívesen ignorálnám a 3-at és a 4-et, pláne egy kétes sikerű Blomkamp adaptációban.

Tessék már rájönni, hogy nem akkor kell előkaparni egy projektet, mikor színészek 70 körül vannak. És ez csak egy aspektus. Talán nem is ezt kellett volna kiemelnem..mindegy

Nem működött volna, gondolom mindenki belátta..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt is kiemelheted, mert igaz. Én talán annyiban módosítanám, hogy nem a 70 körüli színészekkel kéne megpróbálni eladni. A Star Trek ezen a téren jó volt, mert új, fiatal színészekkel játszatták el benne a régi karaktereket úgy, hogy a reboot is része annak az univerzumnak. Az Alienben az időutazás nem pálya, szóval ezzel, mármint a reboottal ne éljenek, ha lehet. Nem kell! A Star Wars ep7 is jól csinálta, mert megfelelő mértékben, megfelelő szerepben hozta vissza a régi színészeket. Nem a vénségek lettek a főszereplők, ők csak cameoztak, vagy mentorkodtak. Ez még járható út is lehetne, az öreg Ripley 8 akár elő is kerülhetne ilyen szerepben.

De talán a Jurassic World (ha már a régi sorozatokra építünk) mintájára lehetne ezt a legjobban megoldani: új színészekkel a régire alapozva új történetet írni. Például az, amit a Colonial Marines prezentált, filmen is megvalósítható lenne: a Derelict megmaradt és a WYC megtalálta, kutatóbázist hozott létre, csak a dolgok elfajultak. Vagy más módon. Hagyják már szegény Ripley-t békében nyugodni, Ripley 8 meg öregedjen meg békésen a romos Párizsban. Az új film meg nyugodtan játszódhat egy teljesen új érában, évtizedekkel vagy évszázadokkal az AR után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na így pontos. Egyetértek!

A 4 után lehetne folytatni Ripleyvel vagy Ripley nélkül.

A Star Trek jó példa igen. Nekem még az X-men jutott eszembe, hogy ott is megvan egymással a 2 éra.

De az Alien nem ilyen és bele ne sz@rjanak már a közepébe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy most olvasom az Alien: Invasion című regényt, egyre jobban úgy érezem, hogy egy ilyen nagyszabású sztorit kéne csinálni Alien vs Predator filmnek.

 

 

Na még az kéne. AvP soha többet. Eddig sem szerettem, mert megerőszakolása az eredeti alien univerzumnak. Persze, ez szigorúan magánvélemény,amit semmilyen körülmények között nem másítok meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy normálisan összehozott tengerészgyalogosos-xenós-predis AvP muvira vevő lennék. Másfajtára nem.

Azt meg én se bánnám ha Blomi alienes muvija tényleg elúszna. Sose volt hozzá nagy kedvem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.