Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ja bocs'. Az úgy érdekesebb. ;) Mert ha Bobában is meg van az a tudás mint abban a klónban, akkor....akkor bármi lehet. PErsze testi ereje nincs akkora, de szellemi annál-inkább. Ráadásul Jango személyes tanítványa.
Milyen tudás? Az igaz, hogy Bobát Jango képezte, és bár a mandalori gyerekek nem igazán a mi gyerek elképzeléseink között nőnek fel, de szerintem még így is lazább sora volt mint a testvéreinek. Ráadásul ő csak egy sima klón, Jango minden fizikai, genatikai hibájával. Míg a többieknél a kaminoiak nem csak az engedelmességet módosították, hanem minden negatívumot is kiküszöböltek. Ők sokkal tökéletesebbek. Ráadásul a felnőtt klón már egy tapasztalt katona, ami nem mérhető össze egy kalandos sorsú gyerek tapasztalatával szerintem.

 

Félelmetesen jók a képek Bobáról, de ami a csúcs, az a köztársasági "birodalmi" tiszt feszes kiállása és az idősebb klón aki már kopaszodik.
Szerintem nem, hisz Jango sem kopaszodott, márpedig az ilyesmi öröklődik. Inkább csak fazonra nyírt haja van. Ha megnézed oldalt a füle fölött sincs egy sávban, márpedig ott nem szokás kopaszodni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Epikus...? Valahogy nem ezt várnám abból, amiket előzetesen írtatok. :para: Nagyon be sem néztem a spoilerek mögé, de ez nem ilyen típusú epizódnak tűnt.
Én nem is tudom elképzelni másként.....egy ekkora szörnnyel. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CN csatornáról már nem lesz 720p HD release? Vagy várható a Bounty Huntersből onnan is egy 720p HD verzió?
Miért akarsz CN-es 720p-t, mikor azok (ha jól tudom) logosak?

 

szerk: visszaolvastam és már értem.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz Zéé a linkeket, ha lesz 720p vagy 1080p (inkább az utóbbi :para: - elképesztő a 2 között a váltás, még így "kis" monitoron is :) ) akkor azt is oszd meg velünk egyből (sajnos nem érek ár a kereséssel foglaílkozni) :)

 

Addig is egy MU

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.