Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jelenleg azért utálom ezt a honlapot, mert az író azt szónokolja már a Cargo Of Doom szinkronos megjelenése óta, hogy mennyire rettenetesen sz*r lett Yularen admirális "új" hangja. De az persze nem jutna el az agyáig, hogy Yularen admirális hangja egy cseppedt sem változott, ugyanúgy Jakab Csaba szinkronizálja, érdekes módon, az első évadban semmi problémája nem volt ezzel, de hát valamibe mindig bele kell kötnie.

Amikor még elvétve írtam oda 1-2 bejegyzést (nem olyan rég) én is próbáltam felnyitni a srác szemét, hogy Yularen 1. és 2. évadbeli hangja azonos, de úgy látszik nem látja a fától az erdőt...

Ami pedig elszomorító, hogy nem lehet a blog szerkesztőjével ellentétes véleményt kinyilvánítani, mert rögtön le lesz barmozva az ember. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg furcsa, hogy nem jött le neki a Cargo of Doom végén, hogy menekült meg Bane, nekem is egyből lejött.

Az meg még furább, hogy Yularen hangján kiakadtak. Vagy nagyon régen nézték az első évadot, vagy nem jól hallanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor még elvétve írtam oda 1-2 bejegyzést (nem olyan rég) én is próbáltam felnyitni a srác szemét, hogy Yularen 1. és 2. évadbeli hangja azonos, de úgy látszik nem látja a fától az erdőt...

Szerintem utólag ő is rájött, de ha be kellene ismernie, hogy ilyen idióta hibát vétett, akkor az kárt tenne a tökéletesre csiszolt egójában.

 

Ami pedig elszomorító, hogy nem lehet a blog szerkesztőjével ellentétes véleményt kinyilvánítani, mert rögtön le lesz barmozva az ember. :)

Ez a magyar mentalitás. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem utólag ő is rájött, de ha be kellene ismernie, hogy ilyen idióta hibát vétett, akkor az kárt tenne a tökéletesre csiszolt egójában.

Lehet, hogy igazad van, különösebben nem ismerem a tagot, de be vallom, nem is érdekel. Viszont nálam már nem sok vizet zavar se a srác, se a blogja, úgyhogy részemről ennyi volt az OFF. :)

 

Nem értem miért szapulják a Children of the Force-t, az egyik legkiválóbb epizód a sorozatban, nekem nagy kedvencem.

Nekem a nyitó trilógiából a kedvenc részem, bár az tény, hogy van benne 1-2 következetlenség, illetve számomra nem tetsző dolog, mégsem szapulom úton-útfélen, főleg nem egy könnyen befolyásolható, komplett rajongói táborral a hátam mögött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudtam, hogy ekkora kihívást jelent egy-egy epizódértékelésem számotokra. :) Ha gondoljátok visszafogom magam, bár ezzel komoly kihívás elé állítotok. :)
Meg ne próbáld. :D

 

Egyébként a további OFF -okat törlöm. Ez a topik nem más helyek elemzésére jött létre. Igaza van oldie -nak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont nem biztos, hogy vasárnapnál előbb lesz magyar TCW, lévén pénteken elmegyek itthonról és vasárnap este (reményeim szerint) jövök haza. Ha lesz gyorsan SD akkor azt még gyorsan fel tudom tenni, de HD nem valószínű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

off

GYEREKEK! Óriási csapás érte a warez társadalmat. Beszüntették a germán jogvédők a Releaselog-ot, szent sorozatunk linkjeinek gyűjtőhelyét a tengelyhatalmak lerohanták. :clap2:

Nagyon szomorú vagyok és úgy érzem, szomorúságomnak hangot kellett adnom.

Mindenkitől kérek egy perc néma digitális fejhajtást!

 

Innét üzenem a jogvédőknek, a WAREZ örökké élni fog és vele együtt a CW részek letöltése is.

 

Annyi remény van, hogy az oldalt megpróbálják átvinni másik szerverre....úgy legyen!

on

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet csinálni 1-2. évados maratonokat. :)

Én biztos, hogy majd újból megnézem mindakét évadot a mozifilmmel együtt. :clap2: Nemrég a Doktor House esetében rendeztem magamnak maratont, ez valamivel rövidebb ideig fog tartani. :D

 

A szavazás előtt biztos megnézem a teljes második évadot. Na nem mintha nem lenne a kisujjamban. :D

Ne is mondd, én már annyiszor megnéztem már a geonosisi történetszálat, hogy szinte már unom. :D Persze ez így nem teljesen igaz. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én utoljára, mikor megnéztem egyben az első évadot, úgy kezdtem neki, hogy a Hidden Enemy-vel kezdtem, aztán jött a mozifilm. Érdekes volt úgy látni. Most tui úgy fogom már kezdeni, hogy a Cat and Mouse lesz az első.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én utoljára, mikor megnéztem egyben az első évadot, úgy kezdtem neki, hogy a Hidden Enemy-vel kezdtem, aztán jött a mozifilm. Érdekes volt úgy látni. Most tui úgy fogom már kezdeni, hogy a Cat and Mouse lesz az első.
az nagy ötlet volt, hogy Ahsokát miért látjuk keveset. :( Egyébként majd meg kellene beszélnünk a jelölés és a szavazás időpontjait. Egyszer majd feljöhetnél MSN -re. :clap2:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki spoilermentes nehogy benézzen a Lethal Trackdown topikba! :clap2:

 

 

Aurrának milyen rémült feje van már?

 

 

Na akkor ki is a kemény csaj? :(

Arról egyébként tudni már valami konkrétat, hogy Shaak Ti szerepet kap-e? Mert a listán látom továbbra is fel van tüntetve.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Ezek szerint Obi-Wan-t sem láthatjuk már ebben az évadban. :clap2: Shaak Ti-t sajnálom, rég óta várom a feltűnését, viszont az pozitívum legalább egy togruta szerepet kap. :(

Sőt, Plo Koon is visszatér... nem ígérkezik rossznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Meglepően furcsa akcentussal beszél benne Hondo az első tíz másodpercben. Érdekes, hogy akar szövetségre lépni a fejvadászokkal, mert nem akarja magára haragítani a Jediket, de azért szívesen keresztbe tenne nekik a Felucián történtek után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.