Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ráadásul ebben az esetben semmi sem garantálja, hogy Sidious meghalt a zuhanásban. Őt is nyugodtan fel lehet támasztani.

Az EU egyébként meg is tette. >.< Dark Empire, Dark Empire II., Empire's End... :)

 

Viszont visszavonom a korábbi állításomat, hiszen az eszembe jutott, hogy Palpatine azt mondta Plagueisről, hogy mindenkit meg tudott menteni, éppen csak önmagát nem. Darth Maulnak meg elvileg pont ez sikerülne? Érdekes.... :D

 

Kíváncsi vagyok, hogy a Darkness On Umbara miért számít special eventnek. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EU egyébként meg is tette. >.< Dark Empire, Dark Empire II., Empire's End... :)

 

Viszont visszavonom a korábbi állításomat, hiszen az eszembe jutott, hogy Palpatine azt mondta Plagueisről, hogy mindenkit meg tudott menteni, éppen csak önmagát nem. Darth Maulnak meg elvileg pont ez sikerülne? Érdekes.... :D

 

Kíváncsi vagyok, hogy a Darkness On Umbara miért számít special eventnek. :)

És ráadásul a Dark Empire képregények Lucas kedvencei közé tartoznak. Azt hiszem tudom honnan jött ez a Darth Maul returns ihlet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belekezdtem egy dologba a saját örömömre.

 

Mivel nagyon értékesnek tartom őket;

az epizódok leírásait, melyek képekkel, szereplőkkel és érdekességekkel vannak az egyes részek topicjainak első hsz-ében ugye,

afféle füzetkében képzeltem el mindig is az évad dvd tokjában.

 

Így nekiálltam ollózgatni, szerkesztgetni és nem túl elegáns,

de számomra kielégitő formában Word dokumentumban

átlag 12,8x17,8 cm-es méretben (így elfér egy dvd-tokban) szürke alapon fehér betűkkel és a képekkel szerintem tűrhető és használható lett.

Oldalanként egy rész található átlagban 7-es néhol 8-as és sajnos 1-2 esetben csak 6-os betűmérettel.

(a betűméret különbségek a kép és infó függvényében változnak, de ígyekeztem, hogy olvasható legyen ebben a hülye -dvd belső tok- méretben is)

 

A kérdés:

Érdekel-e ez valakit?

Az első évad van eddig meg, és magamnak megcsinálom mind és a ha kell itt megosztom veletek.

A végső löketet az adta meg, hogy megindult a 4. évadhoz is a dolog a napokban.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és most találtam a hírt, hogy november 16-án folytatódik magyar részről a Klónok háborúja kiadása.

Jön a 2. évad a ProVideo forgalmazásában!

Ezek szerint megvettük elegen az első évadot.

Így még több értelme lehet az alábbi hsz-emben lert munkám gyümölcsének, mert elég fapados a magyar kiadás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belekezdtem egy dologba a saját örömömre.

 

Mivel nagyon értékesnek tartom őket;

az epizódok leírásait, melyek képekkel, szereplőkkel és érdekességekkel vannak az egyes részek topicjainak első hsz-ében ugye,

afféle füzetkében képzeltem el mindig is az évad dvd tokjában.

 

Így nekiálltam ollózgatni, szerkesztgetni és nem túl elegáns,

de számomra kielégitő formában Word dokumentumban

átlag 12,8x17,8 cm-es méretben (így elfér egy dvd-tokban) szürke alapon fehér betűkkel és a képekkel szerintem tűrhető és használható lett.

Oldalanként egy rész található átlagban 7-es néhol 8-as és sajnos 1-2 esetben csak 6-os betűmérettel.

(a betűméret különbségek a kép és infó függvényében változnak, de ígyekeztem, hogy olvasható legyen ebben a hülye -dvd belső tok- méretben is)

 

A kérdés:

Érdekel-e ez valakit?

Az első évad van eddig meg, és magamnak megcsinálom mind és a ha kell itt megosztom veletek.

A végső löketet az adta meg, hogy megindult a 4. évadhoz is a dolog a napokban.

Ez nagyszerű csoli! Engem mindenképpen érdekel, még ha nem is nyomatatom ki. Egyszerűen a gépemen szeretném tudni ezt a munkát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyszerű csoli! Engem mindenképpen érdekel, még ha nem is nyomatatom ki. Egyszerűen a gépemen szeretném tudni ezt a munkát. :)

 

Komolyan? Hú de belelkesedtél.

Hát akkor íme az első felvonás!

És ne vedd szentségtörésnek, de pár epizódnál kúrtítottam a szereplőkön és 1-2 esetben máshol van a kép, mint a rá utaló sor.

ep leírások és érdekességek 1. évad.zip

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan? Hú de belelkesedtél.

Hát akkor íme az első felvonás!

És ne vedd szentségtörésnek, de pár epizódnál kúrtítottam a szereplőkön és 1-2 esetben máshol van a kép, mint a rá utaló sor.

 

Letöltöttem és belenéztem, nekem nagyon tetszik, gratula :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan? Hú de belelkesedtél.

Hát akkor íme az első felvonás!

És ne vedd szentségtörésnek, de pár epizódnál kúrtítottam a szereplőkön és 1-2 esetben máshol van a kép, mint a rá utaló sor.

Tényleg jó lett, gratula. :) Kíváncsi leszek hogy fest ez majd a DVD-ben. :) Egyébként én mindig lelkes vagyok (kivéve amikor nem :P), szóval ez nem meglepetés. Szeretem az ilyesfajta munkákat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jó lett, gratula. :) Kíváncsi leszek hogy fest ez majd a DVD-ben. :) Egyébként én mindig lelkes vagyok (kivéve amikor nem :P), szóval ez nem meglepetés. Szeretem az ilyesfajta munkákat. :)

 

Nagyon örülök a pozitív fogadtatásnak! Komolyan!

Lesz is folytatás napokon belül, megígérhetem!

Én már kinyomtattam és nem mutat bután.

 

Akkor megyek is és kezdem a 2. évadot is.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon örülök a pozitív fogadtatásnak! Komolyan!

Lesz is folytatás napokon belül, megígérhetem!

Én már kinyomtattam és nem mutat bután.

 

Akkor megyek is és kezdem a 2. évadot is.

Belelkesültél? :D színesben lenne jó kinyomtatni, és úgy betenni a DVD-hez. Csinálhatnál egy képet a DVD tokos verzióról.

 

Ez az Umbara rész nagyon jól ki. Várós! :)

Elvileg 4 részes lesz, és micsoda címekkel:

 

Sötétség Umbarán

A tábornok

Eltérő tervek

Krall mészárlása

 

:cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belelkesültél? :D színesben lenne jó kinyomtatni, és úgy betenni a DVD-hez. Csinálhatnál egy képet a DVD tokos verzióról.

 

 

Be! :rock::lol:

Én színesben nyomtam ki.

És meglesz a kép is, hogy hogy fest a dvd-ben, de most dolgozom. 2. évad 10. résznél vagyok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egy kicsit hanyagolni kellene már Anakinékat hisz rajtuk kívül annyi Jedi van. Yodát jobban előtérbe kellene hozni elvégre is ő a legerősebb Jedi és még alig harcolt. Mellesleg lehetne az nála is visszaemlékezés mint Ventressnél, mondjuk harc közben megsebesül és álmodik, megnézném milyen volt padavanként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egy kicsit hanyagolni kellene már Anakinékat hisz rajtuk kívül annyi Jedi van. Yodát jobban előtérbe kellene hozni elvégre is ő a legerősebb Jedi és még alig harcolt. Mellesleg lehetne az nála is visszaemlékezés mint Ventressnél, mondjuk harc közben megsebesül és álmodik, megnézném milyen volt padavanként.

:)

 

http://images.wikia.com/starwars/images/0/0e/Gormo_Training_Yoda.JPG

 

Én egyébként örülök, hogy nem harcol. Szerintem Yodának mindig is jobban állt a bölcs tanító szerepe, mint a harcosé. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.