Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem a korai előzeteseket talán találtam valamit:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=r-09URHNBFg

 

Ebben Fives mondja Rexnek, hogy "egy nap véget ér a háború", és páncélban van.

 

Mivel a következő rész galériájában alsóneműben van(talán a kivégzést várva), így lehet, hogy megússza, ha már visszaöltözik.

Persze ez semmi egyéb, csak találgatás.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Wonderconosban azt is kiszúrtam, ahogy...

 

 

...felsorakoznak a klónok és egy irányba fordulnak. Gondolom épp felkészülnek a kivégzésre. Meglehet, hogy Jesse és Fives itt mártírhalált hal és ez fogja majd Rexet cselekvésre ösztönözni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a korai előzeteseket talán találtam valamit:

Csak az a kérdés, hogy ezt mikor mondja. :)

 

Egyébként elterveztem, hogy ezúttal még annyit se fogok olvasni a részről mint eddig. Azt akarom, hogy teljes meglepi legyen. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Carnage of Krell

 

 

Arra nem gondoltatok, hogy Rex "sötét döntése" az lesz, hogy a csatában lelövi Krell -t? Az szinte mindent megváltoztatna vele kapcsolatban.

 

 

 

Azért nem úgy megy ám az hogy csak gondol egyet és puff hátba. Még is csak jedi, két duplapengéjű fénykardal. Mundi is bírta egy ideig a 66-osnál ráadásul ő egy fénykardal nyomta. Gondolom Krell megérezné a zavart az erőben aztán kapcsolna.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Azért nem úgy megy ám az hogy csak gondol egyet és puff hátba. Még is csak jedi, két duplapengéjű fénykardal. Mundi is bírta egy ideig a 66-osnál ráadásul ő egy fénykardal nyomta. Gondolom Krell megérezné a zavart az erőben aztán kapcsolna.

 

 

 

De a csata hevében le lehetne lőni. És amint láttuk lesz csata az Umbaraiakkal.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

De a csata hevében le lehetne lőni. És amint láttuk lesz csata az Umbaraiakkal.

 

 

 

Lehet benne valami. Maximum úgy tudnám elképzelni hogy rakétával,"véletlen" eltalálják. Ilyen Ulabore hadnagy 2.0

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rakétával? :D Nem lenne az kissé durva? :D

 

Azért írtam azt mert nehezebb kivédeni. Sugárlövedéket úgy hárítaná mint villámot a villámhárító, annyit érne mint halottnak a végbélkúp. (Hogy Lőrincz L. Lászlót idézzem :D) Amúgy mi mást érdemelne? :D

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, az elméleteddel csak az a baj, hogy...

 

...hogy Krell elég jól láthatóan nem veszi ki a részét a csatákból, ezért ilyen alkalmakra nem nagyon van lehetőség.

 

 

 

Krell mögött álltalában ott áll a csapat másik része, velük lelehetne beszélni hogy akkor lőjék már hátba. Bár ez is így nagyon hülyeségnek hangzik már szerintem.

 

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Krell mögött álltalában ott áll a csapat másik része, velük lelehetne beszélni hogy akkor lőjék már hátba. Bár ez is így nagyon hülyeségnek hangzik már szerintem.

 

 

Azt megnézném mikor beszélnél rá néhány egyszerű közlegényt, hogy kövessék el a felettesük meggyilkolását, még akkor is, ha a százados kéri. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, az elméleteddel csak az a baj, hogy...

 

...hogy Krell elég jól láthatóan nem veszi ki a részét a csatákból, ezért ilyen alkalmakra nem nagyon van lehetőség.

 

 

 

Nézd meg a videót amit belinkletem! Krell az utolsó részben keményen harcolni fog!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nézd meg a videót amit belinkletem! Krell az utolsó részben keményen harcolni fog!

 

 

Azt tudom, de valószínűleg nem az umbaraiak ellen, hiszen ellenük eddig sem küzdött, sokkal inkább a saját katonái árulása miatt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Azt megnézném mikor beszélnél rá néhány egyszerű közlegényt, hogy kövessék el a felettesük meggyilkolását, még akkor is, ha a százados kéri. :)

 

 

Azért írtam hogy szerintem hülyeség, csak spekuláltam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Miből gondolod, Ody? :)

 

 

 

Volt egy érdekes utalás a legutóbbi TCW magazinban: "But Rex has suspected for a long time that there's a dark heart beating at the core of Krell - a traitorous, Separatist heart - and he refuses to follow orders!"

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Volt egy érdekes utalás a legutóbbi TCW magazinban: "But Rex has suspected for a long time that there's a dark heart beating at the core of Krell - a traitorous, Separatist heart - and he refuses to follow orders!"

 

 

 

 

Áruló lenne akkor lemészárolná az egész csapatot és nem vetetné be velük a légibázist és nem küldené őket a főváros ellen.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Áruló lenne akkor lemészárolná az egész csapatot és nem vetetné be velük a légibázist és nem küldené őket a főváros ellen.

 

 

 

 

És mi van a nagy bár áldozatos győzelmeivel?

 

Ej, még 2 nap!

Igaz és igaz. :) Nekem nem tetszene mondjuk ez a verzió. Még 2 nap.... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is kiváncsian várom. Az előzöt még nem láttam, de csak azért mert a korábbiakból úgy látom hogy itt az utolsó részen dől el, hogy merre dől a végső itélet. A hétvégén azt hiszem tartok egy Umbara maratont :)

Pedig jó volt a legutóbbi is. :) Én is meg akarom nézni a hétvégén egyben az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom láttátok már ezt a képet:

 

krell.jpg

Kíváncsi vagyok, mi lehet az a sötét döntés? :hmm:

Szerintem odáig fog fajulni Krell viselkedése, hogy Rex kinyírja. Talán az 501-esek (esetleg csak Rex és követői) megmentik Fivesékat, amitől Krell teljesen begőzöl és ahogy a cím is utal rá, mészárlásba kezd. Ezt pedig Rex - érthető módon - nem akarja tétlenül nézni.

 

Ez csak egy tipp, de örülnék, ha ez történne. Holnap minden kiderül. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom láttátok már ezt a képet:

 

krell.jpg

Kíváncsi vagyok, mi lehet az a sötét döntés? :hmm:

Szerintem odáig fog fajulni Krell viselkedése, hogy Rex kinyírja. Talán az 501-esek (esetleg csak Rex és követői) megmentik Fivesékat, amitől Krell teljesen begőzöl és ahogy a cím is utal rá, mészárlásba kezd. Ezt pedig Rex - érthető módon - nem akarja tétlenül nézni.

 

Ez csak egy tipp, de örülnék, ha ez történne. Holnap minden kiderül. :yeah:

 

 

Szerintem nagyon érdekes lenne amit írsz. Ellenállnak a kivégzési parancsnak, Krell begőzöl, elkezdi őket mészárolni és lelövik. Meg se lehetne róni őket, hiszen ráfoghatnák hogy a sötét oldal kerítette hatalmába, szükséges lépés volt ha nem akarták hogy sikertelen legyen a főváros bevétele mert lemészolják az 501-eseket. Nekem nagyon tetszik ez az elgondolás :)

Várom a holnap reggelt, kíváncsi vagyok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom láttátok már ezt a képet:

 

krell.jpg

Kíváncsi vagyok, mi lehet az a sötét döntés? :hmm:

Szerintem odáig fog fajulni Krell viselkedése, hogy Rex kinyírja. Talán az 501-esek (esetleg csak Rex és követői) megmentik Fivesékat, amitől Krell teljesen begőzöl és ahogy a cím is utal rá, mészárlásba kezd. Ezt pedig Rex - érthető módon - nem akarja tétlenül nézni.

 

Ez csak egy tipp, de örülnék, ha ez történne. Holnap minden kiderül. :yeah:

 

Hát hógyne' láttuk vóna'?!

Hisz ebből vágtam az epguide képet a holnapi részhez egy hete.

És Ody-val meg is beszéltük Rex Dark Choice-át.

Picit le vagy maradva, de sebaj. már csak egyet kell aludni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.