Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Maulhoz.

 

Én sem repestem tavasszal mikor feltámadt halottaiból. DE. Túl tudtam rajta lépni. Miért? Mert beleillik a képbe. Belegondolva Anakin is túlélte az égést. És nem azonnal jött a segítség nekik sem. Ki tudja meddig feküdt Mustafaron Anakin míg Sidious odaért? Akár órákig is. De ami meggyőzött az az EP3 egyik mondata Palpi szájából: " Az Erő sötét oldala olyan dolgokra is képes melyet egyesek természetellenesnek vesznek". Nem pontos az idézet de a lényeg benne van. És ez a filmekben hangzott el.

Lehet rajta rugózni de akkor önmagadtól veszed az élményt, csak keseregsz. Én nem vagyok hajlandó keseregni hónapokig valamin amin úgysem tudok változtatni. Inkább rugalmasan állok hozzá és az új helyzet ismeretében vizsgálom tovább az Erő mibenlétét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hanem?

A Dantooine-t emlegette, de így jobban belegondolva, valószínűleg csak összekeverte a dolgokat, bocsi a kavarodásért :oops:

Itt a vonatkozó részlet lefordítva:

 

 

 

"A második epizódra úgy hivatkoztak, mint egy mozifilm első részére. Egy négy vagy öt epizód hosszú arc, ami lassan indul be, és egy dantooine-i (nyilván Onderon-ra gondolt) felkelésről szól. Az epizódban van némi khm szexuális vonzalom/feszültség/töltés."

 

The second episode is the first part of what they were calling a feature length film. It was a four or maybe five episode arc that started out slow and deals with an insurrection on Dantooine. There is some, ahem, sexual tension in the episode.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez más kaliber... Valljuk meg őszintén az a LEGO film nem sok embert érdekel. ;)

 

Ez fájt!..Vigyázz a szádra! :evil:

 

Na szóval én egész éjjel fent leszek-sajnos nem a revival miatt-, úgyhogy ha lesz hajnalra link, akkor szállítom ide!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DE! DE! Érjen meglepetés! :P:psycho:

Ez a Witwer interjú volt már? Ebből fordítottál le múltkor egy részletet Ody?

Nem-nem, ez teljesen új! És legalább olyan jó!

 

Ez fájt!..Vigyázz a szádra! :evil:

 

Na szóval én egész éjjel fent leszek-sajnos nem a revival miatt-, úgyhogy ha lesz hajnalra link, akkor szállítom ide!

:P Előre is köszi csoli. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom ha láttam csoli. És, hogy miért írtam azt amit? Mert itt Obi már felkészülten érkezik a tesókhoz. Amúgy a Jedi rend miért vonulna ki oda amikor így is szorul a t*kük a háború miatt. Alig van létszámuk már erre az egész marhaságra és akkor egy kétes elem ellen mindent feladjanak? Ez nem a szomszédok.

 

Ráadásul a jedik tisztességesen játszanak és hitüknek megfelelően a szerzetesi gondolkodás kíséri minden cselekedetüket. Az S04/22 Revenge részben különlegesen szép az a párbeszéd, ami Yoda, Windu és Obi között játszódik le, miközben Maul visszatéréséről beszélnek. Windu egy egész osztagot küldene, azonban Yoda nyugalomra inti és emlékeztet rá, hogy Obi-Wan feladata bevégezni, amit elkezdett. Azon túl, hogy Yoda még az ősi szellemiség tükrében gondolkodik és cselekszik, közben gondol Obi-Wan fejlődésének fontosságára is. ObiWan feladata legyőzni Mault és ezt a kötöttséget nem is lenne tisztességes más jedikre, vagy egy egész osztagra átruházni. Windu is érti ezt a gondolatmenetett de ő a közösségért jobban aggódik, ezért figyelmezteti Yodát, hogy többről van szó, mint ObiWan személyes fejlődéséről, hiszen Maul a háború közepén sokkal többé válhat, mint egy potenciálisan megoldandó feladat egy jedi számára. Yoda időtlenebbül viszonyul az eseményekhez és számára a klónok háborúja csak egy múló szeszély, így gondolkodását jobban át tudja járni a jedik valódi szellemisége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt gyönyörűen leírtad Zééé. Nekem titkon azért már hiányzott a "Zééé" feeling. ;)

 

Köszi! :love:

 

Én minden nap itt vagyok....minden hozzászólást elolvasok. ;)

Hatottál rám, így 30. szülinapomra megvettem én is a TCW BluRay kiadványokat (ebay), öcsém annyira brutális. :yes:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez most trollkodás volt Filoni részéről. Gyakorlatilag annyit mondott, hogy: "Kösz a kérdést, örülök, hogy figyelsz, de igazából f*ngom sincs, mi a válasz." A Darth Plagueis regény szerint egyébként az anyja nevezte el Maul-nak még mielőtt átadta volna Sidiousnak. Azért nem semmi, hogy micsoda családi témaneveket adott a fiainak Savage és Feral (vadember és vadállat) ill O(p)press és Maul (elnyom és bántalmaz) :yeah:

 

Fúúúúúúúú :yes: :yes: :yes: Ez tényleg hatalmas volt, Ody :D:psycho:

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez most trollkodás volt Filoni részéről. Gyakorlatilag annyit mondott, hogy: "Kösz a kérdést, örülök, hogy figyelsz, de igazából f*ngom sincs, mi a válasz." A Darth Plagueis regény szerint egyébként az anyja nevezte el Maul-nak még mielőtt átadta volna Sidiousnak. Azért nem semmi, hogy micsoda családi témaneveket adott a fiainak Savage és Feral (vadember és vadállat) ill O(p)press és Maul (elnyom és bántalmaz) :yeah:

Filoni azt mondja, hogy a Darth Maul olyan név, mint a Darth Sidious vagy a Darth Vader. Szóval elvileg nem Maul volt a polgári neve. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na látod, hogy érdemes volt? :) Egyébként itt a helyed a sok jó arc között. Holnap ünnep lesz! :D Tényleg örülök, hogy visszatértél de szerintem nem csak én. Utólag is isten éltessen sokáig!

 

Köszi Ody! :)

 

Tényleg érdemes volt BR-en megvenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni azt mondja, hogy a Darth Maul olyan név, mint a Darth Sidious vagy a Darth Vader. Szóval elvileg nem Maul volt a polgári neve. :D

Másrészt viszont, minek keresztelte volna másra, ha már a születési neve is ilyen "Sith-es"? :P Itt a jelenet a könyvből

 

 

"take him. Please.”

“What would I do with him?”

"“This one is strong in the Force. In the right hands, he can become a powerful asset.”

“Servitude of a different sort.” She ignored the remark.

“Take him. Save him.”

Palpatine regarded the newborn again. “Have you named him?”

“Maul, he is called.”

“Befitting the power you divine in him.”

 

"Vegye magához. Kérem!"

"Mégis mihez kezdenék vele?"

"Ez a gyermek hatalmas az Erőben. A jó kezekben hasznos eszközzé válhat."

"Egy más fajta szolgaság." A nő elengedte füle mellett a megjegyzést

"Vigye el. Mentse meg!" Palpatine ismét megvizsgálta az újszülöttet:

"Adtál neki nevet?"

"Maul-nak kereszteltem."

"Illik az erőhöz, amit jövendölsz neki."

 

 

Ezt Luceno azért elég jól összeillesztette szerintem. Az anyja adta neki a nevet, Palpatine pedig úgy találta, hogy illik az ő Sith Taníványához. Ráadásul mivel újszülöttként kezdte tanítani, ez a név mintha azt szimbolizálná, hogy Maul szószerint Sith-nek született. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli! Hajnali fél háromkor kezdődik Kanadában a Revival, azután lehet leskelődni. Három óra után már bármikor felkerülhet elvileg.

 

Rajta leszek!

Egyébként brutál képkockák voltak! Obi az Isten. Ő a kedvencem. Mocskos jó párbajokat kap az egész saga-ban!

Anakin jelenthet neki. Ő csak Dooku-val edz folyton..szegény... ;)

:cry: De mi marad így a Revival-ből? :cry:

 

... Hondo HARCOL! :D Meglepő egy ilyen vén űrpatkánytól :D

Miért? Hisz Anakin ellen is kiállt vibrolándzsával a Bounty Huntersben.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.