Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Valóban, ez esetben szinte borítékolhatók a no-name elesettek. Nem tudom mennyi esély van Billaba vagy Rancisis leanimálására pusztán a megölésükért. Mondjuk említés szinten is elintézhető. Meglátjuk...

Bár lassan ideje lenne megkezdeni az Ep3-as felállás előkészítését. Szerintem Stass Allie és Agen Kolar modelljével nincs sok macera, elég átalakítani Gallia és Koth modelljét. Coleman Kcaj felbukkanására sor kerülhetne. Számomra a Főtanács talán leginkább ismeretlen tagja, kaphatna néhány karakterépítő részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megszenvedtem az új képpel, "egyik jobb verzió jobb, mint a másik"... :angry:

A fórumra egyértelműen az elsőt, vagy a másodikat szánom, döntsön az ízlésed Ody.

Magamnak készítettem még kettőt, persze megosztom veletek.

Egyébként mint első mondatomból is kitűnik, nem vagyok megelégedve az eddigi képek alapkoncepcióival az 5. évadban.

epguide504.jpg

epguide504_2.jpg

epguide504_3.jpg

the soft war.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Csoli! Az első lesz. :)

Szívesen, számomra nem is volt kérdés.. ;)

Rossz választásnak érzem magát az alapképet, hiszen legalább 4 férfi és 6 nő ugyanazzal a modellel tetszeleg rajta és az ilyen jobban megél mozgóképen, mint egy pillanatképen.

Nem értem őket. Emiatt készült a második kép -amúgy a többségnek úgylátszik ez tetszik- mert Dono jobbján így egy "klónnal" kevesebb, marad csak a ballján..na ezt kiveséztem szakmailag! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa! Látom hamar meglested az új részt. Ennyire jó volt, vagy ennyire rossz, hogy máris írtál róla? :D

Csak simán most ráértem. :) Színvonalát tekintve kb. tök ugyanaz, mint az elmúlt két rész. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.