Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szuper. Vannak benne meglepik?

Nem is kicsik. :) Szóval aki nem látta, az se nézzen bele a rész topikjába, hogy esetleg mire számíthat, mert spoileres az írásom. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hammil sikeres lett a popkultúrában, mégha Hollywood nem is kért belőle (vagy Ő nem kért Hollywoodból!). Sok fatökű színész van a vásznon, akiknek inkább krumplit kéne pucolniuk. Kedvencem Pátiszón Róbert a Tájlájtból...sem szinészi kvalitása, sem férfias kiállása nincsen, egy nagy nulla, egy csinált sztár, akinek a képét csókolgathatják az agyamputált lányok.

Hammil saját képregénysorozattal is büszkélkedhet (The Black Pearl), a Wing Commander PC játékban ő volt Blair az űrvadász, amivel végérvényesen bevéste a nevét az elektronikus szórakoztatóiparba. Emellett híres szinkronszínés, Jockert mindenki a személyével (jobban mondva a hangjával) azonosítja, ahogy azt lentebb már leírták. Filmszínészként nem lett befutott...ami annyit jelent, hogy nem lett mainstream, nem futtatták, mert azt azért tudni kell, hogy a Hollywood és nem a nézők döntik el, hogy kit avanzsálnak sztárrá, ahhoz pedig le kell feküdni a pénznek, el kell kurvulni nem is kicsit, szipákolni kell a fehér port a partykon, be kell lépni a szcientológia egyházba, jóba kell lenni Tom Cruissal és nem árt ha biszexuális is az ember. Hollywood egy nagyon mocskos dolog, sok könyv született már róla, hogyan keletkeznek ott a sztárok. Szerintem nem szégyen, hogy Mark Hammil más téren érvényesült. Egyébként a Star Wars-ban szuperül játszik, legalább annyira hiteles, mint Michael J. Fox a Vissza a Jövőbe trilógiában.

 

Azért ez nem kicsit túlzó (mármint nem a Hamill-os részre gondolok, hanem a Hollywoodra írt dolgokra)...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez nem meglepő, de sebaj. :) Ettől én még nem fogom kevésbé élvezni az epizódot. Felteszem semmi eget rengető baki, vagy logikátlanság nincs benne.

Szerintem nincs, de persze ez az egész hozzáállás kérdése. Aki akar, az úgyis talál magának kedvére. :) Csak azt nem értem, hogy ha valaki már olyanokat ír, hogy "szánalmas", az minek nézi? Egyébként pedig talán érdemesebb lenne in-universe módon gondolkodni, ha valami logikátlanság esetleg felmerülne és úgy megmagyarázni, hogy miért. Sokkal érdekesebb lenne, mint folyton arról olvasni, hogy az írók trehányak és idióták. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azt nem értem, hogy ha valaki már olyanokat ír, hogy "szánalmas", az minek nézi?

Én pl. az Onderon szát elé úgy ültem le, hogy kapunk egy új Umbarát (ha már egyszer sikerült, miért nem lehet még egyszer). Az alap sokkal jobb volt, azonban a tervezést elszúrták.

Sokkal érdekesebb lenne, mint folyton arról olvasni, hogy az írók trehányak

Ha valami erőltetett és nem oda való, én nem fogom beletuszkolni, hanem megmondom, hogy "uraim, ez így nem működik, itt és itt a hiba, legközelebb jó lenne ezek nélkül". Gondolj bele, ha netán elszabnák a zakódat, te sem gyömöszölnéd bele magad, hanem panaszkodnál. Természetesen vannak olyanok, akiknek ez a méret megfelel, na azok nem értik, hogy egyesek min fanylognak állandóan

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, hogy tévedtem a kritikusabb arcokat tekintve...

Flóri?

 

Ha valami erőltetett és nem oda való,

Igen tudjuk, mint a múltkor. Ami "erőltetett és nem oda való volt" arról kiderült, hogy nem is figyeltél rendesen, és nem győztél mentegetőzni, hogy ja hát bocs' fáradt voltam, meg egyebek. Ami nem baj, de akkor ne inkább ne elemezzünk ha nincsenek is meg az összefüggések. Na de majd megnézem én is a részt és akkor beszállok...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látatlanba mondom, hogy nem kell mindenkinek tökéletesnek lennie. Lux is lehet béna, gyáva, idióta, stb... De majd nyilván le fogom írni róla a véleményem, ami mint tudjuk nem igazán számít, hisz mindig dicsérek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóri?

Is. :)

 

Akkor figyelmedbe ajánlom majd Lux beszédét a végén Ahsokáva, ha az nem beleerőltetett és következetlen, akkor nem tudom mi az.

Hát, nem tudom, szerintem nem az. Tényleg csak hozzáállás kérdése a dolog. Tudom, mindig vannak olyanok, akik kritikusabban állnak hozzá a szórakozáshoz is. Részben én is ilyen vagyok, de amikor magam mögött hagyok egy rohangálós és eseménydús hetet az egyetemen, jól esik végre ledőlni és szórakozni. :) Tény, hogy nem az Onderon volt a legjobb szál idén és nekem a Revival valahogy jobban tetszett az egyszerű zúzásaival Savage Opress zenéjére és Hondo királyságaival. Igazából egy rész van a sorozatban, ami egyáltalán nem tetszett annak idején, az a Downfall Of A Droid, de azóta már megkedveltem. Talán még a Corruption, bár a maga módján az is érdekes volt.

 

Egyébként amikor írtam, hogy akinek nem tetszik, az minek nézi, azt nem konkrétan rád értettem, mert te legalább nem szoktál fröcsögni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy feltűnt e nektek, de szerintem Tandin tábornoknak egy kicsit "magyaros" fejszerkezete van, lehet hogy csak a bajusz teszi. Komolyan először nekem az Erős Pista jutott az eszembe róla :lol: A húgom szerint meg amolyan "Kálmánbácsis" feje van :D:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.