Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Március 7-étől nemhogy az egész "The Lost Missions" lesz elérhető, de az összes többi évad is. Nem kell várni mindig a következő hétvégére, hanem készen kapjuk mind a 13 részt, ezért is várom meg, hogy egyben meg tudjam lesni. :)

 

Ebből egy 6. évad maraton lesz akkor :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon péntek 0:01 -től elérhető lesz a TCW bónusz tartalma az USA -ban?

 

SZERK: közben megtaláltam, hogy délelőtt kilenctől lesz elérhető.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A délelőtt 9 magyar idő szerint értendő?

Igen! 12:01 am PST idő, ami magyar idő szerint reggel kilenc óra. Reméljük hamar felpakolják. :) A feliratról nem tudok nyilatkozni, de szerintem az is legalább olyan gyors lesz.

 

Voices preview.

Köszi! Remélem a többi részhez is lesz, guide -al egybekötve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor rossz a telód világórája, vagy nem jól nézed (valószínűbb). Nincs olyan időzóna a földön, ami +19 órás lenne...

Jaj tényleg az am miatt ez 0:01-et jelent, az eltolódás pedig 9 óra. Akkor rosszul néztem (legalább a telóm nem selejt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérésed (részben) teljesülni látszik Ody! :DItt egy kis ízelítő a 66-os parancs szálból.

Köszi, de ezzel csak az a baj, hogy nem tudom beilleszteni az adatlapra mert nem youtube -os. :|

 

Akinek nincsen nCore-ja (mint pl nekem) a piratebay-ről leszedhető az első 11 rész HD-ben. De minek is írok ilyet, pénteken szerintem már leszedhető az összes rész angolul. :D

Közben nCore -on is fent van már. Felirat úgy sem lesz hozzá, így mindenképpen megvárjuk most már az angolt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elérhető a Netflixen az új évad, és ezzel párhuzamosan a részek ep guide -ja is az sw.com -on (Csoli, megint lesz munkád :D ). Várjuk a fejleményeket. Addig is egy sokatmondó kép.

 

 

yoda-dark-yoda-netflix-lgtout.jpg

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtek felkúszni a részek...lassan halad, türelem! (szerk.: az oldalon regisztrálni kell, 5 perc, még annyi se.)

 

6. évad

 

(Sajnos a linket nem lehet normálisan kitenni, úgyhogy a saját keresőjébe írjátok be: the clone wars)

 

Star.Wars.The.Clone.Wars.S06E01.Condition.Unknown. 720p.NF.WEBRip.DD5.1.x264-NTb

 

Star Wars The Clone Wars S06E01 Condition Unknown 720p NF WEBRip DD5 1 x264-NTb mkv

 

Star Wars The Clone Wars S06E01 Condition Unknown 720p NF WEBRip DD5 1 x264-NTb mkv

 

Star Wars The Clone Wars S06E01 Condition Unknown 720p NF WEBRip DD5 1 x264-NTb mkv

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel dobjátok fel magatokat! A mai napon hivatalosan is véget ért a THE CLONE WARS! 2008 óta nézzük a showt és a 6. évaddal úgy érzem, méltó befejezésnek lehetünk tanúi. És végre kimondhatjuk...VÉGE!

 

http://www.youtube.com/watch?v=Q6Aio0IPV3c

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.