Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Bomarr listázik? Jöhet! :D Egyébként már most kellemes bizsergést érzek ha az utolsó szálra gondolok. Akkor nem hiába mondogatták, hogy az EPVII -re is hatással lehet Yoda sztorija?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon mondogatják ugye, hogy most már nincsenek szintek és egy világ van amiben vagy canon valami vagy egyáltalán nem. Ahhoz hogy ez canon legyen el tudom képzelni, hogy Filoniék megnézhették mint alakul az ep.7-8-9 és hogy ott miként kezelnek bizonyos dolgokat és lehet hogy néhány részletet eszerint igazitották át. Nagyon remélem, hogy az új trilógiában lesz valamiféle visszacsatolás erre a szálra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel sajnos csak egyet tudok érteni. Bár én és még páran biztos lassabban haladunk és írni is fogunk egyesével a részekhez, de így egyben leadva elvették valamilyen szinten az együtt kibeszélés örömét, ami szerintem ennek a sorozatnak egy igen kellemes velejárója. Pedig gondolom tele vannak a részek olyan dolgokkal, amikről napestig lehetne diskurálni mert az SW Saga lényegéhez adnak hozzá, nem is keveset.

Még nem veszett el semmi. :) Én sem tudom egyben nézni a szálakat, akármennyire is úgy adják, mert ezekben a hetekben még annyira sincs erre időm sajnos, mint máskor., és gondolom, vagyunk még így egypáran. Max. most időben párhuzamosan fognak élni a topikok, nem annyira egymás után.

 

 

Én meg inkább örülök annak, hogy volt egy fantasztikus 6. évad a törölt TCW-nek, amiben nem is akármiket dobtak be. Az én kedvem inkább a kesergések rontják el... :roll: Ugyanúgy lehet róla beszélni, sőt, olyan témákat feszeget, ami feléleszthet több régebbi topicot. Erre mi a téma? Mert nem adták le heti egy felvonásban, ettől már nem is érdekes, és amúgy is súlytalan, meg értelmetlen róla beszélni... :pfff: Hát tényleg, attól, hogy az ember megnézi egyben, máris súlytalanná válnak a benne feszegetett, az egész Star Warsra kiható témák. Ezeket valóban nincs értelme kibeszélni, és távolról sem érdekesek. Töröljük is ki a 6. évad topicjait és nyissunk helyette Spongyabob és Hello Kitty topicokat, és felejtsük el azt az apróságot, hogy lehetőségünk van egy olyan sorozat új és minden téren bámulatos epizódjairól beszélni, amit egy éve töröltek.

De tényleg, tök jó feljönni ide reggel lelkesen, markomba olyan Star Wars témákkal, amilyenekhez az ep3 óta nem volt szerencsénk, aztán két poszt alatt simán legyilkoljátok ezt a lelkesedést.

Pontosan így gondolom én is. Örülök, hogy lett 6. évad, engem nem zavar, hogy kicsit mások a körülmények. A lényeg, hogy az epizódok jók legyenek, és ezzel eddig nincs semmi gond. Sőt! :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem veszett el semmi. :) Én sem tudom egyben nézni a szálakat, akármennyire is úgy adják, mert ezekben a hetekben még annyira sincs erre időm sajnos, mint máskor., és gondolom, vagyunk még így egypáran. Max. most időben párhuzamosan fognak élni a topikok, nem annyira egymás után.

 

Igen, így van. Akár tragédia akár nem ez egy ilyen évad lett. Azért ahogy lesz időd írjál majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végére értem, és van egy rossz hírem. Számomra meghalt a Star Wars. Dave Filoni és csapat halálra sújtotta. :cry:

 

És ezzel hatalmasabbá tették, mint ahogy azt el tudtam képzelni. Aki végignézi a hatodik évadot, soha többé nem fogja ugyanazzal a szemmel végignézni a Star Wars Saga hat mozifilmjét.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végére értem, és van egy rossz hírem. Számomra meghalt a Star Wars. Dave Filoni és csapat halálra sújtotta. :cry:

 

És ezzel hatalmasabbá tették, mint ahogy azt el tudtam képzelni. Aki végignézi a hatodik évadot, soha többé nem fogja ugyanazzal a szemmel végignézni a Star Wars Saga hat mozifilmjét.

 

érdekes lett a hsz..már-már azthittem, valami nem tetszett..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülök neki, nem számítottam rá. :) Bár visszaemlékezve a "halálára", ahol csak egy megperzselődött sisakot láttunk, a készítőknek egyszerűbb dolga lett volna a visszahozásával, mint Darth Maullal, vagy

Trech-el. :P Nem mintha ezekben az esetekben túlzásba vitték volna a magyarázkodást. Ezek szerint, mégse veszett oda a komplett Domino-osztag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra odavesztek. :) Most az, hogy van egy "pálcika emberke" egy noteszlapon, és egy hamvába holt ötlet még nem jelenti azt, hogy él. Ha esetleg a Rebels -ben visszatér akkor majd újra megvizsgálom a kérdést. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még szép hogy halott..így van íve és mondanivalója a klónkérdésnek a háborúban a Domino osztag történetét nézve.

Nehéz sors az övék. Így kerek.

Én a köpenyes Maul tervről ejtenék szót; hisz milyen jól áll neki. Jobban mint a félmesztelenkedés robotlábakkal.

Én már a Mandalori záróbuliban is így szerepeltettem volna, mert így inkább önmaga a figura.

Nem tudom mire készültek vele. Kár hogy Sidi-bá benyögte, hogy tervei vannak, mert amúgy úgy kellene értékelnünk,

hogy halálra lett villámozva, -mint ahogy azt a korai spoileres pletykák is állították..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra odavesztek. :) Most az, hogy van egy "pálcika emberke" egy noteszlapon, és egy hamvába holt ötlet még nem jelenti azt, hogy él. Ha esetleg a Rebels -ben visszatér akkor majd újra megvizsgálom a kérdést. :)

Mivel Filoni a "spoiler" kifejezést használta, gondolom nem most hallunk róla utoljára ;)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra odavesztek. :) Most az, hogy van egy "pálcika emberke" egy noteszlapon, és egy hamvába holt ötlet még nem jelenti azt, hogy él. Ha esetleg a Rebels -ben visszatér akkor majd újra megvizsgálom a kérdést. :)

 

Azért ez elég egyértelmű mondat:

 

"Dave Filoni

 

P.S. I have to give you one spoiler because I know it meant a lot to some of you. Yes, Echo is alive."

 

Mellesleg kibernetizálták volna...így olyanná vált volna, mint Lobot, Lando kibernetikus androidja.

EchoLobot.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ennek semmi értelme, ha vége a sorozatnak és sose valósul meg. Ötletnek elment... Itt csak abban az esetben lehet beszélni bármiről is, amit Nabo pedzegetett.

Nyilván nem lett kánon...egyelőre! :D

 

Engem inkább az érdekelne, hogy a Lobotizált Echo a tudatának mekkora részét őrizte meg. Ezzel egy újabb kérdéshez érkeztünk. Lobot is ember volt korábban és később lett belőle mesterséges személy? (EU nem játszik!)

 

Lett volna egy buckalakós szál is, ezt még Filoni mondta a celebráció alkalmával. Buckalakók - Tatooine - fejvadászok? Lehet, hogy a fejvadászos szál egyik része lett volna az? A kép alapján nagyon úgy fest a dolog. (Ikernap ala Tatooine, Mos Eisley a háttérben két T16 siklóval.)

Tatooine.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beb*szik, ha hamvába holt ötletek is kánonná válnak. ;) Nem is értem Filonit, miért jött elő ezzel a "spoilerrel".

Nézd, Filoni már egy ideje dolgozik a Rebelsen, a TCW-t is törölték már bő egy éve. Vagyis, ha áthoznak valamilyen formában "hamvába halt" TCW-s ötleteket, akkor azokra Filoni már bőszen célozgathat. És hát, a klónok szereplésére is tett utalást. Nekem ezután ez azt súgja, hogy az a spoiler nem véletlen szerepel ott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, Filoni már egy ideje dolgozik a Rebelsen, a TCW-t is törölték már bő egy éve. Vagyis, ha áthoznak valamilyen formában "hamvába halt" TCW-s ötleteket, akkor azokra Filoni már bőszen célozgathat. És hát, a klónok szereplésére is tett utalást. Nekem ezután ez azt súgja, hogy az a spoiler nem véletlen szerepel ott. :)

Ez tök jó lenne! Úgy értem...egy robotizált, kibernetizált....lobotizált Echo, akár a felkelés oldalán!!! Egy "halálosztó" a régi világból, amolyan robotzsaru, akit a rendszer leselejtezett, de a felkelők felhasználnak. Aki próbálja visszaszerezni az emberségét és Alex Murphyként szenved az identitásválság tengerében. Ezzel meg lehetne teremteni a Star Wars Ghos in the Shell (szellem a gépben) vonulatot is.

 

Gondoljatok bele...a klónok már nem élnek, de a lázadók egy raktárban rátalálnak a leselejtezett Echora, aki stázisban van tartva. Már nem ember teljesen, de még nem is gép és a lázadók felélesztik.

Egy ilyen vonal a Rebelsben engem meg is venne kilóra! Echo, aki 20 év után tudatára ébred és azt tapasztalja, hogy a világ körülötte végérvényesen megváltozott. Az egyetlen klón lenne a sorozatban a lázadók oldalán, miközben még Vaderrel is összefuthatna. Talán végül pont Vader ölné meg. Ötletelek! :)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.