Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Igen, így érzem én is! Ezek az amcsi arcok ugyanazt hajtogatják egymás után. Mindegyiknek ugyanaz tetszik, mintha egy papírból olvasnák az egészet...

 

Tök izgi lenne, ha valakinek mondjuk jango Fett lenne a kedvence! Végre örülhetnénk, hogy meglátott valami mást is a sorozatban, nem csak a szokványos már-már klisésnek mondható dolgokat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Huhhh érdemes megnézni a következő kisfilmet az sw.com-on. Érdemes a háttérre figyelni, ugyanis új részletek tűnnek fel a műből! Rohadt jól fog kinézni!!! Van egy jeleent, amikor Anakin beszél R2-val....az valami szenzációsan jól néz ki. :D

 

CW részletek

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TheForce.net reports that this morning, Hasbro announced in their Fall 20007 Analyst Event that the upcoming "Star Wars" Clone Wars animated TV series will have a theatrical launch on August 8, 2008 and then on TV throughout the fall.

 

Lucasfilm, however, quickly countered, telling the site that nothing has been decided as far as the launch for the series.

 

"I'd like to clarify Hasbro comments this AM about the Clone Wars TV series," Lucasfilm said. "We see it as a breakthrough animated television series and are exploring a number of innovative ways to introduce it to the public. No decisions regarding release strategy have been made yet."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Magyarországon forgalmazza a Warez and Torrent Sites... mert szerintem mire az idejut (ha tényleg moziban lesz először, az pl 99%, hogy nem lesz nálunk, ahogy ezeket ismerem)... bár a TV-ben még hamar jöhet is, de mivel nem Cartoon Network adja majd (hál' isten), így ez is kérdéses :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen. Én is erre a két "forgalmazóra" gondoltam először :( Azért jó lenne rendes minőségben nézni őket. De szerintem úgyis marad majd a töltögetés :)

Remélem hogy baromi jó lesz az egész sorozat :)

Szerkesztve: - Geri_mester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a trailer alapján lejött valakinek, hogy Assajj nem halt meg a rajzfilmben?

a clone wars volume II ben Padmé nezi, hogy Anakin sérülést szerzett a szeménél. Ugye a 3D ben anakinnak már növésben van a haja és assajj is benne lesz.szóval gondolom hogy ez a cw vol 1-2 közzött történt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg - ha imáim meghalgatásra kerülnek - nem veszik figyelembe az eredeti CW-t, és ez fog a filmekhez kapcsolódni. Vagyis hát, annak az előzménye lesz (könyveket, képregényeket figyelembe vehet - a jobbakat - de az original CW-t isten ments).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez tényleg jó felvetés! Mikor játszódik ez a sorozat? Lehet hogy a két régi CW között? Remélem nem. :)

Hát nekem ez jött le. Anakinnak a cw 1-ben még rövid haja van. a cw 2 ben pedi a hosszú ep3mas. a 3D ben meg már látszik hogy nő neki. És benne is van assaj és skywalkert keresi. de ha belegondolsz máskor nem játszódhat :D cw1 közvetlenül az ep2 után játszódik cw2 pedig az ep3 elött pont. úgyhogy mást nemnagyon tudnak feldolgozni mivel hogy ep3 ban már anakinból vader lesz :D

 

Szerintem meg - ha imáim meghalgatásra kerülnek - nem veszik figyelembe az eredeti CW-t

 

szerintem nemhagyják figyelmen kívül majd őket. szerintem amúgy baromi jó volt mindkettő

Szerkesztve: - Geri_mester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Bemutatták az első új szereplőt a CW-ből! A neve Ahsoka Tano, aki nem más, mint Anakin tanítványa. A fiatal Togruta teljesen új szereplő. A héten több érdekesség is napvilágra fog kerülni a sorozatot illetően, tehát érdemes lesz figyelni a topikot. :)

 

Amúgy íme a csajszi. Elég sunyi feje van. :D

 

20080129.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.