Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Érthető :)

 

És egyetértek: ezekkel a figurákkal nem kéne sokat drámázni, ami persze nem zárja ki, hogy komoly háttere legyen az üsd-vágdnak. Egyébként mikor Londonban a nagy rendszeren néztük az első elözetest, akkor is az űrhajós/csatás részek voltak azok amik igazán ütöttek a nagy vásznon. A figurák felbukkanásánál én ugy voltam, hogy oké, ezek ilyenek lettek mert koncepció és hát mégiscsak drága a karakter-animáció és ez TV... de akárhányszor felbukkant egy drabális űrhajó előjött belőlem a kisgyermeki lelkesedés. Ebben a legújabb elözetesben is azok a legjobb jelenetek, ahol valami repül vagy lő valamit :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami a klónháborús 'rókabőrt' illeti, nem értek egyet oldival. Én szeretnék már egy normális sorozatot látni ezekről az időkről, nem olyan fél-komoly cuccot, mint amit GT letett az asztalra. Mint ahogy Lucas is mondta, azt csak azért csinálták, hogy el lehessen ütni valamivel az időt az EPIII -ig. Persze nekem is tetszik, de én inkább a 3D-s sorozattól várom a minőségi klónháborús történeteket. A többi aggály bennem is felmerült mostanában, de ezek megválaszolására augusztus közepéig várnunk kell. Az EPI óta ez lesz az első SW film, amit letöltök majd netről. Na nem mintha kalózkodni akarmék, de én nem tudok várni szeptember végéig. Majd akkor is megnézem persze, de előtte adok neki egy esélyt itthon. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jabba fiára visszatérve. Jó nagy hülyeségeket írtunk hisz már korábban kiderült, hogy Rotta -nak hívják. :D Ez a Stinky csak valami gúny név lehet, amit valószínűleg Anakin aggat rá. :D

Itt fordul majd a kocka. Nem Anakin fog fojtogatni, hanem őt fogja Büdöske..............a szagával. :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Én ezzel az Ashokával nem tudok valahogy megbarátkozni. :)

http://i.enewsi.com/g/generated/Entertainm..._scaled_600.jpg

 

Hát ha én egy rohamosztagos lennék, és ezzel a fejjel próbálna rávenni a tábornok asszony, hogy menjek a kijelzőn jelzett pontra megütközni a droidekákkal és a super battledroidokkal, meg egy kopasz sith utánzattal, jól a képébe nevetnék... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://i.enewsi.com/g/generated/Entertainm..._scaled_600.jpg

 

Hát ha én egy rohamosztagos lennék, és ezzel a fejjel próbálna rávenni a tábornok asszony, hogy menjek a kijelzőn jelzett pontra megütközni a droidekákkal és a super battledroidokkal, meg egy kopasz sith utánzattal, jól a képébe nevetnék... :)

Én meg megelölegezném azt a 66-os parancsot, úgy érzem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://i.enewsi.com/g/generated/Entertainm..._scaled_600.jpg

 

Hát ha én egy rohamosztagos lennék, és ezzel a fejjel próbálna rávenni a tábornok asszony, hogy menjek a kijelzőn jelzett pontra megütközni a droidekákkal és a super battledroidokkal, meg egy kopasz sith utánzattal, jól a képébe nevetnék... :)

Hát az a két klón is elég érdekesen néz rá :cry:

Ha a mókusnak ilyen feje lenne, magára gyújtaná az erdőt. Mert ezen a képen legalább olyan a feje, mint egy benarkózott lufi. Nagyon elszabták szegénykét.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Hát az a két klón is elég érdekesen néz rá :P

Ha a mókusnak ilyen feje lenne, magára gyújtaná az erdőt. Mert ezen a képen legalább olyan a feje, mint egy benarkózott lufi. Nagyon elszabták szegénykét.

Ezt a kommentet, most hangosan felvisítottam a röhögéstől. :P

 

Remélem Ashoka leeseik arról a tankról, jobb Anakinnak és nekünk is nélküle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az oké, hogy az SW főleg gyerekeknek szóló mesefilm. Nade ennyire leadni a évszámot a megtekintéshez szükséges évekhez! De nem baj, Tamáska belefér az intervallumba. :P

 

Komolyan szólva. A túlzott nyávogást lejjebb adhatják a droidok és olyan tündibündin erőltetett grimaszok sem kellenek a figuráknak. A látványvilág továbbra is pöpec ami a karaktereken kívül esik. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztem Ahsoka tök cuki ^^ Én szívesen örökbefogadnám XD

Igen. A legtöbb fiatal rajongó már így viszonyul az SW-hez.

Ülj le lányom, egyes! :P

:P

 

 

No azért mi öregek meg Leiát találtuk cukinak abban a metalbikinis szerkójában. :P

De ez más kategória. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes. A zene is elég furcsa alatta, ezek teljesen új témák. A szokásos burleszk humor is megjelenik, amikor a droid leesik a szikláról de a fent marad droid beszólása tök jó. :P Ashoka nem lesz a kedvenc SW karakterem annyi már bizonyos. Továbbá én is úgy érzem, hogy inkább gyerekeknek készült ez a film, annak ellenére, hogy előtte azt mondták ez komolyabb lesz mint a régebbi Clone Wars. A látvány viszont nagyon jó, és azt is érezni lehet, hogy majd szétszakad a mozi a hangrobbanástól. :P Továbbra is vegyesek az érzéseim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.