Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

6 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Netflixre biztos nem, mivel a Disney épp egy saját streaming szolgáltatás elindításán dolgozik, ezért már (jó) pár hónappal ezelőtt levetetett minden tulajdonában lévő dolgot a Netflix kínálatából, természetesen kivételt képeznek a Netflix gyártásában készülő sorozatok DD, JJ, LK, IF stb. Valamint ugyanezen streaming szolgáltatás miatt (is) érdekelt olyannyira a Fox megvételében, hisz a Fox címeivel tökéletesen fel tudná tölteni a kínálatát.

Jujj, hirtelen el is feledkeztem a Disney streaming szolgáltatásáról. Szerintem oda simán jöhetne több animációs film is - no persze minden évben 1 db. Sőt, ez kicsit OFF, de rebesgetik, hogy ha a Kenobi film meg is fog jelenni a jövőben, akkor esetleg a DIsney saját szolgáltatására érkezne. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Tippre vagy új részek lesznek - ne feledjük, Filoni ki lett kiáltva ilyen gurunak az animációs részlegben 16 szeptemberében, lassan 2 éve, ezalatt simán megcsinálhattak pár történetet, amiknek az animációja már készen volt. Fejvadászok, Ahsoka az alvilágban, az Utapau és a Bad Batch CGI -al, Yoda és a wookie -k, stb. Ennek nagyon örülnék, kijárna még egy utolsó menet a sorozatnak.

Ez kizárt. Nem így működik a dolog. Ha be akarták volna valaha is fejezni a TCW félig kész részeit, megtették volna a 6. évadnál. Filoni lehet, hogy nagyvezír lett, de nem az atya úr isten. A TCW múltidő. Nem fognak új részek készülni hozzá. Seggemet a földhöz verném, ha tényleg így lenne, de szerintem piros havon az égből leszánkázó cigánygyerekekre előbb számíthatunk. :)

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A másik tippem, hogy bejelentik a várva várt Mandalore ostromát, amely ősszel jön a Netflixre esetleg, ilyen mozi formájában. Vevő lennék rá.

Erre lennék a legvevőbb, és a nagy titkolózás miatt erre is számítok. Viszont esély max annyi van rá, amennyi esélye a Jediknek a klón háborúk megnyerésére volt. Nem abszolút nulla, de nincs messze attól. :( 

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

De valószínűbb, hogy a Dark Disciple -hez hasonlóan kapunk újabb könyvet ősszel - jelenleg az utolsó könyv, amiről tudunk az a Solo regényváltozata, amely szeptemberben fog érkezni. Év végén még adósak egy könyvvel. Megnéztem, eddig minden évben 2015 -től kezdődően 6 db könyvet adtak ki. Idén csak 5 -ről tudunk (TLJ, Last Shot, Most Wanted, Thrawn: Alliances, Solo) a 6. még várat magára. Ahsoka, esetleg a fejvadászok? Kitudja, jöhet bármi, talán egy új egyedi történetet mutatnak be, ami nem volt a TCW -ben, hanem egy történet mondjuk Ahsoka -ról ahogy hazatér például.

Valóban ez a legesélyesebb, de már olyan régóta nem foglalkoznak a TCW irányvonalával, hogy én sajnos erre sem látok sok esélyt. De többet, mint egy Mandalore animációs tévéfilmre.

 

Sajnos szerintem megemlékezések lesznek, meg valószínűleg újabb részletek derülnek ki arról, hogy mi lett volna, ha... Sokra nem számítanék. Semmire sem, őszintén szólva. Annál kellemesebb lehet a meglepetés, ha mégis lesz valami új. De a TCW már annyira a múlt, hogy ihaj. Sok szálat a Rebels is lezárt. Ráadásul fura is lenne ezzel foglalkozni, amikor jön a Resistance.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ez kizárt. Nem így működik a dolog. Ha be akarták volna valaha is fejezni a TCW félig kész részeit, megtették volna a 6. évadnál. Filoni lehet, hogy nagyvezír lett, de nem az atya úr isten. A TCW múltidő. Nem fognak új részek készülni hozzá. Seggemet a földhöz verném, ha tényleg így lenne, de szerintem piros havon az égből leszánkázó cigánygyerekekre előbb számíthatunk. :)

Na igen, én is nagyon örülnék egy ilyennek. Persze tudom, hogy most más a prioritás, de attól még reménykedhet az ember ilyenben. Örülnék neki, de ha nem lesz, nem dőlök a kardomba. :)

10 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Valóban ez a legesélyesebb, de már olyan régóta nem foglalkoznak a TCW irányvonalával, hogy én sajnos erre sem látok sok esélyt. De többet, mint egy Mandalore animációs tévéfilmre.

Én a könyv-képregényt tartom az összes variáció közül a legesélyesebbnek. Miért? Mert már a Dark Disciple -hez hasonlóan megvannak az egyes történetek vázlatai, forgatókönyvei is - úgy tudom, hogy a teljes sorozat készen lett nekik, mármint megvan az összes hátramaradt sztori forgatókönyve írva, és ha nem csal az emlékezetem, akkor olyat is hallottam, hogy a sorozat végéig megvan a hanganyag. Tehát a Sötét tanítványhoz hasonlóan jöhet új könyv, a képregényekhez is csatolhatnak egy újabb elmesélhető történetet. 

 

Ha már 10. évforduló, van egy olyan érzésem, hogy több dolog is közrejátszhatott a TCW sztorik leállásában, de az is lehet, hogy vártak egy kicsit, és idén ősszel elhavaznak minket 1 könyvvel és egy képregénnyel. Ennyi nyugodtan jöhet, bőven elég lenne 10. évfordulós ajándékként, többre amúgy se számítanék. Ha mégis, akkor kifogok ugrani a bőrömből olyan örömöm lesz. :)

Meg attól, hogy mások a prioritások, még jöhetnek ilyen-olyan sztorik más platformokra. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én a könyv-képregényt tartom az összes variáció közül a legesélyesebbnek. Miért? Mert már a Dark Disciple -hez hasonlóan megvannak az egyes történetek vázlatai, forgatókönyvei is - úgy tudom, hogy a teljes sorozat készen lett nekik, mármint megvan az összes hátramaradt sztori forgatókönyve írva, és ha nem csal az emlékezetem, akkor olyat is hallottam, hogy a sorozat végéig megvan a hanganyag. Tehát a Sötét tanítványhoz hasonlóan jöhet új könyv, a képregényekhez is csatolhatnak egy újabb elmesélhető történetet. 

Viszont a Sötét tanítvány óta egyet sem jelentettek meg, ami 2015-ös könyv. Ugyanez igaz a Son of Dathomirra. Se képregényt, se könyvet nem adtak ki a TCW forgatókönyvei alapján, pedig ezek elkészítése nem jár horribilis költségvetéssel, és ha megvan a szkript, megírni sem nehéz őket. Minimális befektetéssel és minimális munkával tehetnének szert kisebb haszonra. Tulajdonképpen fosni lehetne ezeket a műveket, három éve még sincs egy sem. Három éve nem hoztak ki a franchise ama szegmenséből semmit, ami érzésem szerint az egyik legkisebb kockázattal járna. Szerintem ez nagyon beszédes.

A TCW-vel kapcsolatban az egyetlen előrelépés az elmúlt három évben az az volt, hogy Rex, Ahsoka és Maul bekerült a Rebelsbe. Maul szála lezárult, szerintem már Rexé is, Ahsoka története várat csak magára, de az meg nem a TCW-hez kötődve fog lezárulni.

Nekem ezért nincsenek elvárásaim (így legalább nem is fogok csalódni). Három éve már, hogy semmi sem történt a TCW háza táján. Amit menteni akartak, azt átmentették a Rebelsbe. Bemutattak még néhány befejezetlen részt, az kánon lett, a többi megmaradt érdekesség szintjén, de szerintem az elmúlt három év nagyon jól jelzi, hogy a TCW múltidő. Vége. Ahhoz már nem fognak visszatérni. Tényleg a legtöbb, amit el tudok képzelni, hogy bejelentenek egy Mandalore-ostrom képregényt, de azt meg őszintén szólva, kenjék is menten a hajukra, mert ennyi titkolózás után nehogy már egy képregényben puffogtassák el a TCW és az ep3 összekötő epizódját. Azt adják ki animációs filmben, vagy sehogy. Esetleg egy jól megírt, vastag könyvben, nem egy Ahsoka szintű harmatgyenge ponyvában. Előbbire a fentiek tükrében semmit, utóbbira nagyon-nagyon halvány esélyt látok.

 

Persze nagyon fogok örülni, ha tévednék, és kapnánk valami ütőset a tizedik évforduló alkalmával. Leginkább tényleg egy TCW animációs filmnek örülnék, ami a Mandalore-ostromról szól. Az lenne a méltó zárása ennek az érának, kicsit a prequelbe is visszatérnénk, és befoltoznának egy jó nagy lyukat a TCW és az ep3 között.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annak örülnék a legjobban, ha regényt jelentenének be, de képregény is jó lenne. Most eszembe jutott a Jedi of the Republic - Mace Windu. Persze tudom, hogy ez nem az animációs szériához tartozik, de akkor is jelzésértékű: lehet még a Klónháború idejében játszódó történeteket az olvasók elé vinni.

Jó lenne, ha évente legalább egy klónháborús regény jönne.  Szerintem meg lehetne oldani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A mai The SW Show -ban elárulták, hogy Filoni mellett kik vesznek még részt a TCW paneljén, csütörtökön:

- Athena Portillo, a TCW producere

- Kevin Kiner, a TCW (+ a Rebels és a Resistance) zeneszerzője

- Ashley Eckstein (Ahsoka hangja)

- Matt Lanter (Anakin hangja)

 

:)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamarosan kezdődik majd a panel - 2 óra múlva, hogy pontosabb legyek. Kíváncsi vagyok rá. Dee Bradley Baker is jelezte hogy ne hagyjuk ki a panelt, Ashley is megszaporázta a képeit a twitteren/instán, és mikkel? Hát a TCW stábbal. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze írok majd, ha neadjisten valamelyik SW oldal twitteren közvetíti a dolgokat. :)

 

+1 dolog: Henry Gilroy megemlékezett tegnap a TCW 10. évfordulója alkalmával, és a következőt osztotta meg:

DiWKEjZVMAAnbXs.jpg:large

 

A hozzá kapcsolódó szöveg:

In honor of #CloneWars 10th, the title page for the series bible I wrote back in 05. When we met with George to discuss the bible he changed Anakin's Padawan from 'Ashla' to 'Ashoka', after the Indian Emperor of the Maurya Dynasty. I later tweaked it to Ahsoka to make her unique.

 

És még egy kép, ahol még Ahsoka Ashla néven futott:

DibDHnHUEAAP-ZO.jpg:large

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Athena elmondta, hogy amikor az LFL -nél kezdett el melózni, akkor nem a TCW, hanem a Strange Magic -en dolgozott, Filoni lépett be hozzá és mondta neki: Miért dolgozol ezen, amikor SW -n is dolgozhatnál?

 

Korabeli TCW konceptek, ahol még az eredeti tagok lettek volna. Ezt az ötletet adaptálták később a Rebelsbe.

DifWfj4XUAId43Z.jpg:large

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Filoni elmondta, hogy a történeteket - minden egyes évadhoz - 2 hét alatt csinálták meg azokon a konferenciákon, ahol Lucassal vett(ek) rész. 3 epizód/nap volt a menetrendük.

 

- Rajzok az 5. évados Younglings történetszálból. Ezeket a rajzokat a konferenciákon készítették Lucassal és az írókkal.

DifXeW3UYAAM6Vj.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Matt Lanter Nika Futterman -ról (Ventress szinkronhangja): ő volt a legédesebb, aztán pedig átfordult egy gonosz Ventressé. :D

 

- Filoni állítása szerint nem volt jelentéktelen munka a TCW -n, mindenki beleadott anyait-apait.

 

- FIloni ignorálja sokszor a netet, így nem akarja előre lelőni a már előre elkészített epizódokat amikor válaszol a rajongóknak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még több rajz:

DifYSdeVMAAyqGz.jpg

DifYTKbV4AALReG.jpg

DifYTaEU0AAyDsF.jpg

DifYTZ8VQAERJKl.jpg

 

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Két hét alatt? :o Gondolom ezek csak a sztori vázak voltak, de akkor is jól haladtak.

Igen, a sztorikat dolgozták ki, hogy minden egyes epizód miről szóljön - ehhez jöttek ezek a rajzok, és így jöhetett később a forgatókönyvírás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Filoni Anakin hangjaként egy olyat keresett, aki egy igazi szerethetőséget adott, így a bukásakor még szívszorítóbb a helyzet. Matt ezt testesítette meg.

 

- Rush Clovis ötlete onnan jött, hogy FIloni megakarta mutatni az Anakin és Padmé közötti konfliktust, ezzel is bemutatva, hogy ők nem egy idilli pár.

 

- Dave úgy gondolja, hogy a SW és az Erő igazából az önzőség és az önzetlenség közti különbségekről szól.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Filoni elmondta, hogy Athena nagyon fontos láncszeme volt a TCW -nek.

 

- Ian Abercrombie elvesztése igazi veszteség volt a csapat számára. Matt azt tette hozzá, hogy nagyon kedves volt hozzá, és kíváncsi volt, hogy hogyan tudta átadni a Palpatine/Anakin kapcsolatot.

Difa6SrUEAA7ZiU.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Ashley: Filoni elmondta neki, hogy az 5. évad végén elfogja hagyni a Jedi Rendet, és egy ideig nem fog visszatérni. Ekkor még nem tudták, hogy az 5. évad lesz az utolsó évad, így leforgatták, és úgy nézett ki, hogy ez a "zárása" Ashley -nek.

 

- Ashley és Kevin is dicsérik Filonit, utóbbi elmondta, hogy 35 év után úgy látja, hogy Filoni az egyik legjobb rendező, akivel valaha is együtt dolgozhatott.

 

- Filoni a Yoda szálról: Lucas beakarta mutatni, hogy mindenkinek van egy sötét oldala, és Yoda hogyan válik azzá a karakterré, akit majd a TESB -ben látunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Kevin Prágába utazott, hogy ott írja meg Ahsoka végső zenéjét. Filoni felhívta, hogy több Erő téma kell majd bele, így Kinernek a saját kútfejéből kellett megírnia az Erő témát is a zenébe.

 

- A fanok elismerése a TCW iránt a csapat számára egy különleges dolog.

 

- Matt elmondta, hogy az emberek még most is odajönnek hozzá, és elmondják, hogy mennyire szerették a TCW -t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.