Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Te jó ég, jönnek az új részek. Nem gondoltam volna, hogy ennyire fogok neki örülni, de WOW! Végre kerek lehet a sztori. Hát a Disney idén másodszor lep meg baromira. Először Darth Maul élőszereplős behozásával, most meg ezzel. Millió és egy dolog szólt ellene mégis meglépték. Állam a padlón....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Live Stream nincsen, de twitteren követni lehetett az eseményt, vannak videók is erről a csodálatos bejelentésről:

https://twitter.com/TheSWU

Kár bár ez is több, mint a semmi. A hír meg odab*szós!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek kapcsán eszembe jut az amit Jon Kasdan mondott mikor többen is jelezték neki, hogy a gyenge BO ellenére megnéznének egy Solo folytatást. Azt mondta, hogy ha a rajongók akarnak folytatást akkor ezt jelezzék a Lucasfilmnek, mert akár hiszik akár nem a Lucasfilm hajlamos hallgatni a rajongókra. Hát nem viccelt. Itt most tényleg hallgattak rájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És legbelül valahol éreztem ezt gyerekek. Nem hiába lett Filoni az animációs részleg vezetője, több projekten dolgozik ő, nemcsak a Resistance -en. Legbelül hittem benne, hogy ez még nincs letudva, valahogyan kapunk majd történeteket, de így... ez a hír engem most nagyon fellelkesített!!! 

 

Na vajon Dzséjt és Ody mit szól majd ehhez? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 06. 26. - 21:47, Bence1997 írta:

Szerintem tuti befognak valamit jelenteni. Szerintem visszaidézik a régi dolgokat, mesélnek az egész projektről, és a végefelé mutatnak valamit, amit megkaphatunk majd ősszel.

 

2018. 06. 26. - 21:47, Bence1997 írta:

Tippre vagy új részek lesznek

 

2018. 06. 26. - 21:47, Bence1997 írta:

A másik tippem, hogy bejelentik a várva várt Mandalore ostromát

 

Ezek után én csak azt szeretném kérdezni, hogy az 5-ös lottó e heti nyerőszámairól mi a véleményed? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Ezek után én csak azt szeretném kérdezni, hogy az 5-ös lottó e heti nyerőszámairól mi a véleményed? :D

:P

 

Látván az előzetest, talán nem megkapjuk végre az Utapau és a Bad Batch normális változatát a Mandalore -i ostrommal karöltve? :yes:

 

Itt már minden egyes történetszál 4 részes. Szóval 3 történetszálat kapunk majd. :)

Amúgy szerintem ezek lesznek: Utapau (normálisan), Bad Batch (normálisan) + zárásként a Mandalore ostroma.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Látván az előzetest, talán nem megkapjuk végre az Utapau és a Bad Batch normális változatát a Mandalore -i ostrommal karöltve?

Nem akarok túlzott elvárásokat támasztani, de én teljesen új sztoriknak jobban örülnék az Utapau és a Bad Batch helyett...

 

Arról van valami infó, hogy kb mikor jön?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Nem akarok túlzott elvárásokat támasztani, de én teljesen új sztoriknak jobban örülnék az Utapau és a Bad Batch helyett...

Én is, csak a helyszín miatt gondoltam a Bad Batch -re. Én is örülnék, ha új történeteket mesélnének el, sőt örülnék neki. Majd meglátjuk.

 

Egy biztos: a Mandalore -i ostromot megfogjuk kapni, ez 100%. :yes:

 

Ez a Disney Direct nem a Disney streaming -je lesz? Ha igen, akkor szerintem ez jövőre fog jönni. De remélem nem, és még idén megtekinthessük. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 06. 27. - 1:47, Dzséjt írta:

Ez kizárt. Nem így működik a dolog. Ha be akarták volna valaha is fejezni a TCW félig kész részeit, megtették volna a 6. évadnál. Filoni lehet, hogy nagyvezír lett, de nem az atya úr isten. A TCW múltidő. Nem fognak új részek készülni hozzá. Seggemet a földhöz verném, ha tényleg így lenne, de szerintem piros havon az égből leszánkázó cigánygyerekekre előbb számíthatunk. :)

Én olyan kib*szottúl k*rvára örülök, hogy ekkorát tévedtem, hogy azt ki sem tudom fejezni!!!!! :yeah:És most megyek, hogy párszor a földhöz verjem a hátsómat. :D 

20 perccel korábban, Bomarr írta:

Ennek kapcsán eszembe jut az amit Jon Kasdan mondott mikor többen is jelezték neki, hogy a gyenge BO ellenére megnéznének egy Solo folytatást. Azt mondta, hogy ha a rajongók akarnak folytatást akkor ezt jelezzék a Lucasfilmnek, mert akár hiszik akár nem a Lucasfilm hajlamos hallgatni a rajongókra. Hát nem viccelt. Itt most tényleg hallgattak rájuk.

És igen! Ezek ott a Disney-nél és a Lucasfilmnek nem normálisak, hála a magasságos istennek. Mindent felrúgnak a rajongók kedvéért. Hát így kell kiszolgálni az embert! Nem a hülyékre, hanem a rajongókra hallgatni, akik szeretik az SW-t. Hát zsinorban kétszer így megcáfolni... Nem lesz Darth Maul soha. Áááá... Aztán keresd meg az állad a moziteremben a Solo közben.

Nem lesz több TCW. Ja, csak most valaki szedjen le a plafonról, mert addig ugráltam örömömben, míg fennakadtam. :rock:

A Disney és a Lucasfilm az isrtencsászár. Állítok is egy oltárt nekik! :) 

 

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

Amúgy szerintem ezek lesznek: Utapau (normálisan), Bad Batch (normálisan) + zárásként a Mandalore ostroma.

A próféta szóljon... Ja, várjál, de hiszen az szól! :bb8flame:

 

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Nem akarok túlzott elvárásokat támasztani, de én teljesen új sztoriknak jobban örülnék az Utapau és a Bad Batch helyett...

Én nagyon fogok örülni ennek a kettőnek, mert pokolian idegesített, hogy két befejezetlen sztori is kánon. Új történetnek meg ott lesz a Mandalore. És DARTH MAUL!!!!!! :psycho:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.