Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

- Dark Disciple: köszi, olvastam, nem kell könyvadaptáció.

- Darth Maul: SoD: szintén zenész. Bár megnézném a Sidious vs Dooku vs Grievous vs Darth Maul vs Talzin mérkőzést animációsan, plusz Aayla Secura is visszatért benne ( :D ), de ezt már elmesélték teljes pompájában. Nem kérek egy képregény-feldolgozást belőle.

Ezeket én se akarom, csak felsoroltam az összes eddigi TCW történetet, amelyet nem kaptunk meg fullos animációval. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ezeket én se akarom, csak felsoroltam az összes eddigi TCW történetet, amelyet nem kaptunk meg fullos animációval. :)

Igen, tudom, csak sorban mentem. ;) 

23 perccel korábban, Donát írta:

Hát van, akit értesítenek, hogy Karácsony van, mást meg nem. :P 

Hát mer' te ki voltál írva a fórum alján a sorban, hogy itten vagy a nagy esemény alatt. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm, úgy tűnik újabb dolog bevált amit magamban jósolgattam még pár éve.

Már csak azt remélem, hogy mind a 12 rész befejezett lesz (Megijesztett az, hogy az egyik helyen még bizonytalannak írták le azt, hogy teljesen kész részek lesznek.) Mindenesetre az előzetesben lévő felvezető szövegek arra utalnak,  hogy befejezett részekkel állunk szemben.  Az elkészült részek mellett pedig jók lennének regények és képregények.

Fejvadászok jöhet,

Ahsoka's walkabout jöhet,

Utapau & Bad Batch: jöhetnek,

Yoda/Kasshyyyk jöhet,

Return to the Jedi: az egyik leginkább várt sztori,

Vongok abszolút jöhet, akár a Vongok régi formájában is. És a Thrawn-ban már kaptunk utalást az ismeretlen fenyegetésről.

A Manalore ostromát is megnézném, habár A gonosz útvesztője a kedvenc előzményem a harmadik részhez. Ennek ellenére azért megnézném a legújabb változatot is.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

55 perccel korábban, Dzséjt írta:

Igen, tudom, csak sorban mentem. ;) 

Hát mer' te ki voltál írva a fórum alján a sorban, hogy itten vagy a nagy esemény alatt. :P 

Itt voltam, itt voltam, csak a TCW-s topikokat kb. havonta egyszer nézem csak. :bumm: Akarom mondani nézTEM, mert most már nézni fogom megint aktívan. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

(Megijesztett az, hogy az egyik helyen még bizonytalannak írták le azt, hogy teljesen kész részek lesznek.) Mindenesetre az előzetesben lévő felvezető szövegek arra utalnak,  hogy befejezett részekkel állunk szemben. 

Ahol ezt irták, hogy kérdéses a dolog ott nem voltak képben. Teljesen kész részek lesznek. A Disney streamingjén lesznek bemutatva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy itt vannak az én kívánságaim (lehet hogy bejönnek :D):

- Fejvadászok --> abszolúte jöhet, valamilyen formában. Meg kell tudnunk, hogy mi lett Bane, Boba és a többiek sorsa. ;)

- Ahsoka's walkabout --> ha jön akkor jön, ha nem nem. Picit elmerengnénk még C. alvilágában.

- Yoda/Kasshyyyk --> ha már a Bad Batch jönni fog - az előzetes alapján biztosan - akkor már kíváncsi lennék, hogy mi lett a sorsa ennek a különleges alakulatnak. Ebben a szálban megjelennek, szóval már ezért jó lenne egyszer meglesni a részeket. :)

- Siege of Mandalore --> várjunk... ez jönni fog. :D

 

Ha ezt a hármat megkapjuk könyv/képregény formában, akkor azt mondom: ezzel teljessé vált a TCW, a többi nem is kell, jöhetnek az új dolgok! ;)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, Bence1997 írta:

Meg kell tudnunk, hogy mi lett Bane, Boba és a többiek sorsa. ;)

Ugye tudod, hogy a legtöbbjük sorsát ismerjük? ;) Bobáét, Singét és Emboét mindenképpen, de Bossk is ott volt a Kentannán, amikor az szétrobbant és nem sok mindenkit láttunk Luke-ékon kívül eljönni arról a bárkáról.

 

32 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ugye ez nem komoly? :D

Abban a formában, ahogy Bence leírta, egyáltalán nem komoly, merthogy téves.

A Bad Batch-ben az Anaxes bolygót láthatjuk, a Rebelsben meg azt, ami maradt belőle, merthogy a bolygó a klón háborúk után darabjaira hullott egy ismeretlen kataklizma miatt. A PM-1203-on megtalált Fort Anexes (magyarul Anexes erőd) ugyanaz a bázis, amit a Bad Batch-ben láttunk. Azért ilyen lerobbant, mert széthasadt alatta a bolygó.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ugye tudod, hogy a legtöbbjük sorsát ismerjük? ;) Bobáét, Singét és Emboét mindenképpen, de Bossk is ott volt a Kentannán, amikor az szétrobbant és nem sok mindenkit láttunk Luke-ékon kívül eljönni arról a bárkáról.

Igen tudom, de attól még Cad Bane sorsára kíváncsi vagyok. :)

 

5 perccel korábban, Dzséjt írta:

Abban a formában, ahogy Bence leírta, egyáltalán nem komoly, merthogy téves.

A Bad Batch-ben az Anaxes bolygót láthatjuk, a Rebelsben meg azt, ami maradt belőle, merthogy a bolygó a klón háborúk után darabjaira hullott egy ismeretlen kataklizma miatt. A PM-1203-on megtalált Fort Anexes (magyarul Anexes erőd) ugyanaz a bázis, amit a Bad Batch-ben láttunk. Azért ilyen lerobbant, mert széthasadt alatta a bolygó.

:facepalm: Na jó........ ezt benéztem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Dzséjt írta:

Abban a formában, ahogy Bence leírta, egyáltalán nem komoly, merthogy téves.

A Bad Batch-ben az Anaxes bolygót láthatjuk, a Rebelsben meg azt, ami maradt belőle, merthogy a bolygó a klón háborúk után darabjaira hullott egy ismeretlen kataklizma miatt. A PM-1203-on megtalált Fort Anexes (magyarul Anexes erőd) ugyanaz a bázis, amit a Bad Batch-ben láttunk. Azért ilyen lerobbant, mert széthasadt alatta a bolygó.

Valahogy így gondoltam én is. Szuper! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Yoda József írta:

Dehát Bane sorsát is ismerjük. Boba lelőtte párbajban, valamelyik Celebration-ön levetítették, mint befejezetlen TCW jelenetet.

Nem, az csak egy érdekesség, semmi több. Nem a kánon része, a kánon szempontjából nem létezik. Nem több egy törölt jelenetnél, ez esetben törölt epizódnál. Cad Bane jelenleg még él és virul és legjobb tudomásunk szerint Boba Fettel sem találkozott még a börtönön kívül.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 perccel korábban, Yoda József írta:

Viszont ha megkapjuk a fejvadászos szálat, akkor elképzelhető, hogy ez kánon lesz? 

Ha megkapjuk elkészült epizód, képregény vagy könyv formájában, és Bane halála benne lesz, akkor igen, akkor kánonná válik. De már az is elég lenne, ha egy kánon műben említik, hogy Bane meghalt vagy azt, hogy Boba lőtte le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért jegyezzük meg, hogy ha nincs a fejesek beleegyezése, akkor ebből semmi sincs. Szerintem Kennedy is jócskán pedálozhatott érte. Neki is hatalmas köszönet! Aki még egyszer egy rossz szót mer mondani rá azt úgy rúgom pics*án, hogy a Holdig repül. :fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azért jegyezzük meg, hogy ha nincs a fejesek beleegyezése, akkor ebből semmi sincs. Szerintem Kennedy is jócskán pedálozhatott érte. Neki is hatalmas köszönet! Aki még egyszer egy rossz szót mer mondani rá azt úgy rúgom pics*án, hogy a Holdig repül. :fuckoff:

Pedig Ign-en találsz ilyen arcokat(sajnos), egy példa :fuck2::

vUh7CS6.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez maradjon meg az ign.hu-n. Így is néha már azt érzem hogy túl sok szó esik azokról a véleményekről, amik teljesen más oldalakon jelennek meg. Hogy Gibsz Jakab mit irt a Facebook-ra, ilyen-olyan fórumra.... ez nem annyira érdekes. Szerintem hagyjuk ezt. Ott abban a fórumban ahol be lett irva lehet olvasni, reagálni rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jézusmária, itt meg mi történt? :D Csak úgy felrobbant a sok hozzászólástól ez a már-már porosodó topik. Álmomban nem gondoltam, hogy ezt meglépi a Disney. Ez sokkal, de sokkal nagyobb meglepetés, mint annak idején a 6. évad utólagos levetítése. Még hogy a Disney egy lelketlen cég, amely nem foglalkozik a rajongóival. :D Nagyon el vagyunk kényeztetve, évek óta. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig van igazság abban amit mond. Mégiscsak a Disney kaszálta el, így nem csoda hogy vannak akik haragudnak érte. Ez természetes. Amíg nem jön ki az összes rész valamilyen formában, addig én sem nem tudok teljesen megbocsátani nekik. De elismerésre méltó amit most a rajongókért tesznek, ez tény.
 

Amúgy engem meg pont a Vong szál érdekel a legjobban, baromira kíváncsi vagyok rájuk. SW idegen ez igaz, de nem idegenebb mint pl. az éjnővérek zombi serege. És azért lássuk be igen látványos csatákat lehetne velük vívni. Ha őket magukat nem is hozzák át a kánonba, magát az alapötletet, hogy van egy technológia gyűlölő faj akik hódítani akarnak áthozhatnák. Lenne benne potenciál 
 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Star Wars idegen, hogy nem fog rajtuk az Erő! Ilyen nincs, a Saga egyik alaptézise, hogy az Erő mindenütt ott van, mindenkit körülvesz, mindent és mindenkit összeköt. Maga az ötlet, hogy az Erő nem működik valakin, szembemegy a legalapvetőbb dologgal, ami jellemzi a Star Warst.

 

Felőlem jöhetnek a Vongok, de "ezt a nem hat rájuk az Erő" dolgot jobb lenne elfelejteni, mintha nem is létezett volna sosem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@ati De amit ír ez egy hatalmas baromság. Milyen öt év kudarcot emleget pl? Fingja sincs semmiről csak ugat össze vissza. És tele a net ilyen tájékozatlan f*szkalapokkal akik ontják a baromságot. 

 

Lehet haragudni a kasza miatt, de ilyen égbekiáltó ökörségeket ne hozzanak már fel indoknak. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.