Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

52 perccel korábban, csoli1138 írta:

A nagy kérdés: Mikor lesz? Bence?

A Resistance? Októberben kezdődik, szóval lassan elkéne kezdeniük promózni a sorit. Eddig is vártam a sorit - hatalmas potenciálok vannak benne, csak a jelenlegi semmitudás azt a látszatot kelti bennem a sorozattal kapcsolatban, hogy egy egyszerű pilótás sorozat lesz, de ez csak egy kis szelete. Meglátjuk. De ez itt már OFF. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tuti, hogy egyén függő. Az a helyzet, hogy én például eddig sem lelkesedtem a Resistance-ért, mármint rajongói szinten. Nagyon örülök, hogy jön, látom benne a potenciált és remélem, teljesíti vérmes reményeimet, de nekem az, hogy az ep7 előtt fog játszódni, és hogy néznek ki a karakterek (akiknek még a nevét sem jegyeztem meg), iszonyú kevés az igazi lelkesedéshez. Szép, hogy Filoni készíti, de ez még nem garancia arra, hogy tetszeni fog a sorozat stílusa animációs szinten, hogy tetszeni fognak a sztorik, hogy bírni fogom a karaktereket. Ezek mind olyan dolgok, amik kellenek ahhoz, hogy engem igazán érdekelni kezdjen egy sorozat (vagy film), és ezek előzetes megítéléséhez alapot adhat a trailer.

A TCW előtt sem vártam különösebben a Resistance-t, sőt anno a Rebels jobban lázba hozott. És naná, hogy ilyen kevés információ után a TCW mellett a Resistance MOST nem érdekel. A TCW-t szeretem, szeretem az érát, szeretem a karaktereit, imádom a látványát, és mivel jó eséllyel ismerem a sztorikat is, már tudom, hogy szeretem azokat is. És van köztük egy olyan sztori, amire évek óta várok. Amire már azelőtt vártam, hogy a Resistance-ról egyáltalán tudomást szereztem. Ha csak a négy Mandalore-epizódot adnák le, az is jobban lelkesítene, mint a Reistance. De ismétlem, ez MOST van, mert az, ami nekem ahhoz kell, hogy lelkesedjek, nincs még meg az új sorozatról. Nem ismerem az animáció stílusát, igazán semmit sem tudunk a sztoriról (az, hogy kémkedni fognak az Első Rend után, nem sztori, ez egy vázlatpont a sztori felvázolásában), semmit sem tudunk a szereplőkről (a főhős pilóta és fiatal, és lázadó ellenálló, hűde eredeti az SW-ben). Ja, és meg fog magyarázni dolgokat, amiket a filmek nem magyaráztak meg. Háááát... A TCW és a Rebels tán nem csinált ilyet?

A trailer majd valószínűleg meghozza a lelkesedésem, ha látom a trailert, mert abból már le lehet szűrni, milyenek lesznek a szereplők, milyen lesz az animáció (ettől félek a legjobban), mit hozhat a sztori.

A TCW jelenleg azt kínálja, amit szeretek, naná, hogy jobban lelkesedem érte. A Resistance ezzel szemben most még semmit sem kínál, ami érdekelne. Mert a magyarázat szép dolog, de azt el lehet ám szúrni, ha például kicsit sem érdekelnek a szereplők, vagy nem tetszik a sztori. Ezért sem érzem ezt lelkesítőnek. Érdekelnek a magyarázatok, szeretném megkapni őket, de önmagukban kevesek a lelkesedéshez.

 

Ugyanígy jelenleg engem teljesen hidegen hagy a Benioff & Weiss filmsorozat. A nevük nekem semmit sem garantál. Szeretem a GoT-t, de ez most Star Wars lesz. Más. És olyan messze van a megvalósítás, hogy addig hatszor kirúghatják őket, mert ízetlen viccet sütöttek el tizenöt évvel ezelőtt MSN-en, meg legalább ennyiszer az egész projektet törölhetik. Stb. Ha ma bejelentenék, hogy semmi sem lesz belőle, megvonnám a vállamat. De még Rian Johnson trilógiájával is így vagyok. Egyedül az Obi-Wan film az, ami lelkesít, és az pont azért, mert ott már van egy fogódzom: szeretem Obi-Wan Kenobi karakterét, pláne Ewan McGregor megformálásában.

De ez is jelenlegi állapot, ami idővel változik. Képek, trailerek, ezek mind nagyon sokat nyomnak nálam a latba, mert ezekkel kapom meg azokat a fogódzókat, amik nekem kellenek a lelkesedéshez. 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

A Resistance? Októberben kezdődik, szóval lassan elkéne kezdeniük promózni a sorit. Eddig is vártam a sorit - hatalmas potenciálok vannak benne, csak a jelenlegi semmitudás azt a látszatot kelti bennem a sorozattal kapcsolatban, hogy egy egyszerű pilótás sorozat lesz, de ez csak egy kis szelete. Meglátjuk. De ez itt már OFF. :)

Szerintem a TCW-re gondolt. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

A Resistance? Októberben kezdődik, szóval lassan elkéne kezdeniük promózni a sorit. Eddig is vártam a sorit - hatalmas potenciálok vannak benne, csak a jelenlegi semmitudás azt a látszatot kelti bennem a sorozattal kapcsolatban, hogy egy egyszerű pilótás sorozat lesz, de ez csak egy kis szelete. Meglátjuk. De ez itt már OFF. :)

Nem. A TCW. Tudhatnád, hogy sosem offolok.. :p

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Bence1997 írta:

Jaaaaaa, sorry. :oops: A TCW jövőre jön, a Disney direct-to-customer szolgáltatásra. Szerintem ősz lesz majd a premier, de majd meglátjuk. :)

Huh. Remélem kijön tavasszal vagy nyáron. Az őszi kezdés maradjon meg az aktuális sorozatnak. Akkorra már a Resistance s02-nek.

Más: TCW poszteren a sisak Ahsoka mintás. A kiszúrta mindenki?

SDCC18-TCW-poster.jpg

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Bence1997 írta:

A TCW jövőre jön, a Disney direct-to-customer szolgáltatásra. Szerintem ősz lesz majd a premier, de majd meglátjuk. :)

Kár. Én szívesebben látnám idén ősszel a Resistance helyett. Egyrészt mert nagyon kedves gesztus lenne, ha a TCW indulásának 10 éves évfordulójára adnák ki az új részeket, másrészt én először lezárnám a jelenleg futó trilógiát (magyarul: megvárnám az ep. IX-t), és aztán kezdenék el hozzá kapcsolódó animációs sorozatot gyártani. Mint ahogy a The Clone Wars is a PT után lett elkészítve. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW az ep.2 és és ep.3 között játszódott. Persze hogy bevárták vele a trilógiát. Nem akartak ellentmondani a Sitheknek. Elvégre láttuk mi lett a Tartakovsky sorozattal is: bevezették Griveoust de úgy hogy köze nem volt a filmes karakterhez. De a Resistance az ep.7 előtt játszódik. Hova kéne még ezzel várni? Meg nem jobb lenne úgy beülni az ep.9-re hogy kicsit jobban megvannak alapozva a karakterek meg maga a konfliktus? Most kezdjék el akkor kibontani a sequel érát amikor már mindenki a következő nagy érát/sorozatot fogja várni? Épp az lenne jó ha a TV-sorozatok nem állandóan utólövések lennének hanem azzal foglalkoznának ami épp aktuális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

42 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Amennyiben a TCW stream lesz akkor azt egyben felrakják és kész. Amúgy nem tudom miért zárja ki egyik a másikat. 

Igen, mint a Lost missions. Egyben és mielőbb! 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Engem is meglep, hogy ennyien már ki is faroltak a Resistance mögül, holott azegy olyan korszakot magyaráz ahol rengeteg a tátongó lyuk és hegyekben állnak a a kérdések amikre válaszokat kaphatunk. Ha jól csinálják remek kiegészitője lehet a kánonnak. Persze óriási, hogy a TCW vége nem lóg majd a levegőben meg hogy látjuk majd Mandalore ostromát, de egyelőre a Resistance-ban szerintem is messze több a lehetőség mint egy TCW záróévadban.

Nincs ebben semmi meglepő. Az emberek emocionálisan a TCWhez kötődnek, a Resistance-hez nem. Majd idővel változhat a széljárás. 

 

Csatlakozom Nute-hoz. Nekem sem volt gyomrom a félkész epizódokhoz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Donát írta:

Csatlakozom Nute-hoz. Nekem sem volt gyomrom a félkész epizódokhoz. 

Hú, tetszeni fognak! Annyi már abból a minőségből is kiderült! Beleolvastam az akkori hsz-ekbe, amik Crisis on Utapau és a Bad Batch story reelekhez mentek és részemről tele vannak zokogva, hogy mennyire jó lenne valamikor megkapni őket teljes pompájukban. Miközben mások vigasztalnak, hogy nyugi, de sajnos erre semmi esély..

Óriási dolog, hogy jönnek, legalábbis az én szememben!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, nagyon jók lesznek ha azok jönnek ki. :) Remélem hamarosan jönnek részletek is. Bár lassan már a Resistence-t kellene promozni inkább. Meglátjuk.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Return to the Jedi story sztem nem lesz benne (nem is kár érte) mert Ahsoka és Anakin ott találkoztak volna először és itt a trailer alapján pedig a Siege of Mandalore előtt. 

The Bad Batch meg szinte biztos mert a traileren jól felismerhető Fort Anaxes bázis ami később a Rebelsbe is felűnt.

1xivgxzw2za11.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Jaja, nagyon jók lesznek ha azok jönnek ki. :) Remélem hamarosan jönnek részletek is. Bár lassan már a Resistence-t kellene promozni inkább. Meglátjuk.

Én a Disney helyében azt csinálnám, hogy most megvárom, míg pár hét alatt leülepszik a TCW okozta öröm, aztán durr, jöhet a Resistance trailer. Aztán annak a sorozatnak a szünetében jöhetnének a TCW részletek (vagy ha lesz jövőre lesz Celebration, akkor ott), és a Resi két évada között meg egy rendes TCW trailer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha óriási siker lesz akkor nem bánnám ha húznának valami merészebbet. Jöhetne mondjuk egy "story" film a Klón háborúk idején. Megnézném hogy mai technológiával mit lehet kihozni a Klón háborúkból a nagy vásznon. Az esély erre minimális de látva a Disney eddigi merészségét teljesen azért nem zárnám ki.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a trailert. Hát, nagyon hatásos. :)

Azért, hogy nehogy valakinek baja legyen a vulgáris szóhasználattal, ezennel közlöm, hogy ************************************************. Ide mindenki azt gondol, amit akar. :D Jöjjön minél előbb, a többi nem számít. Vagyis de, azok a vongok ne legyenek benne. Ezzel a véleményemmel minden szempontból Dzséjttel értek egyet. 

Szerkesztve: - M.Laci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ha óriási siker lesz akkor nem bánnám ha húznának valami merészebbet. Jöhetne mondjuk egy "story" film a Klón háborúk idején. Megnézném hogy mai technológiával mit lehet kihozni a Klón háborúkból a nagy vásznon. Az esély erre minimális de látva a Disney eddigi merészségét teljesen azért nem zárnám ki.....

Egyébként ha folytatják remélem megtartják ezt a színvonalat. Magyarán lesz rá elég pénz. Kár lenne egy gyengébb minőségű folytatást kiadni. Akkor inkább zárják le és kész. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: A The Clone Wars animációs sorozat

Én úgy gondolom, hogy Filoniék befejezik, amit elkezdtek (:D) és utána a klónháborúkba csak könyvek-képregények fognak visszatérni. Például az EpII és a TCW kezdete között van egy kis időugrás. Hogyan jelent meg Assaj? Hogyan jelent meg Grievous? Ezekre baromi kíváncsi vagyok. (bár Grivi előtörténetét lehet megkapjuk, hiszen a most bejelentett Age of the Republic képregényszéria egyik száma őt helyezi előtérbe.)

 

És ha már story film: lehet csak én vagyok a fanjuk, de egy jó Republic Commando filmet de megnéznék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.