Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

Én nagyon fogok örülni ennek a kettőnek, mert pokolian idegesített, hogy két befejezetlen sztori is kánon.

Persze én is fogok, de azért az újabbaknak még jobban örülnék. Új dolgokat jobban szeretek megismerni, mint a régieket "feltuningolva" (tudom, ez eléggé kisarkított, hiszen ez nem tuning, hanem befejezés). Az úgy olyan lenne, mintha nem is új részek lennének.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Persze én is fogok, de azért az újabbaknak még jobban örülnék. Új dolgokat jobban szeretek megismerni, mint a régieket "feltuningolva" (tudom, ez eléggé kisarkított, hiszen ez nem tuning, hanem befejezés). Az úgy olyan lenne, mintha nem is új részek lennének.

Hidd el én is örülnék, ha új történeteket kapnánk. Az is lehet, hogy tényleg kapunk, de ha itt az alkalom, hogy azt a két történetet rendesen lássuk, akkor én erre is vevő vagyok.

 

De végre láthatjuk Mandalore ostromát!!! :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én is, csak a helyszín miatt gondoltam a Bad Batch -re.

Más is szól mellette, a trailerben ott van Hunter, a 99-es kommandó vezetője, akik a The Bad Batch-ben voltak. A bolygó meg tényleg nagyon az Anaxesre hajaz. Plusz az "A war left unfinished... until now" szöveg is erre utalhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Más is szól mellette, a trailerben ott van Hunter, a 99-es kommandó vezetője, akik a The Bad Batch-ben voltak. A bolygó meg tényleg nagyon az Anaxesre hajaz. Plusz az "A war left unfinished... until now" szöveg is erre utalhat.

Ja igen, meg ezek is. Mondjuk ilyen izgalmamban már nem nagyon tudtam odaírni. :D

 

De a fejvadászokat is de megnézném végre. Ha lehetne cserélni, akkor az Utapau helyett megnézném Bobáék akcióját. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek hír! Nagyon remélem, hogy Ventress szála végre le lesz zárva mozgóképes formában is, bár elképzelni nem tudom, hogy milyen epizódokat terveznek a készítők. De egy ilyen jelentőségteljes és meghatározó TCW-karakter sorsának lezárását, mint Ventress, vétek lenne érintetlenül hagyni, még ha tudjuk is a végkimenetelt a Dark Disciple regénynek köszönhetően.

 

45 perccel korábban, luke19 írta:

Jó minőségben a levetített videó:

 

Bakker, még csak most néztem meg... Hihetetlen... Nosztalgikus... Egyből megrohantak az emlékek. :cry:

Egyébként Anakin mennyire f*szán néz már ki. Baromira hasonlít a filmbeli Anira, jobban, mint eddig bármelyik karaktermodellje. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, caseyjones írta:

Nagyon remélem, hogy Ventress szála végre le lesz zárva mozgóképes formában is

Én annak a híve vagyok, ha valamit normálisan megcsináltak valamilyen formátumra arra ne "pazaroljanak" időt, energiát, pénzt stb. hogy máshogy is kiadják, kivételt a mozi filmek jelentenek, bár a filmregényeket azok közül sem fogom olvasni soha,

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, caseyjones írta:

Egyébként Anakin mennyire f*szán néz már ki. Baromira hasonlít a filmbeli Anira, jobban, mint eddig bármelyik karaktermodellje. 

Azért, mert ez már az EpIII -as Anakin, csak órákkal az EpIII előtt. :) Az Utapaui történetszál óta van neki és Obi-wannak ilyen kinézete.

 

Amúgy tényleg gyönyörű, kicsit másabb a látványvilága, de baromira bejön. Anakin pedig valami veszett jól néz ki, tiszta EpIII feeling. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Dark Declipse és a Son of Dathomir kevésbé valószínű, hiszen ezek készek könyvben és képregényben. Ha már újra előveszik a sorozatot, akkor tényleg fejezzék be a két félkész történetszálat, illetve az utolsó történetet, ami a TCW-t összeköti az ep3-mal. Utóbbi már csak a Solo miatt is fontos.

Amúgy a két befejezetlen sztoriszálat már csak azért is érdemes lenne befejezni, mert egyrészt, az utapaus lazán kapcsolódik a Rogue One-hoz (a Halálcsillaghoz szállították volna le a kristályt), másrészt így eljuthatna sokkal több emberhez, mint jelenlegi formájában. Plusz üzleti szempontból sem rossz azokat összerakni, hiszen nagyrészt kész vannak, így nyilván olcsóbbak.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Dzséjt írta:

Más is szól mellette, a trailerben ott van Hunter, a 99-es kommandó vezetője, akik a The Bad Batch-ben voltak. A bolygó meg tényleg nagyon az Anaxesre hajaz. Plusz az "A war left unfinished... until now" szöveg is erre utalhat.

És még egy: a sisakoknál elég nagy hangsúlyt kapott a Domino osztag, és tudjuk, melyik sztoriszál tér vissza hozzájuk, mármint az utolsó utáni túlélőhöz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy most mondok egy durvát:

Mi van, ha ez a 12 epizód teljesen új lesz? Tehát a Mandi történetszál mellett 2 újat fogunk kapni? És az Utapauit megkapjuk normálisan szeptemberben - 3 évvel az eredeti megjelenése után - míg a jövő évi Celebration -ön megkapjuk a BB -et - 3 évvel az eredeti megjelenése után - aztán pedig a streaming szolgáltatásra érkezni fog 12 új, frissen elkészített TCW epizód.

(ennek örülnék a legjobban, mert így akár a fejvadász/Kasshyyyk -ot is kiadnák, végül pedig teljessé válna a TCW)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SZENTSÉGES ATYAJÓÚRISSSSSSSSSSSSSTEN.  Megtörtént az elképzelhetetlen. Elképesztően boldoggá tett a hír. Szerintem még fel sem fogom. De azért izlelgetem. Folytatódik a TCW. Folytatódik a TCW.

A kedvenc sw időszakom(prequel-éra ,benne a Clone Wars), kedvenc sw beszélgetős érám. Mennyire iszonyúan élveztem mikor hétről-hétre szombaton volt felirat ,megnéztük és azon hétvégén jó alaposan kibeszéltük a részeket. Mennyire gazdagította Anakin és Kenobi karakterét a sorozat. Ezen fórum fénykora is az mikor a TCW ment.

Jó a Rebels is, de nálam meg sem közelíti a TCW-t. Az az EP3 mellett a nagybetűs ETALON.

Nekem tényleg mindegy miről fognak szólni, akár egy klónt is néznék 20 percig amint éppen tetőt fed. 

De ha látjuk benne hogy Anakin és Obi-Wan kapnak egy értesítést hogy a kancellárt elrabolták és látjuk hogy felszállnak az ETA 2-essel Coruscant felé akkor engem onnan majd fel kell mosni.

Ebből a hírből(Na és másból is) meg egyenesen következik ,hogy minden idők legjobb üzleti döntése volt eladni a Disneynek a Lucasfilmet. Innentől kezdve(bár eddig is), aki ezt nem látja, fogja fel azt ki kel írni az emberiség történetéből. 

Mert lassan 6 éve csak fantasztikus, a franchise-t előremozdító híreket kapunk. Ahogy Rian nagyon jót tette velem auz EP8-al a Disney is ezzel a hírrel.

  • Nagyon tetszik 1
  • Nem értek egyet 1
  • Tetszik 4
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mire térek vissza???? Sztem ez Mandi ostrom és a TCW-EP3 kapocs le nem zárása ez egyik legnagyobb ha nem a legnagyobb all of TV/Filmes hiányom. Esküszöm ha lett volna olyan kívánságom hogy melyik lenem zárt sorozatot vagy filmet folytassák tuti hogy ezt mondanám. Azta..... lehet szidni a Disenyt de azért nem semmi mit nem tesznek a rajongókért.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam kialszom magam, mostanában eléggé hiányom volt belőle. Erre reggel mire kelek? Dzséjt írja itt a karácsony. Azt hittem a feláldozhatók új részére gondol. Mert bármit hittem volna, csak azt nem, hogy ez a sorozat folytatódik, méltó módon lezáródik. Nehéz bármit is mondani, elég volt megnézni az előzetest. Fantasztikus.... csodálatos! Micsoda látvány. Nem is igazán érdekel most mik jönnek, bármi jó. Az Utapau egyébként nagy kedvencem a befejezetlen történetek közül, azt szívesen venném. Az egészben viszont az a legjobb, hogy becsatlakozunk a ROTS-ba így válik teljessé az éra. Ráadásul a Mandalore ostromról semmit nem tudok. 

 

Plusz ami hab a tortán, az a prequel tartalom visszaszivárgása a Disney korszakba. Nekem is az a véleményem, hogy egy rossz szavunk nem lehet a cégre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bence! Köszi a közvetítést egy élmény volt így visszakövetni. :clap:

 

Egyébként ez most hetedik évad lesz vagy valami speciális elnevezést kap? 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na nézzük meg a kimaradt történeteket:

- Fejvadászok: Boba, Cad, Aurra, Bossk, Dengar, Sugi és még sokan mások + Tatooine, de ami a lényeg: Boba mandalore -i páncélban!!! Örülnék, ha a 12 részbe ez a történetszál beleférne, de ha nem, akkor egy jó képregényben elmesélhetnék végre.

- Ahsoka's walkabout: Egy történet, ahol Ahsoka Coruscant alvilágában összeismerkedik egy Nix Okami nevű fiúval, a Pyke szindikátussal összeakasztja a "bajszát", ezt is öröm lenne látni abban a 12 részben - ne feledjük, ezek tényleg le lettek animálva, mégha nem is minden jelenet, de a többség szerintem igen. Ha nem jön, akkor én egy regényben szívesen olvasnám.

- Utapau & Bad Batch: 2 történet, amit megkaptunk 3-4 éve, igaz félkész formájában. Ha megkapjuk fullosan őket - az utóbbit úgy tűnik mindenképpen - az nagyon jó lenne, jó így is, de nálam is kicsit negatívum volt akkor, hogy ilyen félkész animáció a kánon részét képezték.

- Dark Disciple: 2×4 rész, amelyet megkaptunk regény formájában.

- Darth Maul: SoD: képregénybe megkaptuk, remek volt.

- Yoda/Kasshyyyk: Bad Batch visszatér, Chewie is kap egy kis szerepet, Kasshyyyk, megvan magyarázva Yoda EpIII -as kijelentése a wookie -kal kapcsolatban. Ha megkapjuk, hurrá, ha nem animációs formában, akkor esetleg képregény? :hmm:

- Return to the Jedi: Ahsoka, Anakin & Obi-wan újra akcióban, jedi templom alatti sith szentély, Sidious vs. Ahsoka!!! Bár kisebb fajta hiba lenne a kronológiában - Tarkin könyv khm... - de esetleg átírva később egy képregény/könyv jó lenne belőle.

- Vongok: szerintem ők már kizárva. :) Legalábbis remélem.

- Top of the Gun/R2/Rex: egy szép történet, amely R2 és Rex köré épül. Talán képregény, de szerintem ez nem fontos.

- Mon Cala: Padmé, Anakin és Mon Cala. Szép lenne, de jó ez így, nem szeretném látni Anakint Padméval, így hatásosabb a jelenetük az EpIII elején. :)

- Siege of Mandalore: tudjuk hogy jön, szívvel-lélekkel várjuk. :D

 

Ti ezek közül melyiket látnátok? - a Mandison kívül természetesen. Én fejvadászok, Kasshyyyk, talán az Ahsoka's walkabout. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 06. 27. - 1:47, Dzséjt írta:

Ez kizárt. Nem így működik a dolog. Ha be akarták volna valaha is fejezni a TCW félig kész részeit, megtették volna a 6. évadnál. Filoni lehet, hogy nagyvezír lett, de nem az atya úr isten. A TCW múltidő. Nem fognak új részek készülni hozzá. Seggemet a földhöz verném, ha tényleg így lenne, de szerintem piros havon az égből leszánkázó cigánygyerekekre előbb számíthatunk

Lássuk azt a seggverést!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 11. 11. - 12:38, Bence1997 írta:

1, az élőszereplős közelebb lenne a 6. részhez, a Jakkui csata utáni helyzetet megnézhetnénk, akár az alvilág szemszögéből.

2, az animációs sorozat - ha 2020 őszén jönne - játszódhatna a Vérvonal környékén (kicsivel előtte, meg utána is természetesen), elmesélné Ben áttérését, Snoke kilétét is kifejtenék bővebben, illetve ugye szép kapocs lenne egyrészt a Vérvonal-EpVII között, meg az új élőszereplős között is akár. 

Gyerekek, a tegnapi napot látva én elmegyek jósnak. :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ti ezek közül melyiket látnátok? - a Mandison kívül természetesen.

Hát lássuk:

- Fejvadászok: ez jöhetne, mert egyrészt, bírom a fejvadászokat, másrészt ezzel is egységesítenék kicsit az univerzumot, gondolok itt Boba Fettre. Plusz most, hogy tudjuk, Aurra Singet megölte Beckett a gravitáció, a jelenléte a Solóhoz is hozzáadna.

- Ahsoka's walkabout: a Pyke Szindikátus miatt jöhetne, szintén hozzátehetne kicsit a Solóhoz a jelenlétük. Nem sokat, de mégis egy kevéske plusz lenne. Ráadásul láthatnánk, mit csinált Ahsoka a Jedik elhagyása után, ami azért még kicsit hiányzik a történetéből. Láttuk már mit csinált a 66-os után, de, hogy előtte... Oké, Jediskedik egy sort még Mandalore-on, de az előtt. :) 

- Utapau & Bad Batch: én nagyon-nagyon örülnék, ha ezt a kettőt befejezve helyeznék át a kánonba. A Bad Batch annyira nem tetszett, Echo visszahozása ebben a formában nekem sok volt, ugyanakkor ha már megtörtént, legyen teljes az élmény. Az utapaui történetszál viszont nekem nagyon bejött, ráadásul előkészíti a terepet az ep3-hoz (megtudjuk, miért van jelen Utapaun Grievous), jó lenne újra látni a jó tábornokot is, benne van az ep3-ból kivett szörnyike, plusz kapcsolódik a Halálcsillag történetéhez is. Kánonban ez volt az első epizód, amiben megmagyarázták a kyber kristályokat és az első, amiben láttunk egy nagyot. Szép összekötés lenne ez az ep3-mal, a Rogue One-nal, de még a Rebelsszel is.

- Dark Disciple: köszi, olvastam, nem kell könyvadaptáció.

- Darth Maul: SoD: szintén zenész. Bár megnézném a Sidious vs Dooku vs Grievous vs Darth Maul vs Talzin mérkőzést animációsan, plusz Aayla Secura is visszatért benne ( :D ), de ezt már elmesélték teljes pompájában. Nem kérek egy képregény-feldolgozást belőle.

- Yoda/Kasshyyyk: ez sem érdekel. Yoda és a wookiee-k kapcsolatát nem kell magyarázni (900 éves a mester, a wookiee-k is elélnek pár száz évig, ezalatt ki lehet alakítani jó kapcsolatokat), Chewie-val meg hagyjanak már békén. A Star Wars egyik leghaszontalanabb szereplője, mégis lassan mindenhol ott van.

- Return to the Jedi: NOOOOO! Köszi, de ezt ne. Ahsoka vs Sidious? Nono! És igen, a Sith szentély is némi ellentmondást szülne.

- Vongok: pláne no. Nagyon no. A Star Wars összes no-ja együtt véve. Esetleg úgy, hogy a vongok egy, a Galaxisban élő faj, amit teszem azt, most fedeztek fel. De a galaxison kívülről érkező, Erőt nem is használó, számukra az nem is létező, rajtuk nem is fogó intergalaktikus inváziós sereg a vírusaikkal és a többi sz*rságukkal legyen mindörökre a feledés homályának fogja.

- Top of the Gun/R2/Rex: ez még csak érdekesnek sem hangzik.

- Mon Cala: egyetértek tanult kollégámmal, felesleges már ide is egy sztori Padmé és Anakin köré. Eleve bajosnak tűnik már, hogy Padmé utolsó feltűnésekor sem terhes még, de ha most jelenne meg, az még furább lenne. Azt is nehezen veszem be, hogy laza 3 évbe (valójában még annyiba sem) belefér mindaz, amit a TCW-ben láttunk, azt még nehezebben nyelném le, ha kiderülne, hogy a Mandalore-szál és az azt megelőző epizód között is több hónap telt el. Nem, köszi. Padmé elég volt a Clovis-szálban. Ott újra egymásra találtak Anakinnal, megvolt, aminek lennie kell az ikrekhez, legközelebb majd találkoznak az ep3-ban.

 

10 perccel korábban, Donát írta:

Lássuk azt a seggverést!!!

Sajnálattal közlöm, hogy erről lemaradtál. Fentebb már jeleztem az akció kezdetét. :D Aki ugye késve érkezik, mindenről lemarad. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.