Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Aki spoileres az nem igen olvassa ezt a topikot. Dzséjt is az mellesleg.

Attól függ, hogy mikor. Még mindig emlékszem rá, hogy elég rendesen keresztbe tettem neki a Zirós spoileremmel a Hostage Crisis leadása előtt egy nappal. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól függ, hogy mikor. Még mindig emlékszem rá, hogy elég rendesen keresztbe tettem neki a Zirós spoileremmel a Hostage Crisis leadása előtt egy nappal. :)

Tényleg. Azt tényleg nem tudta. :D Donát még ilyen beállítottságú. Ezek azért nem olyan nagy spoilerek amúgy, hogy megrengessék a világot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól függ, hogy mikor. Még mindig emlékszem rá, hogy elég rendesen keresztbe tettem neki a Zirós spoileremmel a Hostage Crisis leadása előtt egy nappal. :)

Szelektíven vagyok spoileres. Nem olvasom el, ami spoiler tag mögé van rakva, se azt, ami angolul van, és nem nézem meg az epizód trailereket, se a részleteket. Ziro miatt azért lettem rád morcos, mert mindig spoiler tag mögött beszéltetek róla, és egy nappal a premier előtt írtad meg a nélkül.

Mondjuk azért azt megjegyezném, hogy ez egy általános TCW topic, nem direkt spoileres topic, úgyhogy aki ide csak úgy betéved, az nem feltétlen számol nyílt spoilerekre (még csak fel sincs tüntetve sehol sem, hogy itt spoiler veszély van). Szóval elvben kell a spoiler tag minden spoilerhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem hogy Lucas lánya is beszállt újra az írók közé. Na meg azt is hogy ha egy többrészes sztori valamelyik epizódját jegyezné akkor a többit nem szúrnák el. Azt se bánnam ha egy 2-3 részes sztorit jegyezne de ha egy egyrészeset írna az se lenne baj és akkor nem lenne a esély a többi rész elbénáázására. A rendező meg lehetne például Rob Coleman.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen flottákat? Két hajó harcol egymás ellen. :) Bane viszi az elrabolt gyerkőcöket a Mustafarra. Gondolom ezt nem teheti meg egy kis siklóval...

 

A flottába szerintem a vadászgépek is beletartoznak. Persze Bane ilyen nagy hajón viszi a gyerekeket, de attól még nem kéne neki is irányítania a hajót a csata közben.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

A flottába szerintem a vadászgépek is beletartoznak. Persze Bane ilyen nagy hajón viszi a gyerekeket, de attól még nem kéne neki is irányítania a hajót a csata közben.

Majd meglátjuk ezt a Bane dolgot, kinek lesz igaza. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Jedi Crash folytatása se lett elbénázva. Úgy is jó. Ha akkor a lurmenek egycsapásra Ramboként lépnek fel az agresszió ellen, az lett volna hiteltelen.
Nekem se volt különósebb bajom vele. Egyesek szerint valami bibi mégis volt azzal a résszel. Igaz hogy ettől még nem lett béna az a rész de jobb kifejezést hirtelen nem tudtam találni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem se volt különósebb bajom vele. Egyesek szerint valami bibi mégis volt azzal a résszel. Igaz hogy ettől még nem lett béna az a rész de jobb kifejezést hirtelen nem tudtam találni.

Pl. Bomarrnak se jött be, csak tudnám miért. :D Kíváncsi lennék szerinte hogyan kellett volna viselkednie a lurmen főnöknek abban a helyzetben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem se volt különósebb bajom vele. Egyesek szerint valami bibi mégis volt azzal a résszel. Igaz hogy ettől még nem lett béna az a rész de jobb kifejezést hirtelen nem tudtam találni.

Szerintem se lett rossz, csak éppen az előző része valahogy jobban sikerült.

Spoiler:

Azért kíváncsi vagyok a Felucián, Coruscanton, Mustafaron Geonosison milyen helyszíneket kapunk még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én pedig szokásom ellenére most megnéztem ezt a három új részletet. :) Sokára láthatjuk még egészben, addig el is felejtem részleteiben ezt a pár percet, csak a lényegük, hangulatuk marad meg, az meg nem olyan nagy baj, az egészet úgyis egyben nézve lesz igazán élvezhető minden epizód. :D

 

Egyébként nagyon hagulatos ez a néhány perc, jó kis epizódokra számítok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Első klip: a minőség sajnos nem lett valami jó. :) Egy mondatot javítok: „Ahsokának már vissza kellett volna érnie a központból” = „Ahsokának már vissza kellett volna érnie az őrjáratról.”

Második eresztés:

...és a harmadik.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerűek lettek! :D Nem maradhattak el a kolmilan féle stílusjegyek, mint például a ragacs, és a lefordított űrhajónevek, amelyet természetesen nem tartok hibának, sőt! Az Alkony szerintem kifejezetten jól hangzik. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz a feliratozást :o

Van még egy érdekes dolog ami feltűnt a fejvadászos dolog után:

 

Spoiler:

Vajon a köztársaságiak elfelejtették azt a manővert a Bothan rendszerben amikor kiszálltak az aszteroidokra? Mert itt nagyon rácsodálkozott mindenki a lépegetős tervre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én emlékszem rosszul vagy Ahsoka eddig (A TCW pilotig) nem a könyvtárban volt Nu mester mellett? Mert akkor miért kell bemutatkoznia? :D (vagy ez csak EU, mert könyvben szerepelt?)

 

Másik meg az, hogy hogyan tudta Bane Oppo Rancisist is elkapni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én emlékszem rosszul vagy Ahsoka eddig (A TCW pilotig) nem a könyvtárban volt Nu mester mellett? Mert akkor miért kell bemutatkoznia? :D (vagy ez csak EU, mert könyvben szerepelt?)

 

Másik meg az, hogy hogyan tudta Bane Oppo Rancisist is elkapni?

Lehet, hogy a Könyvtárban volt, de nem biztos, hogy ismerte is Nut. Elég nagy az a könyvtár. De én sem emlékszem már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz a feliratozást :o

Van még egy érdekes dolog ami feltűnt a fejvadászos dolog után:

 

 

Vajon a köztársaságiak elfelejtették azt a manővert a Bothan rendszerben amikor kiszálltak az aszteroidokra? Mert itt nagyon rácsodálkozott mindenki a lépegetős tervre. :D

 

 

Ez valóban érdekes. Bár azért ott szilárd test felszínén voltak ez meg most mégis csak nyílt űr. Elég gyenge gondolat, de mást most nem tudok mondani erre. :o Engem jobban aggaszt Yularen magatartása.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valóban érdekes. Bár azért ott szilárd test felszínén voltak ez meg most mégis csak nyílt űr. Elég gyenge gondolat, de mást most nem tudok mondani erre. :D Engem jobban aggaszt Yularen magatartása.

 

 

 

Ja, igaz. Tiszta birodalmi admirális stílusa van. Mintha ellenszenvvel viseltetne Anakin iránt.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ja, igaz. Tiszta birodalmi admirális stílusa van. Mintha ellenszenvvel viseltetne Anakin iránt.

 

 

 

 

Talán a rylothi balesete miatt változott meg ennyire, és vesztette el a bizalmát Anakin és Ahsoka felé.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Talán a rylothi balesete miatt változott meg ennyire, és vesztette el a bizalmát Anakin és Ahsoka felé.

 

 

 

Így már könnyebben el lehet hinni, hogy hű birodalmi lesz és beveszi a Jedik árulásáról szóló maszlagot.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.