Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

:P:):P:D

Spoiler:

A Wookieepedián olvastam a Legacy Of Terror című epizód történetéről:

"A hunt for the missing Luminara leads the Jedi to a lair full of undead warriors."

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:P:P:P:)

Spoiler:

A Wookieepedián olvastam a Legacy Of Terror című epizód történetéről:

"A hunt for the missing Luminara leads the Jedi to a lair full of undead warriors."

:D:P

Ha tényleg erről fog szólni, akkor megfontolom, hogy egyáltalán megnézzem-e?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

na végre megint minden halad a megszokott precízséggel. :P

Ezt úgy értem van rendes rilíz, jó minőség, és a rész is állati jó.

Most kevertük az előző rész brutálságát pár király szereplővel, és pár egyébbel amire itt nem akarok kitérni. (csak felcsigázni a kedélyeket) :P

Iszonyú jó ezt a Geo trilogy.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanazon mappába helyezed/töltöd le őket. Majd jobb kattintás a video-ra, átnevezés. Megnyomod a CTRL + C-t. Majd jobb gomb a feliratra és megnyomod a CTRL + V-t.

Így már ugyanolyan nevük van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1) Letöltesz egy normális médialejátszót. (pl. VLC media player)

2) A videót és a feliratot egy mappába rakod.

3) A videónak pl legyen a neve: swtcw.206.avi, a feliratnak pedig swtcw.206.srt .

4) Indítsd el a médialejátszót, nyisd meg a videót, és jó szórakozást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes belehallgatni az audiókommentárba is! :)

Spoiler:

A jövő heti résztől viszont tartok egy kicsit... A gondolat, hogy zombikat raknak a TCW-be engem nagyon megrémít. Van egy olyan érzésem, hogy ez az epizód lesz az, amelyik majd tönkreteszi a geonosisi történetszálat. A zombi harcosok bevonásának úgy látnám értelmét, ha mondjuk Poggle katonái összeszednék a csatatéren elhullott klónokat, és valamilyen implantátummal tudnák őket irányítani, akár a droidokat, és ennek hihetetlenül demoralizáló hatása lehet, hogy elhunyt bajtársakra lőjjenek. De most, hogy visszaemlékszem az előzetesre volt egy rész, ahol a klónok, köztük Cody is sötétben lövöldöznek meglepően lassú mozgású geonosisikra. Egyszóval a zombik geonosisik lesznek. Hát... Meglátjuk mi sül ki belőle. Még a Death Troopersnél elnézem a dolgot, TCW-ben nem tudom, hogy mennyire lesz helytálló.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes belehallgatni az audiókommentárba is! :)

Spoiler:

A jövő heti résztől viszont tartok egy kicsit... A gondolat, hogy zombikat raknak a TCW-be engem nagyon megrémít. Van egy olyan érzésem, hogy ez az epizód lesz az, amelyik majd tönkreteszi a geonosisi történetszálat. A zombi harcosok bevonásának úgy látnám értelmét, ha mondjuk Poggle katonái összeszednék a csatatéren elhullott klónokat, és valamilyen implantátummal tudnák őket irányítani, akár a droidokat, és ennek hihetetlenül demoralizáló hatása lehet, hogy elhunyt bajtársakra lőjjenek. De most, hogy visszaemlékszem az előzetesre volt egy rész, ahol a klónok, köztük Cody is sötétben lövöldöznek meglepően lassú mozgású geonosisikra. Egyszóval a zombik geonosisik lesznek. Hát... Meglátjuk mi sül ki belőle. Még a Death Troopersnél elnézem a dolgot, TCW-ben nem tudom, hogy mennyire lesz helytálló.

Azt hiszem ettől a résztől elment a kedvem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.