Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tetszik ez a beépülős sztori. :D Elméletileg klónok nélkül a Jedik jóval kevesebb erőt képviselnek, tehát Boba is "könnyebben" bosszút állhatna rajtuk.
De azért a "testvéreit" tán csak nem gyilkolja le. :D Főleg nem 13 évesen.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért a "testvéreit" tán csak nem gyilkolja le. :D Főleg nem 13 évesen.

Csak próbálok találgatni, de jobban járok, ha megvárom az epizódot. :D

Még a 2x17-el is el vagyok maradva, pedig már tényleg kíváncsi vagyok...ráadásul egyszer kis híján neki is ültem, de a Sors közbeszólt. Próbálok nem túlzott elvárásokkal a képernyő elé ülni, nehogy aztán csalódjak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak próbálok találgatni, de jobban járok, ha megvárom az epizódot. :D

Még a 2x17-el is el vagyok maradva, pedig már tényleg kíváncsi vagyok...ráadásul egyszer kis híján neki is ültem, de a Sors közbeszólt. Próbálok nem túlzott elvárásokkal a képernyő elé ülni, nehogy aztán csalódjak.

Csak lazán mint a kazán. Nézd meg és írj róla! :D Szerintem van mit.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak próbálok találgatni, de jobban járok, ha megvárom az epizódot. :D
Azért nem lenne semmi ha Boba aláaknázná a klónozógépet hogy felrobbantsa megakadályozva azzal a további klónok gyártását. Egy "Ezt az apámért." mondat után meg is nyomhatná a kioldót. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetemes értékrend? Én nem hiszem, hogy létezne ilyen. Egy ember értékrendje attól függ, hogy milyen kultúrában, milyen családban nőtt fel. Amit te fogalmazol itt meg az leginkább a "szemet-szemért, fogat-fogért" elv, ami szerintem egyáltalán nem egyetemesen elfogadott. És nem hiszem, hogy egy értékrend "torz" csak azért, mert más mint a tiéd. Boba pl a mandalór kultúrában nőtt fel, egy fejvadász apával, így ő egy sokkal "barbárabb" értékrendet vett fel. Szóval nem kéne elítélni egy kisgyereket azért, mert nem a te normáidnak megfelelően gondolkodik.

 

 

De elitélem.Szerinted mi a megfelelő norma?A gyilkolás?Gondold már el mit beszélsz?Nem az amiben mi élünk?Hogy normálisan dolgozunk, nem ölünk tisztességesen viselkedünk a másikkal szemben?Vagy a következő talin löjjem fejbe Dzséjtet mert esetleg rossz volt a gyerekorom és mondjuk bünözők között nöttem fel?Utána meg mentsenek fel?Egy gyerek ugyanúgy felelős a teteiért függetlenül attól ki nevelte fel ,mint egy felnött.Érdekes én(de szerintem az itt lévő emberek többsége is) tudtam 10 évesen is mi a helyes.Nem lopunk nem ölünk szépen beszélünk másokkal.

Engem abszólut nem érdekelnek a bünöző kölykök családi körülményei.Megölnék a húgomat és akkor mondjam azt hogy ja egy gyerek volt?NEM.Kötél és bitó vagy belelőném a Dunába a szüleivel együtt.

Alap hogy akárhány éves vagyok nem ölök embert kivéve önvédelemből, vagy egy menthetetlen figurát(aki már ölt).

És mivel a társadalom döntő többsége így véli ez a helyes.Jóhogynem mentegetjük a bünözőket a családi háttér alapján.Tudod hány embert ismerek akiknek alkoholista volt az apjuk és mégis tisztességes ember lett belőlük.

Bobának az lett volna a helyes, ha zsakít apja múltjával és mást csinál utána.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De elitélem.Szerinted mi a megfelelő norma?A gyilkolás?Gondold már el mit beszélsz?Nem az amiben mi élünk?Hogy normálisan dolgozunk, nem ölünk tisztességesen viselkedünk a másikkal szemben?Vagy a következő talin löjjem fejbe Dzséjtet mert esetleg rossz volt a gyerekorom és mondjuk bünözők között nöttem fel?Utána meg mentsenek fel?Egy gyerek ugyanúgy felelős a teteiért függetlenül attól ki nevelte fel ,mint egy felnött.Érdekes én(de szerintem az itt lévő emberek többsége is) tudtam 10 évesen is mi a helyes.Nem lopunk nem ölünk szépen beszélünk másokkal.

Engem abszólut nem érdekelnek a bünöző kölykök családi körülményei.Megölnék a húgomat és akkor mondjam azt hogy ja egy gyerek volt?NEM.Kötél és bitó vagy belelőném a Dunába a szüleivel együtt.

Alap hogy akárhány éves vagyok nem ölök embert kivéve önvédelemből, vagy egy menthetetlen figurát(aki már ölt).

És mivel a társadalom döntő többsége így véli ez a helyes.Jóhogynem mentegetjük a bünözőket a családi háttér alapján.Tudod hány embert ismerek akiknek alkoholista volt az apjuk és mégis tisztességes ember lett belőlük.

Bobának az lett volna a helyes, ha zsakít apja múltjával és mást csinál utána.

Te jó ég Frenkie! Nehogy már egy fiktív mesehőst ilyen való világbeli normák alapján ítéljünk meg. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy csupán a tanulásért ment "vissza". Edzi magát. Bár kicsit érdekesen festene az évzárókon mikor ő nem úgy növekszik mint a többiek :)

De ez csak egy teória ;)

A képen annyi idősnek néz ki mint a többi társa, pedig minimum dupla annyi korú. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a végén igazad lesz.
Ja lehet hogy valamennyire beletenyereltem. Kijelentem hogy erről a képről nem tudtam ezelőtt. ;) Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem abszólut nem érdekelnek a bünöző kölykök családi körülményei.Megölnék a húgomat és akkor mondjam azt hogy ja egy gyerek volt?NEM.Kötél és bitó vagy belelőném a Dunába a szüleivel együtt.

Ha te ettől jobban érzed magad... Na mindegy, szerintem zárjuk le a vitát. Én csak azt próbáltam elmagyarázni, hogy egy ilyen embert nem rögtön elítélni és kivégezni kell, hanem meg próbálni megérteni, és "rehabilitálni", hogy ő is egy értékes tagjává válhasson a társadalomnak. Bár gondolom te kiröhögöd az ilyen "naív" elveket. de szerintem fejezzük b a vitát, úgyse foglak tudni meggyőzni, meg különben is kezd elOFFosodni a téma...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy nem vele egyidősekkel van együtt, csak úgy tűnik. Pl. évente váltogatja az osztályát, hogy ne tűnjön fel, hogy lassabban nő. ;)

Azért gondolom valamiképp megkülönböztetik és nyilván tartják a klónokat. Ebből kifolyólag érdekes lenne, ha Boba kedve szerint váltogathatná az "osztályait". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A takarásban lévő alatt a felnőtt klónt értettem, mert ő egyidős Bobával.
Ja bocs'. Az úgy érdekesebb. ;) Mert ha Bobában is meg van az a tudás mint abban a klónban, akkor....akkor bármi lehet. PErsze testi ereje nincs akkora, de szellemi annál-inkább. Ráadásul Jango személyes tanítványa.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha te ettől jobban érzed magad... Na mindegy, szerintem zárjuk le a vitát. Én csak azt próbáltam elmagyarázni, hogy egy ilyen embert nem rögtön elítélni és kivégezni kell, hanem meg próbálni megérteni, és "rehabilitálni", hogy ő is egy értékes tagjává válhasson a társadalomnak. Bár gondolom te kiröhögöd az ilyen "naív" elveket. de szerintem fejezzük b a vitát, úgyse foglak tudni meggyőzni, meg különben is kezd elOFFosodni a téma...

 

 

Egyetértek.Felesleges vita.Remélem nincs harag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet az, hogy ő ott maradhatot? Végül is, csak az apja volt fejvadász, lehet, hogy a kissráctól nem tartottak és gondolták, csak jó lesz tán még valamire. Lakóhelye a régi szobája lehetett és ő is tanult ugyanúgy, mint testvérei.

Vagy ez nagyon egy elfajzott ötlet? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet az, hogy ő ott maradhatot? Végül is, csak az apja volt fejvadász, lehet, hogy a kissráctól nem tartottak és gondolták, csak jó lesz tán még valamire. Lakóhelye a régi szobája lehetett és ő is tanult ugyanúgy, mint testvérei.

Vagy ez nagyon egy elfajzott ötlet? ;)

De hogy került vissza Geonosisról a Kaminóra? Visszament a slave -vel? Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.