Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Örülök neki is, de Organa szenátornak jobban. :love: Egyébként az ötödik rész címe Assassin lesz...

Spoiler:

...és Ahsoka Tano rémálmairól fog szólni, továbbá megjelenik benne Aurra Sing is.

 

Azt irja h a 7-dik resz cime ez.Mert nincs ki irva az 5-6 cime. :rock:

Szerkesztve: - Grievous8
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki, egyelőre nem láthatom az évadpremiert, rajtam kívül álló okok miatt. :love:

Természetesen a gépem működőképessége szólt közbe, aki viszont tud segíteni, annak az "egyéb fontos"-ban leírom a problémámat...

Megnézzük máris. Olyan nincs, hogy ne lásd a premiert. :rock:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Ha majd megy a magyar CN-en is a 3. évad HD változatához is hozzáigazítom a magyar szinkront (4kids)

Találtam is jó, logo mentes HD változatot (WEB-DL) , de ha megy angliában biztosan lesz 1080p-s változat a Sky HD-ról is.

Hozzá is igazítottam a feliratot a WEB-DL-hez:

cws03e01.zip

cws03e02.zip

Szerkesztve: - kenand
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Ha majd megy a magyar CN-en is a 3. évad HD változatához is hozzáigazítom a magyar szinkront (4kids)

Találtam is jó, logo mentes HD változatot (WEB-DL) , de ha megy angliában biztosan lesz 1080p-s változat a Sky HD-ról is.

Hozzá is igazítottam a feliratot a WEB-DL-hez:

cws03e01.zip

cws03e02.zip

Szia András! Örülök, hogy tudtál regisztrálni. :love: Épp azon filóztam, hogy a feliratok időzítésével baj lesz, de akkor megoldottad. Köszi szépen!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki üdvözölje nagy tapsal MR KENAND URAT, aki nem más mint a dual4kids nickname alatt tevékenykedő TCW részek szinkronos nagymestere. Megérdemli a köszönetet! :love:

Maximum respect az én szememben, az biztos. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na kiderítettem...

A Sky HD-n majd egy hónapos késéssel fog menni a sorozat

"5:30pm on Saturday 23rd October on Sky Movies Premiere/HD " a részek szombatonként lesznek 17.30-kor (GMT)-

Gondolom nem akartak úgy járni, mint a 2. évad 2. felével, ahol megtörtént, hogy a a SkyHD-n egy héttel hamarabb ment, mint USA-ban (rövidebb szünetet tartottak)

Ez csak azért fontos, mert a jó minőségű, logo mentes 1080p-s, cinema scope-os (2.35:1 képarányú) részek általában a SKYHD-ról rögzítettek, és 25 FPS-esek. (Magyar szinkron sokkal tökéletesebb a 25 fps-es részeknél, mivel nem kell nyújtogatni)

 

Addig logo mentesnek marad az USA-ban rögzített WEB-DL változat 16:9-es képaránnyal (két széle így valószínűleg egy kicsit vágott)

 

Egyébként a magyar szinkronos részeket elsősorban a gyermekeimnek készítem, imádják. ...

 

(Hamarosan kész leszek a 2. évad 1080p-s magyar változatával -12-es epizód azonban csak 720p-ben elérhető. de 1 hónap múlva megjelenik Blu-Ray-en is, majd abból kipótolom )

Szerkesztve: - kenand
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

WEB-DL-es epizódok voltak a korábbi szezonok alkálmával is? Az volt a HDA release?

 

A WEB-DL-es apizód az nem 16:9-es arány, viszont én úgy vettem észre, hogy jóval jobb a transfere mint a logos CN HDTV 720p verziónak.

 

Apropó, te még akkor nem voltál itt, de nekünk külön öröm volt, hogy a CN-t a SKY beelőzte. Mi itt ugyanis, rendkívül utáltuk a CN műsorszerkesztést. Lényegében volt, hogy 3-4 hetes spontán szüneteket iktattak be, aztán 2 részt leadtak egy napon...totális fejetlenség és zűrzavar jellemezte a műsorszerkesztést. A SKY HD-n normálisan mentek a részek, és az évad végén nekünk ez kész felüdülés volt.

 

Remélem, ezt mégegyszer nem játsza el a CN velünk rajongókkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

WEB-DL-2 évad esetén- az elég jó (nagy) bitrátával tömörített, de USA verzió 23,976 FPS és az egyetlen általam ismert forrásból néhány hibás. (Nézhető, de bizonyos helyen pixelesedik és egy pillanatra megtorpan a vetítés)

 

A második évad esetén 720p-s eső 11, amit készítettem HDA változat 25 fps, skyHD-ról rögzített, (HDA volt az eslő évadból is). Sajna 12-től nem készült HDA változat, ezért amint megtaláltam a WEB-dl változatokat, azokat használtam. A baj az volt, hogy egyetlen forrást ismertem, de az oda feltöltött 22 részből 3 vagy 4-ben hiba volt (2 ből a hangot nem is tudtam kivenni). Szerencsére úgy a 16-k résztől volt újabb SkyHD-s rögzítés. Sőt utólag találtam 1080p-s Sky HD-s rögzítést is. (Ezek ts-ben vannak d,e a sima TS demux, majd mkv remux nem működik, ezért áttömörítem őket, de nem is baj, mivel a 16:9-es képarányban rögzített 1080p-s videok alsó és felső részén széles fekete csík van. A hasznos kép 2.35:1-es képarányú, mint egy mozifilm esetén)

Ezért gondolom, hogy a WEB-DL-es 16:9-es változat nem tartalmazza a teljes képet, mivel ott nincs csík, így a széle levágott lehet. De természetesen, még a WEB-dl is mérföldekkel jobb, mint a CN logo-s 2HD, nem beszélve a Divx változatról.

(De még az is jobb, mintha nem tudnák megnézni :hehe: )

Szerkesztve: - kenand
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kenand!

A második évad 16-21 részét feltöltenéd? Vagy egy címet tudnál adni amiről le tudom őket tölteni?

 

Írj egy mailt és segítek (megírtam pü-ben):

 

 

Azon már én is töprengtem, hogy a WEB-dl hogyan készülhet, mivel tudtommal USA-ban a CN vetíti jó nagy logokkal.

Szerkesztve: - kenand
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok Durd:

 

Már írtam neked priviben, hogy ha kell, akkor szólj és odaadom! :hehe:

 

Kiírom és meló után találkozunk valahol...Blaha, Astoria...akármi. (Már ha BPn laksz)

Nekem nem írtál priviben, szerintem összekeversz Jinxxel :D . Az ajánlatot köszönöm, de már írtam kenandnak, úgyhogy a "probléma" már megoldódott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sorozatjunkien írt egy gyerek a 3. évad kezdéséről és szerintem azért eléggé lehúzta szóval tessék felmenni és megvédeni! :D
Nem tud érdekelni. :P Láthatólag ez a srác elszállt attól, hogy most ő a sorozatjunkire ír kritikát és így komolykodott egyet. Szóra sem érdemes szerintem. Én az IGN kritikáját szoktam elolvasni, és pár mértékadó oldalét. azok érnek valamit. Az ide írogató emberek véleménye is érdekel, de magamutogató blogereké nem igazán. Egyébként villám jól megírta a végén.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.