Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az uralkodón kívül más nem ismerte....

Leszámítva Qui-Gon Jinnt, Obi-Wan Kenobit, Anakin Skywalkert, Nute Gunray-t, Rune Haakot, Rick Oliét, meg azt a pár tucat nabooit és neimoidit, akik útjába került a Naboon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az pont elég lenne, hogy ő ismerte, el tudná intézni. Más kérdés, hogy baromság.

De ha már klónozták Mault akkor mi szükség Opressre? Miért nem Mault küldik harcolni? Még a hatása is nagyobb lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem talán a legjobban várt, hanem A legjobban várt rész fog következni :D

Nagyon kíváncsi vagyok a szóf*sásokra. :D Bevallom, még én se vártam ennyire epizódot. Talán csak a Lair of Grievous rész volt hasonló izgalommal teli időszak.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha így is van, akkor szintén nagy kérdés, hogy miért épp most jöttek elő ezzel? Amúgy ha Maul élne tényleg felesleges lenne Opress behozatala, de 6 nap múlva kiderül minden.

Pontosan. Legalább a háború fele lezajlott már, eddig miért nem használták Mault? Tíz évük volt klónozni....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként jövőhéten talán a sorozat egyik legjobban várt része fog következni!

Engem valahogy a Kaminoi csata jobban felcsigázott. :( Mondjuk én inkább háború-b*zi( :trop::fuck2::rock: ) vagyok mint mágia-b*zi :para: , és azt tudjuk az utolsó trailerből hogy háborús részt legközelebb a Felucián láthatunk(bár az se 100%) és az se lesz valami hamar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként jövőhéten talán a sorozat egyik legjobban várt része fog következni!

Nálam is eléggé várós, de nálam nem ez a legjobban várós rész :D

Talán majd ezen szál 3. része lesz a legjobban várós :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom, hogy Opress a Monster c. részben fog debütálni, úgyhogy nem olyan biztos, hogy jövőhéten fény derül "Darth Maul titkára". Sejtettem, hogy előbb Ventress a soros. Én egyébként nem bánom... a nagy Opress-hype ellenére rá is kíváncsi vagyok. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindjárt írok darthpsychotic-nak és megkérdezem tőle :lol:

Ody, hát azt honnan tudjam? :P Viszont ahogy te is mondod, ők nem gyakran tévednek, így meg lehet bízni bennük :)

Igen, és tök jó mert nem lesz szünet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már én is kíváncsi vagyok az Opress-történetre, hogy vajon mi lehet, ami ennyi hullámot vert maga körül, még azelőtt, hogy részleteken kívül bárki látta volna. :)

Az amcsiknál voltak limitált mozivetítések. :) Szóval egy páran már látták odaát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most futottam bele ebbe a Maulos spoilerbe. Egyébként akik már látták azt mondják, hogy Maul konkrétan, élőben nem jelenik meg, csak elküldik Opresst, hogy kutassa fel. Szerintem evidens kifutásnak kell lennie, hogy aztán mindent talál csak Mault nem... hogy mit azt majd a sorozatkészitők ki találják, de szerintem mind egy élő mind egy klón Maul akkora veretes marhaság lenne hogy azon még a zombi geonosisiak is elképednének

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez alapján kicsit lehet majd bővíteni az epizód leírást :D

Szuper! Már kész is van az új rész adatlapja.

 

Opress még nem lesz benne ebben a részben. :(

 

 

 

Bomarr! Teljesen igazad van.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep. guide alapján jónak ígérkezik a következő rész. Mondjuk ha Katie Lucas keze van benne, akkor már rossz nem lehet. :D Legalábbis eddig még nem csalódtam benne. ;)

Szerintem az egyik legjobb író a sorozatban. :) Eddig a Jedi Crash a legjobbja, remélem ezt most übereli. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az egyik legjobb író a sorozatban. :) Eddig a Jedi Crash a legjobbja, remélem ezt most übereli. :)

Én az Assassin-t is szeretem, az egyik kedvenc részem, de a Sphere of Influence sem tartozik a leggyengébb epizódok közé. Kíváncsi vagyok, hogy sikerül a két új bolygó megvalósítása. Nagyon el vagyunk kényeztetve, hogy 20 perc alatt két vadonatúj helyszínnel is bővül a sorozat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az Assassin-t is szeretem, az egyik kedvenc részem, de a Sphere of Influence sem tartozik a leggyengébb epizódok közé. Kíváncsi vagyok, hogy sikerül a két új bolygó megvalósítása. Nagyon el vagyunk kényeztetve, hogy 20 perc alatt két vadonatúj helyszínnel is bővül a sorozat. :)

Ez a rész mindenben új lesz. Katie pedig eddig még nem tett le gyenge munkát az asztalra. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.