Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Köszi a linkeket, Zééé!

 

Az előzetes nagyon jó, a zene alapján nekem is egyből a Force Unleashed ugrott be. :)

Kíváncsi leszek, hogy fognak ennyi mindent 22 perce besűríteni, de hitelbe nem aggódom. :D

 

 

- Katuunko és számos toydari halála a Toydarián.

- Opress, Ventress vs. Dooku párbaj a Serennón.

- Ventress vs. Dooku párbaj egy hajón.

- Obi-Wan, Anakin vs. Opress párbaj egy hajón.

- Obi-Wanék látogatása a Dathomirra.

- Opress képzése Dooku által.

 

 

Kíváncsi vagyok, ezeket hogy fogják tudni egy részen belül úgy lezavarni, hogy ne legyen kapkodottság érzése az emberben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő trilógia leírása!! Még én se olvastam el, szóval majd valaki értékelhetné mire számíthatunk. :D Persze spoiler mentesen ha lehetséges. :D

 

3x15 - Overlords

 

"Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, and Ahsoka Tano are drawn to the mysterious planet of Mortis. As Anakin learns about his destiny from a family of powerful Force users—the Father, Son, and Daughter—he faces his most difficult challenge yet. Can he bring balance to the Force?"

 

 

3x16 - Altar of Mortis

 

"As the Jedi attempt to escape Mortis, Ahsoka is taken captive as a lure to seduce Anakin Skywalker to join the dark side. As Anakin battles against dark forces, the Father attempts to stop a confrontation between his children, which threatens to unbalance the Force completely."

 

 

3x17 - Ghosts of Mortis

 

"Anakin Skywalker must choose between the light and dark side of the Force as he gains a disturbing insight into his own future. Meanwhile, Obi-Wan and Ahsoka prepare for a decisive confrontation in their effort to unravel the mysteries of the planet. Can they ever escape Mortis?"

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő trilógia leírása!! Még én se olvastam el, szóval majd valaki értékelhetné mire számíthatunk. :D Persze spoiler mentesen ha lehetséges. :D

Röviden: Áll-leesés :D

 

Fordításom, nyugodtan leolthatnak kolmilanék :lol:

Overlords

 

Anakin, Obi-Wan és Ahsoka leszállnak a rejtélyes Mortis bolygóra. Ott Anakin többet megtud a végzetével kapcvsolatban az Erő-használó család (Az Apa, a Fiú és a Lány) segítségével és az eddigi legnagyobb kihívással szembesül. Egyensúlyt tud majd hozni az Erőben?

 

 

Altar of Mortis

 

Ahsoka fogságba esik és csalinak használják a bolygó lakói, hogy Anakint a sötét oldalra csábítsák. Miközben Anakin küzd a sötét oldal ellen, az Apa megpróbálja megállítani a két gyereke közötti összetűzést, ami az Erő felborulásához vezethet.

 

 

Ghosts of Mortis

 

Anakinnak döntenie kell a Világos és Sötét Oldal között, ahogy egyre jobban elmerül a saját jövőjében. Mindeközben Obi-Wan és Ahsoka [ezt nem igazán értem, valami döntő ütközetre kell felkészülniük] és feltárják a bolygó titkait. Képesek lesznek elhagyni Mortist?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

A Mortis bolygó valószínűleg az a planéta lesz, amikor egyszer csak kizöldell a növényzet Obi-Wan és Ashoka mögött. :love:

 

A Trandoshan faj a Mortis bolygó népe lesz?

Hát....furcsa.Jobban örültem volna, ha a Trandosha és a Kashyyyk szerepeltetésével kapcsolatba jönnek szóba a trandoshanok, de ez is ígéretes. :cool:

Even Piellt várom már a legjobban. :hehe:

 

 

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

A Mortis bolygó valószínűleg az a planéta lesz, amikor egyszer csak kizöldell a növényzet Obi-Wan és Ashoka mögött. :love:

 

A Trandoshan faj a Mortis bolgyó népe lesz?

Hát....furcsa.Jobban örültem volna ha a Trandosha és a Kashyyyk szerepeltetésével kapcsolatba jönnek szóba a trandoshanok, de ez is ígéretes. :cool:

Even Piellt várom már a legjobban. :hehe:

 

 

 

A Trandoshan faj továbbra is a Trandosha népe lesz. Furcsállnám a dolgot, ha a trandoshanok (magyar fordításban trandoshaiak) a Mortisról származnának. Nem tudom milyen szerepet kapnak majd a történetben, de valószínűleg zsoldosok lesznek. Vagy fejvadászok. Vagy űrkalózok, fene tudja. Ezek végül is illenek a népükre. Amúgy is szeparatista szimpatizánsok voltak a háború alatt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ígérkezik rossznak ez a trilógia sem. :yeah:

 

Gondolom a Fiú és a Lány a trailerben is látott fekete férfi - fehér csaj duó lesz. Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki a továbbiakban ebből az egyre misztikusabb fantasy légkörből.

 

 

Sőt, szerintem az Apa is benne van a trailerben, kétszer is. Az a bölcs, hosszú ősz szakállú valaki lehet, akihez Anakin odamegy a trailer elején. Meg akkor láthatjuk őt háttal, amikor a kikötözött Anakint két oldalról körül veszi egy fekete és egy fehér démonszerűség. Gyanítom, hogy ezek ketten a Fiú és a Lány átalakulva. Hiszen a trailerben azt is jól látni, ahogy a Fiú átalakul.

 

 

Ody, hol találtad azokat a képeket, amelyek a főoldalon vannak?

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, lehet én tévedek (ez persze kizárt :oops:) de a Ghost of Mortist Wookipedian február 18-i vetítéssel szerepel.

A következő részek tartalmánál pedig 28. van írva.Hatalmas alázattal, de megmerem kockáztatni, hogy elírtad Ody :hehe:

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, hol találtad azokat a képeket, amelyek a főoldalon vannak?

Azt a hírt nem én írtam. :)

 

 

Nem tudom, lehet én tévedek (ez persze kizárt :oops:) de a Ghost of Mortist Wookipedian február 18-i vetítéssel szerepel.

A következő részek tartalmánál pedig 28. van írva.Hatalmas alázattal, de megmerem kockáztatni, hogy elírtad :hehe:

Mit írtam én el? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a kósza gondolat jutott eszembe, hogy azért mennek Mortisra, mert üldözik Opresst. Persze lehet hogy baromság, de nem lenne rossz ötlet, üldöznek egy komoly erőhasználót a világ végére, és találnak két még brutálisabb erőhasználót, akik meg teljesen rezisztensek a klónháború történései iránt. Jár az agyam...:)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Az a kósza gondolat jutott eszembe, hogy azért mennek Mortisra, mert üldözik Opresst. Persze lehet hogy baromság, de nem lenne rossz ötlet, üldöznek egy komoly erőhasználót a világ végére, és találnak két még brutálisabb erőhasználót, akik meg teljesen rezisztensek a klónháború történései iránt. Jár az agyam...:)

 

 

 

Én is filóztam ezen egy kicsit.Én inkább megint, egy Jedi Crash-féle menekülésre kényszerített Anakinra számítok.

A vesztes csata után (jó lenne Anakint vesztesnek látni egyszer) a Mortis bolygóra vetődnek a megtépázott köztársasági csapatok.A Jedi Rend Even Piell mestert küldi, hogy kerítse elő Skywalkert, Obi-Want és Ashokat.Én így képzelem el, de biztos más lesz. :hehe:

Nekem is járt az agyam. :D

 

 

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.