Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Néha azért kell szünet, mert a 2 évad közötti szünet lesz nagy.

Bár az, hzogy egy ekkora szabású trilúgiába betesznek egy szünetet, az nem jó. Inkább tennék úgy, hogy 2 különböző történet közé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez annyira nem tetszik, hogy őszig kell várni az új évadra....niylván ezen csak úgy lehet változtatni, ha több részt csinálnak vagy egy spinoff sorozatot. Én annak örülnék ha lenne egy második sorozat, nem párhuzamosan, hanem csúsztatással. Persze nálam csak komoly sorozat jöhet szóba. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem annyira nem jön be ez a mostani hír ami Qui-Gon szerepeltetését illeti. Így alapjaiban inog meg az EP III-ban való szerepe még ha az csak egy töredéke is annak ami a regényben volt. Persze mint mindig, minden ki lehet magyarázni. :S

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a hír automatikusan jött át valahonnan? Mert úgy tűnik, Ody, Te sem tudtál róla. Feltételezem, hogy így nem tetted volna fel. :)

RSS -en jönnek, nem én írom őket. Az egy dolog, hogy a nevem alatt jelennek meg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, hiába rakod nálam spoilerbe, a fórum fő oldalán is olvasható a topic-címek között. ;) Csak az nem veszi észre aki nem akarja.

Valakinek a fórum a kezdőoldala. Itt a cím volt árulkodó.

 

 

Egyébként ez megint olyan dolog, hogy Obi meglepődött az EPIII -ban Qui-Gon említése miatt. És? :D Ez nem ütközik azzal amit pl. az előzetesben látunk.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mortis

 

 

És az is szenzációs, hogy Liam Neeson maga vállalta el a szinkront. :D Iszonyatosan várom ezt a szálat! Amúgy lehet, hogy csak álom az egész vagy valami káprázat. Qui-Gon nem a szellemek szokásos kék megjelenésében tündököl, és az is fura, hogy azt mondja Obinak, hogy azért van ott mert Obi is ott van.

 

Szerintem ez a Mortis olyasmi lehet, mint az EPV -ös barlang a Dagobah -n. Ott se akadt fenn senki azon, hogy Vader fejét levágta Luke, amiben aztán a saját búráját látta.

 

Ha ezt a szálat jól megcsinálják, akkor ez az évad üstökösként fog berobbanni az első helyre. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, most dobtam én is egy hátast. Ekkora spoilert vétek volt ellőni, ezt hagyni kellett volna a filmre, amúgy mennyei...imádom....nem jutok szavakhoz, szorít a torkom, izzad a tenyerem, mintha szerelmes lennék.....csak még annál is jobban. :peace:

 

Na igen, akkor mekkorát durrant volna ha nem jelentik be előre :D

 

De engem így is meglepett a dolog. Ez az évad egyre jobb lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jövő héten még morcosabb leszek, de legyen inkább neked igazad. Az biztos, hogy a meglepetés örömét sikeresen teljesen elszúrták :(

Annyiban megvédeném a hír íróját, hogy ez nem az a klasszikus értelemben vett spoiler. Az sw.com a főoldalán öles betűkkel hirdeti a tényt. Ráadásul az összes SW oldal megírta, és nem akarom elhinni, hogy te más StarWars oldalakra nem is jársz. :) Egyébként ha valaki hibázott, az a TCW csapat, mert ezt már most nyilvánosságra hozták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes meglepetés Qui-Gon TCW-beli felbukkanása. Addig nincs is gond vele, amíg nem Erő-szellemként tér vissza, de az infók ismeretében nem erről van szó. Bár még innen is el lehet rontani, nagyon remélem nem esnek abba a helyzetbe, mint Grievous - Obi-Wan esetében. Kicsit így is hitelét veszti Obi-Wan Ep3-as megdöbbenése: "Qui-Gon?!"...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

és nem akarom elhinni, hogy te más StarWars oldalakra nem is jársz. :)

Akkor gond van, mert tényleg nem járok. Az sw.comot soha nem is használtam hírszemlére, és egyedül az episode guide szoktam megnézni a fordításhoz, azt is közvetlen a wookieepediáról érem el. A wookiee meg ilyenre nem jó (ha van is hírező része, én még nem találkoztam vele) és amúgy is csak akkor látogatom és azt a részét, amiről éppen infó kell. Az sw.hu-t sem látogatom, a TFN-ről meg azt sem tudom, létezik-e még. Másról meg nem tudok. Ja de, a Jedirendről, de az egyrészt nekem valahogy kiesik (pláne most, hogy már ide is kikerülnek a híreik :D), másrészt, pont a spoileres cikkek miatt a TCW óta még jobban kerülöm. Szóval nekem ez az egyetlen olyan Star Wars oldal, ahol híreket szedek fel a Star Wars világából, és az egyetlen, amit rendszeresen látogatok. Itt minden meg van, ami kell, hírek, infók, képek, ha a legjobbat látogathatom, mi okom lenne másikat nézegetni. :)

Nem a klasszikus értelembe vett spoiler? Hát ez olyan, mintha bejelentették volna az ep5 előtt, hogy Vader Luke apja. Mi a spoiler, ha nem ez? Nem mentség, hogy az egész világ megírta, a címben akkor is lehetett volna finomabban fogalmazni. Pl.: Halott szereplő a TCW-ben, vagy Visszatér egy ep1-es karakter a TCW-be, vagy Régi szereplő a TCW-ben, vagy Meglepő filmes szereplő a TCW-ben, nem mindjárt betenni a címbe azt, amire talán egyesek csak az epizód megnézésekor lesznek kíváncsiak. Lehet, hogy az egész világ megírta, de engem csak az érdekel, aki előttem lelőtte. Úgyhogy részemről a cikk írója a hibás. Kezdhet gondolkodni, hogy mivel engesztel ki, vagy Savage fejet talál az ágyában :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Érdekes meglepetés Qui-Gon TCW-beli felbukkanása. Addig nincs is gond vele, amíg nem Erő-szellemként tér vissza, de az infók ismeretében nem erről van szó. Bár még innen is el lehet rontani, nagyon remélem nem esnek abba a helyzetbe, mint Grievous - Obi-Wan esetében. Kicsit így is hitelét veszti Obi-Wan Ep3-as megdöbbenése: "Qui-Gon?!"...

 

Az EP3-as dologgal kapcsolatban igazad van, tényleg kissé hitelét veszti a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem engedem bántani Esztert, a védelmem alatt áll. :P:D

Akkor ne lepődj meg, ha pit droid fejet találsz az ágyadban :P Amúgy legalább jó lesz az, amiről igyekszek nem többet megtudni? Kéretik antispoileresen válaszolni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ne lepődj meg, ha pit droid fejet találsz az ágyadban :P Amúgy legalább jó lesz az, amiről igyekszek nem többet megtudni? Kéretik antispoileresen válaszolni :)

Egyelőre ez csak az én teóriám, de nem lenne vele semmi gond. :D Egy idézettel tudnék erre felelni, ami az EPV -ben hangzik el Yoda szájából. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.