Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

a sorozat eddigi legmagasabb pontszámát adta (9.5)! Remélem tényleg olyan jó mint aminek kinéz. :D

Nem. Jobb! :D

Amúgy én is ennyit adtam rá, pedig 9 fölé nem nagyon szoktam menni. Azt hiszem eddig csak a Grivi lair-re adtam 10et, de igazából ez is megérdemli simán. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanakkor az első gondolatom nekem is az EP 3 volt. Mert így akkor érdekes Obi-Wan hitetlenkedő kérdése.

Ezért elfogadhatatlan a jelenléte bármilyen formában a TCW-ben.

 

Annyit szólnék Eszter kollegina védelmében, hogy maga az sw.com is nagy betűkkel írta ki, és más oldalak se rejtették spoiler gomb mögé a dolgot.

De vannak, akik csak ezt az oldalt olvassák, pl. én is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, köszi a linkeket! :) Mindjárt meg is nézem.

 

MissKarrde: egyféle formában szerintem nem elfogadhatatlan, és erős a gyanúm, hogy arról lesz itt szó. A spoliereket nem olvastam, így csak tippelek. :) Olyan baklövést, hogy Qui-Gon úgy térne vissza, mint az Ep3-ban, egy Lucas által felülgyelt TCW-ben nem fognak elkövetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De vannak, akik csak ezt az oldalt olvassák, pl. én is.

És mint korábban is írtam, ez nem éppen érv. Ha az összes oldal bezár, a Jedi Rend is bezár? :D

 

MissKarrde: egyféle formában szerintem nem elfogadhatatlan, és erős a gyanúm, hogy arról lesz itt szó. A spoliereket nem olvastam, így csak tippelek. :) Olyan baklövést, hogy Qui-Gon úgy térne vissza, mint az Ep3-ban, egy Lucas által felülgyelt TCW-ben nem fognak elkövetni.

Én három lehetőséget tudok: visszaemlékezés, hallucináció, látomás. Ez a három teljesen kompatibilis az ep3-mal. Őszintén szólva,a visszaemlékezésnek örülnék a legjobban, mert úgy legalább újabb érdekességek derülnének ki az ep1-es idők előttről..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Web-DL kb. mikorra várható?

Nagyon zavaróak a pixelek, főleg azokban a jelenetekben, amikor Erő-villámokat használnak.

Tessék:

 

 

 

Zééé bácsi nem tudom honnan szedi a linkjeit :(

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még sose volt ilyen, hogy egy TCW részhez már a második oldalt írják, és én még ne szóljak hozzá. :D

De olyan TCW rész is régen volt már, hogy ötször néztem meg egymás után. Belegondolva, egy ilyen volt eddig, a Landing at Point Rain. És mindjárt jön a hatodik, mert mint lejön a web-dl, máris nézem a trilógiát egyben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De olyan TCW rész is régen volt már, hogy ötször néztem meg egymás után. Belegondolva, egy ilyen volt eddig, a Landing at Point Rain. És mindjárt jön a hatodik, mert mint lejön a web-dl, máris nézem a trilógiát egyben.

Én meg írom a regényemet. :D Ennek minden percét érdemes kielemezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 9,5 szerintem sem megfelelő érték....én 100 pontot adok a részre és még az is kevés. A TCW meg már azzal is kultuszt teremt, amilyen szinkronszínészeket képes felvonultatni.

Ron Perlman volt az első meghökkenésem és most tiszteletreméltó Clancy Brown....nekem ők az igazi színészek, nem az olyan divatos ripacsok mint a Pátiszon Róbert a Sz*rkonyakból.

 

Főmájszter Michael Ironside is tiszteletét tehetné mint szinkronhang, de barátságos Danny Trejo hangjának is a Star Wars panteonjában a helye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi az a Web dl? Valamiféle hd-minőség ,egyfajta Blue-ray?

Web-DL a Sky csatornáról van felvéve, jobb minőségű és nincs rajta CN logo.

A külöbség a két 720p között (elsőzör a 2HD, majd a Web-DL)

ac1f15116221143.jpg faf9e7116444101.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Web-DL a Sky csatornáról van felvéve, jobb minőségű és nincs rajta CN logo.

A külöbség a két 720p között (elsőzör a 2HD, majd a Web-DL)

ac1f15116221143.jpg faf9e7116444101.jpg

 

 

Köszi. Én nagy különbséget nem látok a két minőség között, de legalább nincs ott a cn.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Én nagy különbséget nem látok a két minőség között, de legalább nincs ott a cn.

A 2HD bepixeleződik néhol, a WebDL nem, meg a logo hiánya az ami miatt jobb az utóbbit leszedni. Egyetlen hátránya, hogy szombat délután-este felé van fent és esetleg az, hogy kb. 200 megával többet foglal.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.