Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Akkor csak én vagyok olyan, aki összeköti a nagy LCD TV-t és a számítógépet? :D

Egyszeűbb, nem kell konvertálni és olyan szép nagyban nézni a HD-t :D

 

Csak sorjában: előbb kell egy nagy LCD Tv! talán ősszel... :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

monster normál:

 

 

witches of the mist normál:

 

 

(Ma már nincs lehetősegem sem leszedni sem megnézni, de jó szórakozást!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mit szóltok a hírekhez? Legjobban Maul -nak örülök: "Maul nyilvánvalóan meghalt a Baljós Árnyakban..." Ez a beszéd. :D A Battle Lines alcím se hangzik rosszul, talán most rámennek a frontvonalakban dúló csatákra és ezzel együtt a klónok is hangsúlyosabb szerepet kapnak. A videót meg keresem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Battle Lines alcím se hangzik rosszul, talán most rámennek a frontvonalakban dúló csatákra és ezzel együtt a klónok is hangsúlyosabb szerepet kapnak.

Miért érzem úgy, hogy ez az évad feltehetőleg nem lesz a kedvencem? :D

Maul-lal kapcsolatban meg valóban jó a duma :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtam én, hogy bízhatunk a TCW készítőiben és nem másítják meg az ep1-et. Viszont örülök, hogy Savage és Asajj sztorija folytatódik, a harmadik évadban az övék volt számomra a legérdekesebb.

Biztos jó lesz, és ami a lényeg, misztikus. Viszont jó kis drámai csatákat szívesen vennék majd, megfűszerezve egy kis 66 -os parancs történettel. :evil:

 

Nálunk mikor lesz ilyen? :(

 

polmag_img.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon örülök, hogy nem gondolják komolyan ezt a Maul-visszatérést.

Remélem lassan felrakják azt a bizonyos videót a netre, kíváncsi vagyok azokra a titokzatos pici lényekre. :peace:

Már kerestem, de még sehol se találtam. Amint fent lesz szállítom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A homály boszokái 720p dual

 

Nekem, mikor véget ér a rész és menne össze a kép kör alakban Talzin gömbjén, félúton megáll és nem jönnek a kék betűk csak a hang a végéig.

Mindenkinél? (Ez KM playerrel van amúgy.)

 

/Ja és ez úton megjegyezném, hogy nekem a 105(Rookies) dualos 720p-je a mai napig rossz pedig már többször újra leszedtem, de eddig mind ugyanilyen volt;

a 44. másodbercben elakad és vége. De ha a hibás részt akár egy két másodperccel átugrom onnan végigmegy.

És az tuti nem lejátszóhiba, mert a converter is elakad benne- egy 44 másodperces részt csinál és jön a következő rész. :hmm: /

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli, ez mindenkinél így van, stáblista nincs ott.

 

Rookies gondja a te készülékedben van, nekem simán vitte. Mivel megvan DVD-n, így már nincs meg rendesen. Illetve 1080p-ben, de az nem szinkronos :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli, ez mindenkinél így van, stáblista nincs ott.

 

Rookies gondja a te készülékedben van, nekem simán vitte. Mivel megvan DVD-n, így már nincs meg rendesen. Illetve 1080p-ben, de az nem szinkronos :lol:

 

Jólvan a 314-el kapcsolatban akkor megnyugtattál. köszi

 

De a Rookies-szal kapcsolatban nem. Anno más is írta még chat-ben, hogy neki se jó,

és nem lehet a géppel baj, ha 2 különböző program is ugyanúgy ott érzékel valami problémát. konverter és a lejátszó is.

És a többszöri letöltés sem járt eredménnyel, mindig ugyaz volt ugyanott..

De nincs nagy gáz, megvan eredeti dvd-n, csak leszedtem volna, ha van rá egy frissebb link.

 

Bocs mindenkinek, ha ez "off" volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes infók. Természetesen a Maul-os hírnek örülök legjobban, Filoni szavaiból viszont érezni, hogy többről lehet szó egy holokronnál. Kíváncsian várom a magyarázatot. :cool:

Biztos vagyok benne, hogy az EPI bemutatójára időzítik ezt a szálat. Kár lenne kihagyni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni pedig azt mondta nem is olyan régen, h olyan epizódokra számíthatunk a 4. évadban, mint a 3. évad második fele. Ahhoz pedig nem igen illik a Battle Lines kifejezés. Mindenesetre, ha minimum olyan lesz a grafika mint azokban a részekben, akkor jöhetnek a csaták is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni pedig azt mondta nem is olyan régen, h olyan epizódokra számíthatunk a 4. évadban, mint a 3. évad második fele. Ahhoz pedig nem igen illik a Battle Lines kifejezés. Mindenesetre, ha minimum olyan lesz a grafika mint azokban a részekben, akkor jöhetnek a csaták is!

Szerintem nem lesznek egyfolytában csaták, mint ahogy nem voltak egyfolytában fejvadászok sem a második évadban, pedig az alcíme arra utalt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.