Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A pusztítás útjában volt egy jó mondat arra, hogy mi is az a fénykard: A testük meghosszabítása. :)

 

Amúgy az a két duplapengés besalisk szerintem inkább jedi mint Dooku új tanítványa, tekintve, hogy akkor piros lenne a két fénykard, nem kék-zöld :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köze nincs egymáshoz a két karakternek. :)

Persze, de amikor először néztem az előzetest, a phindian abból a szögből eléggé hasonlított a besaliskra.

 

A fénykard szín kapcsán meg ott van Grievous, aki bár nem Sith-tanonc, mégis Dooku pártfogoltja, kék-zöld pengékkel. Úgyhogy nem lehetetlen. Persze én is örülök, hogy inkább Jediről lesz szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még szép, hisz ki látott már sith tanítványt Jedi fénykarddal?!?

 

Nana! Múltkor még nem az volt, hogy Ventress és Opress is nagyon messze van egy Sith tanonc-tól?! :lol:

 

Mindegy, de sajnálatosnak tartom Darth Sky találgatását, mert teljesen infónak vettem, de így már az a véleményem, hogy sem a phindian, sem a besalisk nem Dooku tanítványa.

Az hogy valaki fejet hajt az még nem utal semmire.

Dooku meg Sidiousra és az őt nem rég ért dupla csalódásra tekintettel, szerintem már szólóban, illetve Grievous-szel nyomja majd a háború végéig!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nana! Múltkor még nem az volt, hogy Ventress és Opress is nagyon messze van egy Sith tanonc-tól?! :lol:

Nem rájuk gondoltam. De ha már felvetődtek, akkor említsük meg, hogy nekik is piros kardjuk volt az azt jelenti nálam, hogy egy sith tanoncnak duplán az van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rájuk gondoltam. De ha már felvetődtek, akkor említsük meg, hogy nekik is piros kardjuk volt az azt jelenti nálam, hogy egy sith tanoncnak duplán az van. :)

 

 

Akkor lehet, hogy nem is te "csesztél le" mikor Opress-t szuper erős sith tanoncnak neveztem?

Mindegy; valaki azt mondta, hogy semmi köze a sithekhez és Ventressnek sem, mert abból csak kettő van.

 

-Jólvanna akkor sötét oldali erőhasználók!

 

De egy szó mint 100, az új négykezű dupla-dupla karddos figura kilétét még homály fedi..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha homály fedi, akkor sem nagy szerintem.Jól látható, hogy köztársasági páncélt visel a kezén, jó viszonyban van a klónokkal.Nem gondolnám, hogy sötét ministráns lenne, szerintem csak egy kicsit túlfegyverzett jedi mester.

 

ennyi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindegy, de sajnálatosnak tartom Darth Sky találgatását, mert teljesen infónak vettem, de így már az a véleményem, hogy sem a phindian, sem a besalisk nem Dooku tanítványa.

Az hogy valaki fejet hajt az még nem utal semmire.

Remélem, azért nem leszek meglincselve egy téves feltételezésem miatt, mert az tényleg sajnálatos lenne. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mindenség urai (albundy- féle data.hu-s normál egyelőre)

 

 

 

Mortis oltára ( és ez is albundy- féle data.hu-s normál egyelőre)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky: Tölts le másikat ;)

 

Mortis oltára 720p dual

 

 

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos vagy valaki más. Melyik fájlból csináljátok ezt a dual -os verziót? Szeretném leszedni az eredetit.

A Sky verzióból készíti el kenand mester, ha keresgélsz akkor a BiA-ra keress rá. Vagy ha egész évadot keresgélnél, gondolok itt az N betűvel keződő boltra, akkor a megfelelő kulcsszó:

 

Star.Wars.The.Clone.Wars.2008.S03.OAR.720p.HDTV.x264-SCC

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkerültek az utolsó két rész fullos epizód guide -jai. Ezzel teljessé vált a harmadik évad szekció. Köszönjük Dzséjtnek! Remélem a negyedik évadnál is számíthatunk a minden igényt kielégítő munkájára. :peace:

 

Padawan Lost

Wookie Hunt

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.