Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

Annyit leszögeznék, hogy nekem a kép alapján eszembe se jutott, hogy aki rajta van, az ne élné túl ezt. A citadel trilógiában is volt egy ilyen mozzanat és símán megúszta a klón. Talán pont Fives volt.

 

Ez is igaz, de én se gondoltam komolyan, hogy meghal. :) Már csak két nap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb részlet a The General -ból. Egyébként Walter Murch rendezi a részt!!!! Talán az eddigi leghíresebb emberke a sorozat körül. Murch Lucas-al együtt dolgozott a THX -en, ráadásul az Apokalipszis Most és az Angol Beteg című filmekért Oscart kapott! Nem lett könnyebb a várakozás. :yes:

 

http://www.youtube.com/watch?v=z9m_07McyJg&feature=youtu.be

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Annyit leszögeznék, hogy nekem a kép alapján eszembe se jutott, hogy aki rajta van, az ne élné túl ezt. A citadel trilógiában is volt egy ilyen mozzanat és símán megúszta a klón. Talán pont Fives volt.

 

 

Szerintem-most nincs kedvem visszanézni-Echo mögött robbant fel kb. hasonló kép az űrhajó és azt nem is élte túl

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem-most nincs kedvem visszanézni-Echo mögött robbant fel kb. hasonló kép az űrhajó és azt nem is élte túl

 

Fives élt túl egy ilyen esetet, de akkor gránát robbant. Ez kicsivel nagyobbnak tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rex nem halhat meg. Szeretném látni valahogyan hogyan viselkedik a 66-os parancs alatt.

Dettó. Ha mégis, akkor az azért van, mert a készítők nem tudtak volna másként mit kezdeni a karakterével a 66-os parancs kapcsán. De én utálom az ilyen magyarázatokat. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem ölik meg kedvenc klónomat, ha már megannyi csatát túlélt. Én még látok benne lehetőségeket.

Látni én is látok, de a TCW már bebizonyította, hogy ismertebb karaktereket sem fél hidegre tenni. :) A szóban forgó szereplőnek ráadásul nincs is életbiztosítása a filmek alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem biztos hogy ő pont azzal az osztaggal ment a templomba. Vagy azis lehet hogy TCW végére új festést kap így belehet majd illeszteni abba a jelenetbe.

 

Sőt, az is lehet, hogy a RotS 3D-s kiadásában festik át a 501-esek parancsnokának páncélját Rex-ére :rock: Mondjuk én egyiknek sem örülnék, inkább legyen Rex máshol, vagy akár meghalva, minthogy részt vegyen a Lovagbukás hadműveletben...hacsak nem fogja megpróbálni menteni a Jediket :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt, az is lehet, hogy a RotS 3D-s kiadásában festik át a 501-esek parancsnokának páncélját Rex-ére :rock: Mondjuk én egyiknek sem örülnék, inkább legyen Rex máshol, vagy akár meghalva, minthogy részt vegyen a Lovagbukás hadműveletben...hacsak nem fogja megpróbálni menteni a Jediket :clap2:

Azt én is megnézném. A TCW során már megkedveltem Rexet annyira, hogy kinézzek belőle egy hasonló tettet. Bár ha abból indulunk ki, hogy Cody is szemrebbenés nélkül lelövette Obi-Want, erre sajnos nem sok esély van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.