Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Holnap érkezik az új rész! :yeah: Ha azt mondom, kíváncsi vagyok, enyhén fejezem ki magam. Látom, többen megbotlottak a spoiler böjt alatt. :P Én akaratomon kívül követtem el egy amatőr malőrt...

valami miatt nemrég felnéztem Letta Wookiee-s lapjára, és aranyosan elspoilerezték, hogy halál lánya lesz a következő részek egyikében... :angry: Lehet, hogy telibe találtam a múltkori okfejtésemmel a jövőt? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tölthető a WEB-DL az új részből, és felirat is van!

 

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már délelőtt fent volt a WEB-DL egy pakkban a felirattal. Nem tudom ez hogy történhetett. :) Remélem Lok is látta a feliratot és már fordítja. :)

 

Már fenn van 1080p -ben is!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már délelőtt fent volt a WEB-DL egy pakkban a felirattal. Nem tudom ez hogy történhetett. :) Remélem Lok is látta a feliratot és már fordítja. :)

 

Már fenn van 1080p -ben is!

 

Ody ne várj egy percig sem, menni fog ez neked angol felirattal.

Elképesztő moziélmény, KURVA NAGY 10/10!!!!!!!!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem könnyíted meg a várakozást csoli! :D Már iszonyúan várom. Eddig mindenki csak szuperlatívuszokban beszélt a részről.

 

Annyi angolod, amennyi ehhez kell, szerintem neked is van már 5 évad után. Kiíratva összenő a hallottakkal és teljesen érthetőv válik!

Vágj bele!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv Mindenkinek!

Amilyen lassan indult az évad web-dl vonalon most meg hazaérek a melóból és tessék...

The Jedi Who Knew Too Much 720p, két angol hangsáv és angol felirat az mkv konténerben ...

 

 

Star.Wars.The.Clone.Wars.S05E18.The.Jedi.Who.Knew.Too.Much.720p.WEB-DL.DD5.1.AAC2.0.H.264-YFN

 

Mammut:

http://www.mammutmail.com/hu/mail/download/3a10ec7f5aabeb10590bed9bbb1d4f56

http://www.mammutmail.com/hu/mail/download/04785ca009f6522a5cb4590dc4cfae07

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még van egy kis dolgom, utána lehet, hogy megnézem. :D Az angolom egyébként azért van mert tanultam. :D De kedves tőled, hogy ennyire szeretnéd, hogy megnézzem.

 

SZERK: köszi albundy a cuccost, mint mindig. :peace:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még van egy kis dolgom, utána lehet, hogy megnézem. :D Az angolom egyébként azért van mert tanultam. :D De kedves tőled, hogy ennyire szeretnéd, hogy megnézzem.

Pofa be, Ody, ne akadékoskodj, most szépen leülsz és megnézed, de rögvest! :lol: :lol: :lol: Még hálás is leszel nekünk ezért. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.