Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az a baj, hogy annyit filóztunk már az egész szálon, hogy szinte mindenkinek van egy viszonylag részletes összeállt elképzelése arról mi is történt/fog történni. Mivel nagy valószínűséggel egyikünk se talált bele a közepébe, mindenképpen csalódást fog okozni a következő epizód.

A nagy kérdés az, hogy lehet-e ez a csalódás pozitív? Szerintem lehet, csak ahhoz bizony durván zseniálisnak kell lennie a készítőknek és egy olyan sztorit kerekíteni ebből az alapból, aminél a lélegzetünk elállása nem engedi eszünkbe jutni az előzetes elvárásainkat.

Sajnos én minél jobban beleástam magam ebbe a szálba és minél teljesebb magyarázatot találtam, annál inkább tartok a folytatástól. Sok olyan potenciális lehetőség adódik, ami engem negatívan érintene.

Mindenesetre már sokat nem kell epekedve várni, addig igyekszem bízni a legjobbakban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felcsigáztak az előzetesek? Tisztult a kép azokról a dolgokról amikről beszélgettünk? :)

 

Pistának jó lesz :D Egyébként a viccet félretéve úgy gondolom, hogy valamelyest igen, tisztábban látom, de nagyon sok dolgot még nem lőttek le. Szerintem nem lesz élvezhetetlen, nektek meg (spoiler mentesen) pláne nem ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmtörténelem legnagyobb WTF-ét várom, azt szeretném ha a rész megnézése után órákig ennek a hatása alatt legyek.

Akkor biztos csalódni fogsz Frenkie. :) Azért ez mégis csak egy animációs sorozat, szerintem botorság lenne tőle valami földbedöngölő csavart várni. :) Biztos, hogy beszéltünk már a rész topikjában a helyes verzióról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fent van a rész!!!

 

 

 

 

SZERK: érdemes figyelni, egyre bővül. Már fent van a 720 -as is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli! Van olyan jó mint a múltheti? :D Egyébként biztos lehet majd ezen is agyalni. :P

 

Van. Hozza a szintet és egy kicsit továbblép. És mint írtam erősen szűkült a gyanusított(ak) köre..

Zene, hangulat, képek, tempó, történet...mind zseniális!

Hatalmas történetszál ez! A legjobb? lehet, hogy már most az. És még van egy rész!

Nézd meg angol felirattal. Simán jó!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor biztos csalódni fogsz Frenkie. :) Azért ez mégis csak egy animációs sorozat, szerintem botorság lenne tőle valami földbedöngölő csavart várni. :) Biztos, hogy beszéltünk már a rész topikjában a helyes verzióról.

 

Én azért reménykedem.

 

 

The Wrong Jedi preview. Vigyázat, ez most nem a szokásos egy kivágott jelenet, hanem valódi előzetes! Spoiler mögé rakom, mert az előnézeti kép is egy kicsit spoileres.

 

 

 

Nem igazán spoileres szerintem, de érdekes az biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Wrong Jedi preview. Vigyázat, ez most nem a szokásos egy kivágott jelenet, hanem valódi előzetes! Spoiler mögé rakom, mert az előnézeti kép is egy kicsit spoileres.

 

 

 

 

 

Ajajajajajajjjj... lesz itt kavarodás megint. :ohh: A fenébe is, Anakin! Meg ne merd nekem ölni Ventresst, mert sötét jövőt jósolok neked! :fuck2: Na, várjunk... ez nem fenyegetés, hanem tény... :P

 

Remélem ez nem az, aminek látszik: Ventress elviszi a balhét, Anakin kinyírja, de nem sikerül időben odaérnie Ahsoka tárgyalására, akit elítélnek és kicsapnak a Rendből. :para:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Ajajajajajajjjj... lesz itt kavarodás megint. :ohh: A fenébe is, Anakin! Meg ne merd nekem ölni Ventresst, mert sötét jövőt jósolok neked! :fuck2: Na, várjunk... ez nem fenyegetés, hanem tény... :P

 

Remélem ez nem az, aminek látszik: Ventress elviszi a balhét, Anakin kinyírja, de nem sikerül időben odaérnie Ahsoka tárgyalására, akit elítélnek és kicsapnak a Rendből. :para:

 

 

 

 

A teljes finálé előzetesben van egy jelenet, amikor Anakin a saját és Ahsoka fénykardját pörgeti. Ha jól megnézed, egyértelmű, hogy a Jedi templomban van, szóval biztos rá fog jönni majd, hogy Barriss állt a háttérben.

 

A rendből való kicsapás meg még hagyján, a bűnlajstrom jelenleg: terrorizmus, egy gyanúsított meggyilkolása és ezzel a nyomozás hátráltatása, szökés, katona tisztek meggyilkolása, hivatalos személyek elleni erőszak, letartoztatásnak való ellenszegülés, együtt működés egy háborús bűnössel és robbanóanyag birtoklása. Nem tudom, van-e a Köztársaságban halálbüntetés, de ez határozottan elég volna egy kivégzésre.

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp most láttam a featurettet, aminek a végén Filoni elég érdekes dolgokat mondott:

 

 

"I wonder if by now you guys kind of know who's behind the villany in this episode. For some of you it is good. You accepted now and you can deal with it. For others of you it's gonna be a hard Saturday next week. But that's how some things going on in the Clone Wars."

 

Szóval, igen. Akik már eddig is Barrisst gyanúsították, valószínűleg nem fognak meglepődni a következő rész végkifejletén. Filoni elszólása csak még jobban megerősítette a gyanúmat, hogy ő áll emögött, de valahogy logikailag még mindig felfoghatatlannak tartom azt, hogy egy padawan ilyen profin bemártsa Ahsokát. A legnagyobb kérdés az, hogy Barriss MIÉRT tenne ilyet??? :hmm:

 

Szóval, készítsétek magatokat, mert lehet, hogy az EU megint mehet a szemétbe... Szerencsére én azt annyira nem ismerem. :P

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp most láttam a featurettet, aminek a végén Filoni elég érdekes dolgokat mondott:

 

 

"I wonder if by now you guys kind of know who's behind the villany in this episode. For some of you it is good. You accepted now and you can deal with it. For others of you it's gonna be a hard Saturday next week. But that's how some things going on in the Clone Wars."

 

Szóval, igen. Akik már eddig is Barrisst gyanúsították, valószínűleg nem fognak meglepődni a következő rész végkifejletén. Filoni elszólása csak még jobban megerősítette a gyanúmat, hogy ő áll emögött, de valahogy logikailag még mindig felfoghatatlannak tartom azt, hogy egy padawan ilyen profin bemártsa Ahsokát. A legnagyobb kérdés az, hogy Barriss MIÉRT tenne ilyet??? :hmm:

 

Szóval, készítsétek magatokat, mert lehet, hogy az EU megint mehet a szemétbe... Szerencsére én azt annyira nem ismerem. :P

 

 

Nem megy a szemétbe, pusztán egyetlen eleme, ami majdhogynem jelentéktelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén volt egy vetítés a Ranch -on, ahol az Ahsoka szálat mutatták be. Sky! Szerezz egy százas papírzsepit. :D A show jövőjéről viszont aggasztó "hírek" érkeztek. :para:

 

http://www.bigshinyrobot.com/reviews/archives/49160

 

Wrong Jedi második előzetes.

 

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát érdekes lenne ha most befejeznék az egészet... :|

 

Bár ugye Ahsoka és Ventress ügye is úgy áll, hogy simán elbukhatnak mindketten, ráadásul történetileg látványosan nagyon közel vagyunk a 3. részhez.

Mondjuk rég nem volt klasszikus háborús cselekmény és a Maul-szálat se zárták le rendesen. Mandalore ügye is ott van még, illetve Talzin is.

Valahogy én úgy érezném stílusosnak a lezárást, ha ez vmi Palpatine-féle gonoszsággal történne meg és ennek nyomán bukna el legalább Ahsoka (a többiek sorsa dőljön is el bárhogy).

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén volt egy vetítés a Ranch -on, ahol az Ahsoka szálat mutatták be. Sky! Szerezz egy százas papírzsepit. :D A show jövőjéről viszont aggasztó "hírek" érkeztek. :para:

Mindenképp érzelem gazdag finálét várok. :)

 

A folytatás kapcsán nem aggódom, egyszerűen értelmetlen lenne törölni a következő évadot. Már számos elkészült epizód van, arról nem is beszélve, hogy lezáratlan lenne a sorozat. Ott a már említett Maul-, Mandalore-szál és Ventress, de főleg Ahsoka személyes sztoriját le kell zárni. Erre kizárt, hogy az 5x22-ben kerülne sor. Ventress még nem is annyira problémás: a galaktikus eseményektől visszahúzódó, magányos figura lett, akinek bőven elképzelhető sorsként az is, hogy arctalanul és névtelenül fejvadászkodik tovább x évig, messziről kerülve az Ep3-4-5-6 eseményeit. Ahsoka viszont teljesen más eset, de azt hiszem, ezt nem is kell megmagyaráznom.

 

Egyébként itt meg azt írják, hogy nem kell aggódni a kasza miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.