Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én ezt valahogy mindvégig sejtettem.

 

 

Ekkor fogjuk utoljára látni Ahsokát de szerintem a TCW-t is.

 

 

 

Én is ettől tartok. :(:para: Filoni annyit ígért, hogy Ahsokával fog véget érni a sorozat. Ha most elhagyja a Rendet, az beváltja ezt. De még ha folytatódik is a sorozat, nem igen tudom elképzelni, hogy Ahsokát hogyan tudnák képbe hozni. Hacsak nem húznak elő valami Ventress-éhez hasonló horderejű sztorit Filoni cowboy kalapjából, valószínűleg ez lesz Ahsoka utolsó epizódja. Márpedig nélküle a sorozat nem lesz ugyanaz :( És ami a legrosszabb: lehet, hogy májusig nem lesz semmi hír a hatodik évadról.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Ezt most találtam, valakinek a JCF-on egy haverja látta a részt, mikor ledták San Francisco-ban egy moziban (aki nem akarja tudni a pontos végkimenetelt, NE olvassa ezt el!):

 

 

"Basically, Barriss is found out to be the culprit and it turns out that she turned against the Jedi because they're a corrupt Order that follows a corrupt Senate. Once Ahsoka is vindicated, she has a choice rejoining the Order but refuses and leaves."= "Röviden, Barriss volt az elkövető, és kiderül, hogy azért fordult a Jedik ellen, mert a Rend korrupt, és egy korrupt Szenátust szolgálnak. Ahsokát felmentetik, felajánlják neki, hogy visszatérhet a Rendbe, de visszautasítja és távozik."

 

EZT NEM HISZEM EEEEEL!!!! :cry::angry: Így befejezni egy évadot, ezek direkt kínozni akarnak minket!

 

 

 

 

 

 

ÉS HOGY TUDTAM!!! :shocked::o:(:cry:

 

Legalább nem vagyok nagyon meglepődve... :| Az egyetlen dolog, ami aggaszt, hogy mi lesz ezután Ahsokával és magával a sorozattal??? :?:hmm::para:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Én is ettől tartok. :(:para: Filoni annyit ígért, hogy Ahsokával fog véget érni a sorozat. Ha most elhagyja a Rendet, az beváltja ezt. De még ha folytatódik is a sorozat, nem igen tudom elképzelni, hogy Ahsokát hogyan tudnák képbe hozni. Hacsak nem húznak elő valami Ventress-éhez hasonló horderejű sztorit Filoni cowboy kalapjából, valószínűleg ez lesz Ahsoka utolsó epizódja. Márpedig nélküle a sorozat nem lesz ugyanaz :( És ami a legrosszabb: lehet, hogy májusig nem lesz semmi hír a hatodik évadról.

 

 

 

 

 

Biztosan nem ezt szánták a sorozat befejező részének, hiszen az epguide szerint még 2011 nyarán készültek a grafikai tervek, a forgatókönyvet meg nyilván ennél korábban kellett megírniuk. Akkor még nem születhetett döntés a sorozat befejezéséről, hiszen a nézettség jó volt. A Disney-felvásárlásról sem tudhattak akkoriban. Azaz ez a rész csak egy a sorban, utána is lesz újabb rész, így - ha Filoni tényleg igazat mondott, akkor - Ahsokát sem utoljára látjuk.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az évadzáróhoz kaptunk egy Dave Filoni interjút:

 

http://www.blastr.com/2013-2-28/star-wars-clone-wars-director-previews-finale-exclusive-clip

 

A sorozat jövőjével kapcsolatban ezt mondja:

 

 

“All I can say is there are more stories to tell in the universe as we adjust to the new landscape. Star Wars is everywhere, on the big screen and in every format. This is an exciting time for fans,”

Érdekes, tegnap még másik nyilatkozó is pont ugyanezeket a kifejezéseket használta. Úgy tűnik, ez valami egyenszöveg lehet. :D

 

 

 

És kapunk mellé egy bónusz részletet is a holnapi részből:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TFN-en közben szóba került egy másik Filoni-interjú is, ami a márciusi Star Wars Insiderben jelent meg. Ebben többek beszél az ötödik évad befejezéséről (mi történik az epizódban és ennek mik az okai), többek között:

 

 

Spoileres, a holnapi végkifejletet tartalmazza!

 

 

Egyrészt az alábbi infó tényleg igaz:

Szerk: Ezt most találtam, valakinek a JCF-on egy haverja látta a részt, mikor ledták San Francisco-ban egy moziban (aki nem akarja tudni a pontos végkimenetelt, NE olvassa ezt el!):

 

 

"Basically, Barriss is found out to be the culprit and it turns out that she turned against the Jedi because they're a corrupt Order that follows a corrupt Senate. Once Ahsoka is vindicated, she has a choice rejoining the Order but refuses and leaves."= "Röviden, Barriss volt az elkövető, és kiderül, hogy azért fordult a Jedik ellen, mert a Rend korrupt, és egy korrupt Szenátust szolgálnak. Ahsokát felmentetik, felajánlják neki, hogy visszatérhet a Rendbe, de visszautasítja és távozik."

 

 

Másrészt elmondja ennek okát, illetve azt, hogy most egy ideig nem találkozunk Ahsokával.

Ezt mondjuk nem igazán értem, ha tényleg kilép, akkor pont hogy szerepeltetni kellene legalább egy részben, amiből kiderül, hogy mihez is kezd most egyedül. Nemcsak úgy lógni hagyni a semmiben. :pfff:

 

 

 

 

 

Valamint említenek két érdekes dolgot a következő évadokra vonatkozóan, ami megragadta a fantiáziámat:

 

 

- még száz részt szeretnének készíteni, hogy mindent el tudjanak mondani, és hogy

- az írók már nincsenek semmiben korlátozva (gondolom a történetek írásában).

Ez utóbbi vajon mit jelenthet? Felülről már nem szólnak bele az írásba (pl. Lucas)? Jó lesz az? :hmm:

 

 

 

Az más kérdés, hogy azt sem értem, hogy az újság hogy kerülhetett forgalomba napokkal ez évadzáró epizód műsorra tűzése előtt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TFN-en közben szóba került egy másik Filoni-interjú is, ami a márciusi Star Wars Insiderben jelent meg. Ebben többek beszél az ötödik évad befejezéséről (mi történik az epizódban és ennek mik az okai), többek között:

 

 

Spoileres, a holnapi végkifejletet tartalmazza!

 

 

Egyrészt az alábbi infó tényleg igaz:

 

Másrészt elmondja ennek okát, illetve azt, hogy most egy ideig nem találkozunk Ahsokával.

Ezt mondjuk nem igazán értem, ha tényleg kilép, akkor pont hogy szerepeltetni kellene legalább egy részben, amiből kiderül, hogy mihez is kezd most egyedül. Nemcsak úgy lógni hagyni a semmiben. :pfff:

 

 

 

 

 

Valamint említenek két érdekes dolgot a következő évadokra vonatkozóan, ami megragadta a fantiáziámat:

 

 

- még száz részt szeretnének készíteni, hogy mindent el tudjanak mondani, és hogy

- az írók már nincsenek semmiben korlátozva (gondolom a történetek írásában).

Ez utóbbi vajon mit jelenthet? Felülről már nem szólnak bele az írásba (pl. Lucas)? Jó lesz az? :hmm:

 

 

 

Az más kérdés, hogy azt sem értem, hogy az újság hogy kerülhetett forgalomba napokkal ez évadzáró epizód műsorra tűzése előtt?

 

 

Az, hogy egy ideig nem találkozunk Ahsokával, az nem jelenti azt, hogy a következő évadban egyáltalán fel sem fog bukkanni.

 

Még száz részt készííteni? Nem lesz ez túl sok? Még 1, vagy 2 évad oké, de még 100 rész? Minek ennyit? Az elmúlt két évadban érződik, hogy közelebb kerülnünk az EP3-hoz. Így teljesen felleslegesen túlzsúfolják azt a kort.

 

Az írók nincsennek korlátozva. Ez sok mindent jelenthet. Nem tudom.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Az, hogy egy ideig nem találkozunk Ahsokával, az nem jelenti azt, hogy a következő évadban egyáltalán fel sem fog bukkanni.

 

Még száz részt készííteni? Nem lesz ez túl sok? Még 1, vagy 2 évad oké, de még 100 rész? Minek ennyit? Az elmúlt két évadban érződik, hogy közelebb kerülnünk az EP3-hoz. Így teljesen felleslegesen túlzsúfolják azt a kort.

 

Az írók nincsennek korlátozva. Ez sok mindent jelenthet. Nem tudom.

 

 

 

Év elején megjelent egy cikk, melyben a sorozat befejezéséről esett szó (elnézést, ha már szóba került korábban):

http://www.starwarsunderworld.com/2013/01/the-end-of-clone-wars-series-has-been.html

 

Ebben többek között az szerepel, hogy

 

 

Elkészült a sorozatot befejező történetszál forgatókönyve (ami a coruscanti csatához fog kapcsolódni), de azt Lucas javaslatára nem a 7. évad végére teszik be, hanem még új részeket írnak elé (8. évadnak).

 

 

 

És akkor a válasz arra, amit írtál:

 

 

Mostanában átálltak a hosszabb 3-4 epizód hosszúságú történetekszálakra. Korábban nyilatkozták, hogy egy ilyen szál akár egy-két nap eseményeiről is szólhat, s a történetszálak párhuzamos eseményeket is elmesélhetnek. Így egy évadban akár egy-két hét történéseit is beleszőhetik. S mivel Padmé terhessége miatt a ROTShoz nem lehetünk közelebb 9-10 hónapnál, így elvileg beleférhetnek az időkeretbe. Hogy mihez kell ennyi rész, azt nem tudom, az Insiderből talán majd kiderül.

 

Ahsokához: nem is úgy értettem, hogy nem lesz egyáltalán a 6. évadban, csak nem mindegy, hogy a mostani szálhoz képest történetileg mennyi idő múlva szerepel ismét: napok, hetek, hónapok telnek-e el közben. Onnan kéne folytatni szvsz, ahol most abbahagyják.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért nagyon érdekes:

 

"It wasn't just a matter of finding an actor who could to recreate lines from the films. We needed someone to deliver a performance that could stand alongside what Ian McDiarmid and Ian Abercrombie created as this legendary Star Wars character. At"

 

Tehát nem az volt a cél, hogy egy olyan személyt találjanak, aki megszólalásig tudja utánozni Palpatine ismert szövegeit (magyarán egy hangutánzót), hanem egy olyan embert kerestek, akik valódi színjátékot tud belevarászolni a hangjával a karakterbe. Érdekes koncepció...persze Tim Curry nagyon is faszányosan alakítja az intrikus karaktereket, gondolom ezért is rá esett a választás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, csakhogy jól induljon a reggel, itt a várva várt finálé ;) Jó szórakozást!

 

 

 

fake! fél órás és nem is lejátszható...színes zizi.. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Most olvasom egy fórumon, hogy a finálé preview guide-jében az első fotó a slideshows-ból összefügg Ahsoka kilépésével a Rendből, ugyanis a lány le fogja szedni a Silka gyöngysorát, amit padawan tincsnek használt.

Pontosítok:

A végén, mikor Ahsoka kilép a Rendből, Anakin vissza akarja adni neki a gyöngysort, hogy jöjjön vissza, de ő finoman eltolja magától mestere kezét. Tehát, nem fogja konkrétan kijelenteni, hogy kilép.

Még egy kis spoiler:

Egyébként Anakin nem fogja megölni Ventresst, hanem kifaggatja Ahsokáról. Ventress váltig állítja, hogy nem ő áll a dolgok mögött és megemlíti, hogy Ahsoka beszélt egy Barriss nevű valakivel. Anakin ezt elfogadja, de megígéri, hogyha nem mond igazat, visszatér és megöli. Utána, mikor Anakin megvív Barrissal, kilöki a lányt egy ablakon és a párbaj végét Tera Sinube és egy csoport ifjú szeme láttára fogják lezavarni. Köztük lesz Gungi és Petro is. :) Anakin a végén neki löki Barrisst a falnak és beráncigálja Ahsoka tárgyalására. Ott Barriss hegyi beszédet tart a Jedik korrupciójáról, Ahsokát felmentik, Barrisst bűnösnek találják és megy a dutyiba. A többit meg már leírtam...

 

Olyasmit is rebesgetnek, hogy Ahsoka tudni fog Padméról és Anakinról... Wtf??? :o

 

 

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Most olvasom egy fórumon, hogy a finálé preview guide-jében az első fotó a slideshows-ból összefügg Ahsoka kilépésével a Rendből, ugyanis a lány le fogja szedni a Silka gyöngysorát, amit padawan tincsnek használt.

 

 

 

 

 

Na, tehát azt úgy hívják, most már ezt is tudom :D

Igen, ez már a tárgyalásos previewban is már látszott, hogy nincs rajta.

 

 

 

 

 

Olyasmit is rebesgetnek, hogy Ahsoka tudni fog Padméról és Anakinról? Wtf???

 

 

 

 

 

Ez elképzelhető, ilyenkor ezt könnyen ki tudja szúrni egy kívülálló. A 3. évadban még említette is egyszer Padménak, hogy jól megértik egymást Anakinnal.

 

 

 

Tegnap Ashley Ecksteinnel lehetett chatelni, eredetileg Matt Lanter volt a meghívott, de ő nem tudott végül elmenni. A sok gyerekes vagy irreleváns kérdés és 'még rengeteg történet vár elbeszélésre' jellegű sablon válaszon kívül azért volt egy-két értékelhető dolog. Spoiler-tagba teszem, mert az új részbeli végkifejletre is lehet valamennyire következtetni.

 

 

A Lux-szal való közös szereplést firtató kérdésre nem a sablon választ adta, hanem úgy fogalmazott, hogy nem hiszi, hogy romantikus kapcsolat lehet kettejük között, tehát valószínűleg a srác nem szerepel a gyártás alatt álló részekben. Az új tanácstagokra (pl Coleman Kcaj) vonatkozó kérdés elől viszont kitért, tehát ők szerepelni fognak.

Egy hangfelvételek hosszára vonatkozó kérdésre azt mondta, hogy 4-6 óra alatt vesznek fel egy részt, de 6 hónapig tart, míg egy epizód teljesen elkészül.

A hogyan készülnek fel Matt-tel a közös felvételekre kérdésre gyakorlatilag kitérő választ adott: 'We've become very close and we've recorded together for 7 years.' De ebből annyi azért leszűrhető, hogy már tényleg a 7. évad hangfelvételei folynak, s addig őt még nem írták ki.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star.wars.the.clone.wars.s05e20.the.wrong.jedi.web-dl.xvid.mp3.torrent?

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mindegy? :) Az új epizódot takarja az is.

De az mp3 hangformátum...

 

Apropó, mikor lesz évadértékelés topik? :) Már nagyon rég óta fogalmazom magamban és már pár résszel ezelőtt szívesen leírtam volna. :D Hosszú lenne. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ilyen névvel hangfájlokat szoktak jelölni. Amúgy csak azért kérdőjelezem meg, mert egy ideje nem bízok azokban a fájlokban amik rögtön felkerülnek "konkurencia" nélkül, a szűrésnek meg jó módszere, ha valaki keresi az olyan elemeket amiknek semmi helye ott (ala ".mp3")

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.