Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Persze, az alapkoncepciók megvannak, már nem is kell nagyon törni az íróknak a fejüket új sztorikon. Gyakorlatilag ez az évad egy évadnyi kérdéssel távozott, amit jobb ha kifejtenek hosszú történetszálakban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, az alapkoncepciók megvannak, már nem is kell nagyon törni az íróknak a fejüket új sztorikon. Gyakorlatilag ez az évad egy évadnyi kérdéssel távozott, amit jobb ha kifejtenek hosszú történetszálakban.

 

Ezért is gondoltam úgy, hogy a legutóbbi epizód nem lenne jó sorozatzárónak...

Szerkesztve: - Wilde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgymint?

Nocsak. És honnan az infó?

A facebook -on terjed az infó állítólag, hogy hétfőn bejelentés lesz. Valószínűleg elkaszálják. mindenkit készültségbe helyeztek, defcon 1 -es kód van. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pletyka, tehát bármi lehet. Az is lehet, hogy valaki trollkodik, de ebben az esetben nem hinném. Filoni se mond semmit. Az évadzáró megainterjúban azt mondta, hogy nem beszélhet egyelőre a jövőről, és egyfolytában mosolygott, ami vehető jó jelnek is. Passz. Remélem most már hamarosan tényleg eldől mi lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pletyka, tehát bármi lehet. Az is lehet, hogy valaki trollkodik, de ebben az esetben nem hinném. Filoni se mond semmit. Az évadzáró megainterjúban azt mondta, hogy nem beszélhet egyelőre a jövőről, és egyfolytában mosolygott, ami vehető jó jelnek is. Passz. Remélem most már hamarosan tényleg eldől mi lesz.

Kamerába mindig mosolyogni kell. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bennem már a finálé óta motoszkál a gondolat, hogy "akár sorozatzáró is lehetett volna", lezáratlan szálak ide vagy oda. Végső soron, a legfontosabb dolgot feloldották: Ahsokát eltávolították Anakin mellől, immár nem a Rend tagja. Hogy mihez kezd ezt követően a lány, mi lesz Maullal és Mandalore-al szerintem kevésbé létfontosságú, még ha nem elhanyagolható is... egy esetleges kasza esetén az EU biztos, hogy felkarolja ezeket a lehetőségeket, így nem maradnak függőben. Természetesen jobban tetszene, ha a 6. évadban kapnánk magyarázatot ezekre. A kasza gondolatát eddig sikerült elhessegetnem azzal, hogy a logika azt diktálja, hogy legyen folytatás. Miért is hagynák abba a csúcson? Ráadásul ott van a Clovis-szál + a már elkészült epizódok. Miért éri meg, ha ezek legfeljebb a DVD/BD kiadásokon kapnak helyet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pletyka, tehát bármi lehet. Az is lehet, hogy valaki trollkodik, de ebben az esetben nem hinném. Filoni se mond semmit. Az évadzáró megainterjúban azt mondta, hogy nem beszélhet egyelőre a jövőről, és egyfolytában mosolygott, ami vehető jó jelnek is. Passz. Remélem most már hamarosan tényleg eldől mi lesz.

 

"I have a bad feeling about this"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig sem kételkedtem benne hogy vége a TCW-nek, de most már biztos vagyok benne. Ha nem így lenne nem jelentenének be semmit hétfőn. Eddig sosem volt ilyen bejelentősdi. Csak azért lehet hogy bejelentsék hogy vége.

:facepalm: Na ez vészmadárkodás. Mondd Frenkie az szerinted nem érne meg egy "ilyen bejelentősdi"-t, hogy például a következő évad a DXD-re költözik???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:facepalm: Na ez vészmadárkodás. Mondd Frenkie az szerinted nem érne meg egy "ilyen bejelentősdi"-t, hogy például a következő évad a DXD-re költözik???

 

Szerintem nem mert nem hírértékü. Szerinted a nézőnek nem holt mindegy melyik csatornán megy? Különben csak "rosszat" érzek de ne legyen igazam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem mert nem hírértékü. Szerinted a nézőnek nem holt mindegy melyik csatornán megy?

:facepalm: Na szerintem itt állj le, mert egyre nagyobb hülyeségeket beszélsz. Attól még, hogy mindenki számít a költözésre, igenis hírérték marad. Annak a bejelentése, hogy egy sorozat, ami hétről-hétre egy millió feletti nézettséget produkál új csatornára költözik, baromi nagy reklám, mind a sorozatnak, mind a csatornának. Egyébként a nézőnek sem mindegy, mert a DXD például csak valami különleges csomagban fogható.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:facepalm: Na szerintem itt állj le, mert egyre nagyobb hülyeségeket beszélsz. Attól még, hogy mindenki számít a költözésre, igenis hírérték marad. Annak a bejelentése, hogy egy sorozat, ami hétről-hétre egy millió feletti nézettséget produkál új csatornára költözik, baromi nagy reklám, mind a sorozatnak, mind a csatornának. Egyébként a nézőnek sem mindegy, mert a DXD például csak valami különleges csomagban fogható.

 

Akkor leszedi torrentről ha nem tudja fogni. :facepalm: :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor leszedi torrentről ha nem tudja fogni. :facepalm: :facepalm:

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: Mondom állj le. Szerinted hol a f*nében éri az meg a Disney-nek, ha a nép netről szedi le a műsorát??? Ez arról szól, hogy reklámozzák, hogy "Igen, eddig a CN-en futott a sorozat, de a következő évadtól a Disney XD fogja sugározni X napon Y időpontban."

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: Mondom állj le. Szerinted hol a f*nében éri az meg a Disney-nek, ha a nép netről szedi le a műsorát??? Ez arról szól, hogy reklámozzák, hogy "Igen, eddig a CN-en futott a sorozat, de a következő évadtól a Disney XD fogja sugározni X napon Y időpontban."

 

Értsd már meg hogy a népet abszolút nem érdekli hol látja, tökmindegy mit reklámoznak. Neki egy a lényeg hogy lássa. Szerinted engem érdekel hogy Amerikában a Walking Dead-et melyik csatornán adják? A lényeg hogy tudom nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen is fontos a tényleges nézettség. Ez a kereskedelmi csatornák igazi mozgatórugója.

A világon nagyon sok ember tv-zik még spontán. Rájuk építenek, nem az európai kalózokra..

Ha kasza lesz, azt az új filmre fogják majd. De szerintem nem lesz, hiszen jó ez a sori erőforrás gyűjtésnek is.

Bemelegíthet vele a Disney. Mire a film lesz napirenden, már nem lesz idegen a Disney logó sem a Lucasfilm előtt...

Ezt talán ők is tudják és kapunk még egy évadot..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értsd már meg hogy a népet abszolút nem érdekli hol látja, tökmindegy mit reklámoznak. Neki egy a lényeg hogy lássa. Szerinted engem érdekel hogy Amerikában a Walking Dead-et melyik csatornán adják? A lényeg hogy tudom nézni.

Amcsiban nem szedik torrentről, hisz ott a premier, inkább megnézi a TV -ben. :) Ha nálunk adnák premier gyanánt a TV -ben én is ott nézném. Nekünk azért kell a torrent, mert nincs a TV -ben.

 

Egyébként a DXD már bejelentett két nyári sorozatot, amik nézettsége a jobb napokon 0.7-1.0 között van. A TCW legrosszabb napjain is hozott 1.5 nézőt... Biztos lesz nagy csinnadratta, mert kell a reklám a csatornának és annak, hogy a sorozatot ezentúl hol keressék. Nekünk se kell félnünk, mert a torrentre ugyanolyan gyorsan fog felkerülni mint eddig. :)

 

SZERK: Ja és még annyit, hogy a CN -en indul egy legós SW sorozat, ami Yodáról szól. Kérdem én az nem Disney tartalom? Tűnhet úgy is, hogy a Disney hülye lenne ott hagyni egy ilyen jól futó sorozatot egy rivális csatornánál.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Disney egyik legnagyobb ostobasága lenne elkaszálni a The Clone Warst. Lehet, hogy az első évadban elért 4 milliós nézettségét azóta már nem éri el, de úgy a harmadik évad óta stabilan tartja a nézettségét 1,5 és 2 millió fő között. Tehát a TCW-nek van egy stabil nézői magva, akik kitartanak a sorozat mellett és valószínűleg akkor is követnék a sorozatot, ha áttennék a Disney XD-re. Arról nem is beszélve, hogy esetleg a Disney XD nézői is rászokhatnának, még tovább emelve a nézettséget. A költségvetéséről nem sokat tudok a sorozatnak, de ha öt évadon át a Cartoon Networknek bőségesen megérte, akkor valószínűleg a Disneynek sem hozna rossz számokat.

 

Ha pedig amiatt kaszálnák el, hogy "teljes egészében az EPVII."-re koncentrálunk, az lenne a létező legnagyobb, demagóg duma a részükről, mert kb. a kisujjukból finanszíroztak egy olyan filmet, mint a Bosszúállók. Annyi forrásukat pedig egyáltalán nem emésztené fel a TCW, ráadásul még semmi érdemi munkát nem csinálnak az EPVII. kapcsán apró szervezkedésektől eltekintve. Persze az is egy szempont, hogy kiéheztessék a rajongókat néhány évig a Star Warsra, amíg meg nem jelenik az EPVII., de szerintem az EPVII.-re való érdeklődés változatlan lenne, függetlenül attól, hogy van-e Star Wars tartalom a tévében, avagy sem.

 

Arról nem is beszélve, hogy ha már ilyen lazán tudják finanszírozni a S.H.I.E.L.D.-et, a Marvel új tévé sorozatát, aminek a valaha volt legdrágább pilot epizódja van, akkor a TCW-t sem lehet nagy kunszt fenntartani. Habár, most lehet, hogy butaságot mondok, mert a S.H.I.E.L.D. az ABC csatornán fog menni, de úgy tudom, hogy a Marvel Stúdió szintén a Disney birtokában van, jelenleg.

 

A TCW-vel csak nyerhetnek, nem is keveset. Ráadásul ott van még a Detours, ami a legnagyobb pénzkidobás lenne, ha sosem adnák le.

 

Szóval, nagyon-nagyon remélem, hogy lesz hatodik évad, szívfájdító lenne, ha így hagynák abba. Nem akarom, hogy az EU folytassa a sorozatban félbehagyott történeteket, nem azért, mert nem szeretem az EU-t, mint tudjátok, nagyon is, csak ez akkor is a sorozat feladata és úgy lenne igazán kerek egész. Sőt, az lenne a legjobb, ha a tervezett ütemben lefolyna a sorozat a 7.-8. évadig. Ha a Disney ezt nem látja, akkor az EPVII.-hez sem fűzök sok pozitív reményt. :) Vagy ha már amiatt kaszálják el, ajánlom, hogy nagyon jó legyen!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, az évadértékeléseknél felmerült, hogy vajon mennyi minden maradt ki az ötödik évadból? Úgy döntöttem, hogy összeállítok nektek egy kis válogatást azokból a jelenetekből, amik az előzetesekben voltak benne és ha minden igaz - és a Disney is az áldását adja rá - akkor a hatodik évad részét képezik majd. Jó szórakozást! ;)

(A képek helyenként elég elmosódottak, de sajnos nehéz volt megfelelőképpen elkapni a pillanatot a mozgalmas képeken.)

 

 

Hyena-osztályú droid bombázók robbantanak fel egy Consular-osztályú űrhajót, ami olyan, mintha a Coruscanton lenne. (Bár ez azért elég merész próbálkozás lenne a szeparatistáktól, így valószínűleg egy másik bolygóról van szó.)

hyenabombers.png

 

Thorn parancsnok kommandós droidok ellen küzd. (Tudjátok, ő az a klón, aki Thorról kapta a nevét, tisztelegve ezzel a Bosszúállók hatalmas sikerének.)

thornaction1.png

 

FOR THE REPUBLIC!!!

thornaction2.png

 

Bátor egy klón, annyi szent, de nem jósolok neki szebb jövőt, mint Ima-Gun Di mesternek és Kili századosnak.

thornaction3.png

 

Teckla még épp idejében figyelmezteti Padmét...

tecklawarning.png

 

...Arra, hogy Embo ki akarja nyírni...

embofires.png

 

...Aki végül nem sz*rozik és elintézi az egész épületet.

embocool.png

 

Anakin dühös...

angryanakinda.png

 

...Annyira, hogy Clovisnak eláll a lélegzete...

clovischoked.png

 

...Padmé pedig tétlenül nézi. Apropó, hihetetlen, hogy Padmé mennyire csinos ezen a képen. Még sohasem hasonlított ennyire jól Natalie Portmanre a sorozat folyamán.

beautifulpadme.png

 

Azért Clovis sem hagyja magát...

anakinvsclovis.png

 

...De minden próbálkozása ellenére kiütik... (És ezt szegény asztal bánja.)

clovisko.png

 

...Azonban Anakinnak még ez sem elég.

anakinevenmoreangry.png

 

Anakin, Clovis és a kommandós droid, immár a Scipión.

anakincommandoclovis.png

 

Embo Anakin, Padmé és Clovis életére tör, mindezt úgy, hogy a saját kalapján snowboardozik... Ha ez nem cool, akkor semmi sem az! :D

embosnowboard.png

 

A nagy fordulópont? Barátból ellenség (Embo) és ellenségből barát? (Clovis)

anakinvsembo.png

 

Dooku gróf Palpatine-al konzultál hologramon keresztül a Serennón. De vajon miről?

dookuserennosidious.png

 

Megérkezik a flotta. Jó nagy flotta.

approachingfleet.png

 

Dooku gróf szigorú tekintettel szemléli a Scipiót.

angrydooku.png

 

A Scipiói Csata kezdetét veszi!

battleofscipio.png

 

És folytatódik!

scipiobattle.png

 

Kommandós droidok akcióban! Talán a Scipión? (Bocsi a minőségért, nehéz volt megfelelően elkapni a pillanatot. >.<)

commandos.png

 

És a végére hagytam a képet, amit egyszerűen nem tudok értelmezni. Az oké, hogy monitorok vannak rajta, amin keresztül emberek beszélnek. De kik, miért, hol és miről? Totális rejtély.

somethingm.png

 

 

Várjuk a hatodik évadot! :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez mind a Clovis szálból van. Az ugye három részes.

 

 

Valószínű, hogy Clovis és Scipio visszatért a Köztársaság kebelébe.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.