Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az hogy lesznek új Clone Wars sztorik. Van is egy rohadt jó új részlet az egyikből a videóban, úgyhogy angolul kevésbé értőknek is érdemes kattintani a linkre mert elég hangulatos. Az hogy miként meg hogyan lesznek ezek bemutatva az még nem derült ki. Tuti nem a CN-en és valószinüleg nem évadformában, de nincs vége a CW-nek. Ez szerintem egész jó hír, de az tuti hogy nem olyan rossz a helyzet mint ahogy itt néhányan ráparáztak :)

 

Ezzel pont hogy nem cáfolták, hanem bejelentették a kaszát. Van még pár szál, s annyi. A részlet meg szerintem a

 

 

Fives-szálból van

 

 

ami még talán az 5. évadba készült, csak nem került adásba.

 

Két változat terjedt el a neten mára:

1) az éjszakai cikk alapján teljes kasza, nem lesz több rész

2) a facebookon szintén belső infók alapján kiadnának 3-4 történetszálat, de nem tévében.

Ez ez utóbbinak néz ki.

Szerkesztve: - gunji
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel pont hogy nem cáfolták, hanem bejelentették a kaszát. Van még pár szál, s annyi. A részlet meg szerintem a

 

 

Fives-szálból van

 

 

ami még talán az 5. évadba készült, csak nem került adásba.

Hát amit írnak abból nekem az ellenkezője derül ki: "we're continuing production on new Clone Wars story arcs"

 

Az mondjuk tutinak tűnik, hogy már csak viszonylag kevés TCW sztori lesz hátra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem pedig a Disney minden olyan költséges, emberi és anyagi erőforrás igényes futó volt Lucasfilmes projectet lefúj, ami hátráltatja az EP VII megszületését, főleg anyagilag. Úgy gondolja, hogy legyen sikeres az EP VII, a többi dolgot (Clone Wars, SW 1313, 3D-s mozipremierek) még azután is lehet folytatni, befejezni, bemutatni. Mondjuk a SW 1313 leállítása az fáj. :cry:

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anno, mikor indult a TCW eleve közel 100 részről beszéltek. Nos, ezen a 100 részen túl vagyunk, Ahsoka is egy korrekt lezárást kapott, a még bemutatásra kerülő részeknek én személy szerint nagyon örülök, és hálás vagyok az elmúlt évekért, az élményért, amit a sorozat adott. Már így is túlteljesítették azt az ígéretet, amit az indulás idején adtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"we're continuing production on new Clone Wars story arcs that promise to be some of the most thrilling adventures ever seen.'

 

Azért így elég egyértelmű, hogy új sztoriszálakat akarnak készíteni. Még ha a TCW jelenlegi formája meg is szűnik, de attól még kaphatunk új, nem már legyártott anyagot, ami azért csak jobb, mintha annyit mondanának, talán majd extrának kapunk pár részt az 5. évad BD-re. Esetleg néhány önálló arc, vagy hosszabb tévéfilm.

Szerkesztve: - reaper
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anno, mikor indult a TCW eleve közel 100 részről beszéltek. Nos, ezen a 100 részen túl vagyunk, Ahsoka is egy korrekt lezárást kapott, a még bemutatásra kerülő részeknek én személy szerint nagyon örülök, és hálás vagyok az elmúlt évekért, az élményért, amit a sorozat adott. Már így is túlteljesítették azt az ígéretet, amit az indulás idején adtak.

 

A módszerrel van a nagy baj. Ha ősszel vagy a téli szünetben azt mondják, hogy ez az utolsó évad, akkor senki egy szót nem szólna. Ne de így...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A módszerrel van a nagy baj. Ha ősszel vagy a téli szünetben azt mondják, hogy ez az utolsó évad, akkor senki egy szót nem szólna. Ne de így...

De a hivatalos hir továbbra is az hogy jelenleg is készülnek új sztorik. És ez a döntés nem biztos, hogy pár hetesnél régebbi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a hivatalos hir továbbra is az hogy jelenleg is készülnek új sztorik. És ez a döntés nem biztos, hogy pár hetesnél régebbi.

 

Igen, meg az, hogy we feel the time has come to wind down the series.

 

Az biztos, hogy a CN nem fogja adni, mert ők már kiadták az őszi műsortervük, s abban nincs. Holnap jön a Di$ney a saját műsortervével, kíváncsian várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább a TCW valamilyen szinten szent a Disney számára. Pedig már felkészültem rá, hogy elküldjem őket a halál f*szára... Szerencséjük! :D Lehet, hogy nem lesz 8 évad, de legalább megadják a lehetőséget, hogy befejezzék úgy, ahogy azt illik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok újra!

 

Nem tudom, hogy ez már volt-e, de ma találtam. Jó hírek! ;)

 

http://starwars.com/news/a-new-direction-for-lucasfilm-animation.html

 

Ez videó k*rva nagy volt... valószínűleg megszűnik a jelenlegi keretei között a sorozat, de a TCW nem teljesen és én ezekre a részekre nagyon kíváncsi lennék :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt is azt írják, hogy 5 év után véget ért a sorozat, nem lesz 6. évad. A már elkészült részek valamilyen úton láthatók lesznek (Clovis, Fives), valószínűleg ezt értették "új történetek" alatt.

Csakhogy ők (TheForce) is ugyanabból dolgoznak mint mi, vagyis a hivatalos oldal bejelentéséből csak némi parával ők ezt tovább gondolták. A hivatalos hir továbbra is az hogy dolgoznak új sztorikon... ezt lehet másképp érteni. Lehet, hogy ez a megfejtés, de egyelőre nem ez a hír. Az mondjuk tutinak tűnik hogy a hatodik évadra nem reális várni. Újabb teljes évad már tényleg aligha lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez videó k*rva nagy volt... valószínűleg megszűnik a jelenlegi keretei között a sorozat, de a TCW nem teljesen és én ezekre a részekre nagyon kíváncsi lennék :D

 

Gondoltam én, hogy hülyeség volt eladni a Disneynek... hogy lesz akkor TCW? Hébe-hóba feldobják torrentre vagy mi a tosz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na Werebazs nyomhatod magadra a facepalmokat. Riogatás mi? Meg a másik csatornára kerülést jelentik be. Már az ötödik évad utolsó részének végénél egyértelmű volt hogy vége. Jobban nem is tudták volna lezárni.

Nyomom ám, de rád. Mint a hivatalos cikk mutatja, bár már nem gyártanak új epizódokat, de a már megkezdett és ígéretes szálakat befejezik, tehát NEM kaszálták el a sorozatot. Simán csak befejezik, ami lássuk be, amúgy is várható volt, a Disney és az EP7 csak véglegesítette.

Egyébként egy szóval sem mondtam, hogy biztos riogatás. A te h*lyeségedre, hogy "mást biztos nem jelenetenének be" reagáltam.

A kilppről

 

 

EZT JÓL LÁTTAM??? Tup fejbe lőtt egy JEDIT??? :o

ÉS EZT JÓL LÁTTAM???

 

 

Trench admirális életben van?????

 

 

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

VÉGE! END! FINITÓ!

 

Ne magyarázzátok a bizonyítványt!

 

After five highly successful and critically acclaimed seasons of Star Wars: The Clone Wars, we feel the time has come to wind down the series.

 

5 sikeres év után úgy éreztük, itt az idő, hogy lelőjük a sorozatot. (Szerintem ez elég egyértelmű!)

 

Egyébként a bónusz content azt jelenti, hogy a már elkészült részeket bónuszként fogják majd leadni....vagy kiadni. A sorozatnak vége, további részek már nem készülnek.

 

While the studio is no longer producing new episodes for Cartoon Network, we're continuing production on new Clone Wars story arcs that promise to be some of the most thrilling adventures ever seen.

 

Míg a stúdió már nem készít új részeket a CN számára, mi továbbra is biztosítani fogjuk, hogy a Clone Wars történet még színesebb kalandokkal folytatódjon.

 

Itt szó nincs új részekről...ez lehet képregény, videó játék akármi....a stúdió újabb részeket már nem készít, ami maradt, azt kiadják bónusz tartalomnak. Konyec.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kavarognak bennem az érzelmek, legszívesebben olyat írnék amibe még Frenkie is belepirulna. Az egész helyzetről az a veretes mondás jut az eszembe, hogy csomagolhatjuk ugyan ezüstpapírba a sz*rt, de az attól még fekália marad. Persze dolgoznak új sztoriszálakon. Naná. Meg új irányt vesz a részleg. Persze. Szerintem az a helyzet, hogy legalább további hat rész már elkészült, így azokat még el kell adni. Az új sztorikkal meg az a bajom, hogy nagyobb légvárak mint Yoda okosságai. Izgalmasak, meg írják (elvileg a teljes hatodik évad meg van írva), de hogy mikor meg hol és hogyan jönnek ki vele, az mán titok. Lehet, hogy majd 2050 -ben kerül adásba. Mindegy, a lényeg az, hogy lesz. Ugyan mennyiből tartott volna még egy évaddal normálisan lezárni ezt az egész sorozatot? Minek ez a maszatolás, meg sejtelmes félmondatok garmadája ami kb. annyira elég, hogy az ember első indulatból ne küldje az egész bagázst a jó k*rva anyjába?! Amióta Lucas eladta a céget csak a kasza van. Mindent az EPVII -re fognak, hogy majd az... Hát igen! Szuper lesz a nyolcvan éves Harrison Forddal, meg a lassan a saját hányásában meg hugyában fetrengő Carrie Fischerrel! És ne legyen igazam, de ezek a kaszák mint a prequel érához köthetők, és ez sok jót nem vetít előre sajnos. :( Kathleen Kennedy is elmehet a francba. Hosszú pályafutásom van az SW rajongásban, de én még ekkorát nem csalódtam vele kapcsolatban. Nyilván a TCW -nek egyszer véget kell érnie, de nem ilyen nevetséges eljárás során. Ez a sorozat sokkal többet érdemelt volna.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig tényleg nem tudok ennek örülni. Az eddigi optimista még száz részt tervezünk verzió után valahogy nem tűnik olyan jó üzletnek a megkapunk pár már legyártott részt, aztán csá'. Ezt nálam úgy hívják, hogy kasza. De ez nyilván az én hibám. Sajnálom.

 

Valahogy benne is volt a levegőben. Nem véletlenül kelnek szárnyra a pletykák, ahogy a közmondás is mondja: 'ha nem fújja a szél...'. A napokban olvastam Rob Igertől egy cikkben:

At the same time, Iger says he doesn’t want to do anything that might detract from the upcoming movies. “I don’t want to overcommercialize or overhype this,” he says. “It’s my job to prevent that.”

B*rom.

 

Ha sorba nézzük:

- a mozifilmek 3D verzióit elhalasztják,

- bizonytalan időre jegelik a 1313-t és a First Assault játékokat,

- érdekes módon a Hasbro is leáll a figurákkal,

- az EP7-tel törlik az eddig teljes EP6 utáni EU-t,

- s most törlik a TCW-t.

Mindezt azért, hogy tiszta lappal kezdjék az EP7-t. Megérte? Megéri? Nekem nem. Egy életre megutáltam ezzel a Di$neyt. Nagyon nagyot kellene dobniuk, hogy megváltoztassam a véleményem. De ezt kétlem.

 

Bárcsak sose adta volna el Lucas a céget. De eladta. Ezzel aláírva a Star Wars halálos ítéletét. Vége. Rest in Force.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kavarognak bennem az érzelmek, legszívesebben olyat írnék amibe még Frenkie is belepirulna. Az egész helyzetről az a veretes mondás jut az eszembe, hogy csomagolhatjuk ugyan ezüstpapírba a sz*rt, de az attól még fekália marad. Persze dolgoznak új sztoriszálakon. Naná. Meg új irányt vesz a részleg. Persze. Szerintem az a helyzet, hogy legalább további hat rész már elkészült, így azokat még el kell adni. Az új sztorikkal meg az a bajom, hogy nagyobb légvárak mint Yoda okosságai. Izgalmasak, meg írják (elvileg a teljes hatodik évad meg van írva), de hogy mikor meg hol és hogyan jönnek ki vele, az mán titok. Lehet, hogy majd 2050 -ben kerül adásba. Mindegy, a lényeg az, hogy lesz. Ugyan mennyiből tartott volna még egy évaddal normálisan lezárni ezt az egész sorozatot? Minek ez a maszatolás, meg sejtelmes félmondatok garmadája ami kb. annyira elég, hogy az ember első indulatból ne küldje az egész bagázst a jó k*rva anyjába?! Amióta Lucas eladta a céget csak a kasza van. Mindent az EPVII -re fognak, hogy majd az... Hát igen! Szuper lesz a nyolcvan éves Harrison Forddal, meg a lassan a saját hányásában meg hugyában fetrengő Carrie Fischerrel! És ne legyen igazam, de ezek a kaszák mint a prequel érához köthetők, és ez sok jót nem vetít előre sajnos. :( Kathleen Kennedy is elmehet a francba. Hosszú pályafutásom van az SW rajongásban, de én még ekkorát nem csalódtam vele kapcsolatban. Nyilván a TCW -nek egyszer véget kell érnie, de nem ilyen nevetséges eljárás során. Ez a sorozat sokkal többet érdemelt volna.

 

Legalább már tudjuk, hogy miért csak 20 részes lett az 5. évad. Ashokával a történet fő vonalát lezárták.....sosem hittem ebben a "nem akarunk elkezdeni majd a felénél megszakítani egy 4 részes történetet" lófaXságban. Itt bizony jó előre el volt tervezve a lezárás és egyébként szépen zárták a történetet...ami Ashokát illeti. A további TCW kalandok pedig jelent képregényeket, játékokat és egyéb baromságokat.

 

TCW - kasza

1313 - kasza

3D filmek - kasza

Detours - kasza

 

.....mert most minden erőforrást az EPVII-re kell koncentrálni.

 

Megjegyzem, te már az elején sem tartottad ezt a Disney átvétel kirobbanóan jó ötletnek (ahogy én sem). Később szelidültél, aminek nem örültem, de inkább kerültem a konfrontációt....!!!

 

ui.: Könyörgöm, így legyen lottó ötösöm!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OMG! Ez a videó überbrutál! Filoni mégiscsak betartotta egy korábbi igéretét

 

és látni fogjuk a 66-os parancs kialakulását. A másik meg... TRENCH??? :rock::yes: Úgy tűnik rendesen megsínylette azt a robbanást :D

 

Filoni megígérte, hogy a függőben maradt szálakat még elvarrják, úgyhogy ezek után én nem is kételkedem benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OMG! Ez a videó überbrutál! Filoni mégiscsak betartotta egy korábbi igéretét

 

és látni fogjuk a 66-os parancs kialakulását. A másik meg... TRENCH??? :rock::yes: Úgy tűnik rendesen megsínylette azt a robbanást :D

 

Filoni megígérte, hogy a függőben maradt szálakat még elvarrják, úgyhogy ezek után én nem is kételkedem benne.

Most megtöröd itt a jó kis rinya-estet :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is rohadtul csalódott és ingerült lennék ha végül tényleg elkaszálnák a sorozatot. :(:angry:

Az új filmekkel kapcsolatosan pedig egyetértek Ody-val. Bár én nem annyira a legújabb trilógiát, hanem inkább a spin-off filmeket nem tartom arra érdemesnek, hogy ezek oltárán feláldozzák a TCW-t.

Rohadtul nem érdekel Boba Fett meg Han Solo előélete, ahhoz képest, hogy mi lesz Maullal, Talzinnal, Ahsokával, Ventressel, stb.. Ezek már megkezdett szálak és el kéne varrni őket az Ep.3 és a további részek kötelmei miatt.

 

Bár simán el tudom képzelni, hogy pontosan ez a kötöttség késztette negatív döntésre a Disney-t. Merőben új vizekre akarják terelni a SW-t és erre nem alkalmas az Ep.2 és 3 közt játszódó, az alapsztoriba kényszerűen passzoló sorozat.

Helyette kiszúrják a szemünk vmi humoros fossal, 1-2 kockázatos spin-offal... :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OMG! Ez a videó überbrutál! Filoni mégiscsak betartotta egy korábbi igéretét

 

és látni fogjuk a 66-os parancs kialakulását. A másik meg... TRENCH??? :rock::yes: Úgy tűnik rendesen megsínylette azt a robbanást :D

 

Filoni megígérte, hogy a függőben maradt szálakat még elvarrják, úgyhogy ezek után én nem is kételkedem benne.

 

Filoninak a szava NULLA! Mint alkotó tiszteletet érdemel, de egy Disney kaliberü cégnél a legutolsó könyvelőnek is nagyobb a hatalma mint neki. Ez a videó egy szánalmas elköszönés, mutogatják a stábot, elszavalja, hogy most 8 éve dolgozik az LFL-nél....szerencsétlen faszi, Ő sem erre számított, annyira rá van írva az arcára a bazdmeg kifejezés. :(

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OMG! Ez a videó überbrutál! Filoni mégiscsak betartotta egy korábbi igéretét

 

és látni fogjuk a 66-os parancs kialakulását. A másik meg... TRENCH??? :rock::yes: Úgy tűnik rendesen megsínylette azt a robbanást :D

 

Filoni megígérte, hogy a függőben maradt szálakat még elvarrják, úgyhogy ezek után én nem is kételkedem benne.

 

 

Ez nem a 66-os parancs volt. Ha az lett volna, az összes klón lőtt volna és nem csak arra az egy jedire. Itt valami manipulációról van szó, miután lelőtte kicsit megrázza a fejét, mintha most ébredt volna fel.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most megtöröd itt a jó kis rinya-estet :(

:D Bocsánat, de nekem ezután a videó nálam spontán nerdgazmust okozott. Ráadásul én bőven meg leszek elégedve, ha a függőben maradt szálakat lezárják, erre pedig Filoni garanciát vállal a videóban.

Úgyhogy kedves nyavalygók, tessék előbb megnézni a videót, ha az sem győz meg, akkor meg folytathatjátok az anyázást :D .

Itt tudjátok megtekinteni a videjót. (azért linkelem ezt az oldalt, mert pl én a sw.comon nem tudtam megnézni)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.