Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De az mp3 hangformátum...

Nem tudom minek adták neki az mp3 nevet, a film ugyanúgy benne van.

 

Apropó, mikor lesz évadértékelés topik? :) Már nagyon rég óta fogalmazom magamban és már pár résszel ezelőtt szívesen leírtam volna. :D Hosszú lenne. :lol:

Ugye ezt nem kérdezted komolyan? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ilyen névvel hangfájlokat szoktak jelölni. Amúgy csak azért kérdőjelezem meg, mert egy ideje nem bízok azokban a fájlokban amik rögtön felkerülnek "konkurencia" nélkül, a szűrésnek meg jó módszere, ha valaki keresi az olyan elemeket amiknek semmi helye ott (ala ".mp3")

Jó ez is, az a srác rakja fel aki a többit. Nem tudom minek csinál ilyen verziót...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remények és számítások ide vagy oda, senki sem fog csalódni az évadzáróban.

Lesz miről beszélni a nyáron!

 

@naboo:

az mp3 szerencsétlen módon a feltöltő-csapat neve(mint 2hd sys stb). Nem először találkoztam velük ebben az évadban. A file pedig egy .avi

ez van. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hogy akarsz írni az évadról, ha még az utolsó részt nem is láttad?

Mert arról a maradék két részről már akkor is tudtam, hogy lebilincselő és baromi jó lesz, az évad korábbi részeiről kialakult véleményemet pedig nem módosíthatta volna. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó évad volt.

 

Talán úgy tűnt, hogy hanyagoltam a sorozatot, de ez közel sem volt így. Pár részt újra akarok nézni még mielőtt az Évadértékelés topicban leírnám a véleményem... egyelőre annyit, hogy (szokás szerint) marha jó évad volt. ;) Nagyon remélem, hogy kapunk új évadot/évadokat a jövőben.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesen telt nálam az elmúlt néhány hónap. Szinte az összes sorozattal leálltam, amit néztem. Nem végleg, csak pihenőre tettem őket. Gőzöm sincs, hogy miért... egyszerűen úgy éreztem, hogy takarékra kell tennem magam egy időre ezen a területen.

 

Bevallom, hogy 1-2 történeti szálat ki is hagytam a TCW-ből, de rövid időn belül pótolom őket és azt követően írok is majd az évadról. Azok a részek, amiket láttam (főleg a két utolsó szál) nagyon bejöttek.

 

Egy a lényeg, sohasem állnék le vele végleg! ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint eltelt egy hét, megint egy héttel beljebb vagyok a diplomamunka leadásához. Rémálom. :) Na persze, a TCW-t akkor sem hagyom ki. :)

 

Egy a lényeg, sohasem állnék le vele végleg! ;)

Kíváncsian várom majd az évértékelődet. :)

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira bírom, hogy az ilyen-olyan Facebook oldalakat teljesen hidegen hagyja, hogy van, aki esetleg spoiler mentesen szeretne leülni a rész elé. Az egy dolog, hogy USA-ban már lement a rész, de gondolhatnának a világ többi részén élő emberre is... Most is belefutottam egy több, mint árulkodó képbe, ami gyakorlatilag lelövi a végét...

 

484918_157855074369354_497014654_n.png

Sok másra nem lehet következtetni ebből, mint hogy Ahsoka otthagyja a Jedi Rendet, láthatóan önszántából. Megérte hetekig türtőztetni magam, hogy aztán egy szánalmas oldal hazavágja az egészet! :facepalm: Köszönöm, Facebook! Remek hangulattal ülök majd neki a résznek... :clap::fuckoff:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami azt illeti, várható volt, gondolom azokhoz igazodtak, akik már élőben megnézték. De ha azt nézzük, Star Wars kapcsán sehol sem bánnak szűkmarkúan a spoilerekkel. (Sokszor már a TCW epizód megnézése előtt lehet tudni a történet 80%-át.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam, hogy sűrűn írtok. :) Sajnos van egy olyan rossz érzésem, hogy én ma már nem látom. Lok ma még fent sem volt itt. :(

És Lok fegyvert szegez a tarkódnak, hogy meg ne merészeld nézni, amíg el nem készül a felirat? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokkal jobb, mint a Lawless. Akármilyen jó volt is, a Lawless-t iszonyat elkapkodták, ennek viszont szinte tökéletes volt az ütemezése.

Egy kicsit jogos, bár én nem éreztem annak. Pontosabban arra gondoltam, hogy akkorát üt, mint a The Lawless, ha nem nagyobbat, bár nehéz eldönteni.

 

Talán a Lawless a kedvencem, szóval ez jó hír. :) Az amcsik sírtak is. :lol:

Szerintem túlértékelik, érzelmes volt ugyan, de nem olyan sírósan, szerintem. (Vagy csak az animén edződött szememnek ez már meg sem kottyan. :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.