Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Bocsánat, hogy javítlak, de nem Zsigmond Tamarára gondolsz (Padmé)? Molnár Ilona Ahsoka volt, s ő végig itt volt velünk. De amúgy egyetértek, nagyszerűek ezek az emberek, akiknek a hangján mi megismerjük a történeteket, minden dicséretet és tiszteletet megérdemelnek. :)

De-de, rá gondoltam és még ő is volt a fejemben, nem tudom, hogy miért írtam Molnár Ilonát. >.< Bocsánat. :D

 

Nekem személy szerint Barbinek Péter volt az egyik kedvencem e téren, hogy ő nagy időközönként is szánt időt a hozzá tartozó karakterre. :)

Igen, ő a másik! Mindig visszatért és mindig kifogástalanul hozta, amit elvártak tőle. Nagyon nagy taps érte!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Rebel Force Radio azt a fülest kapta valahonnan, hogy az 5. évad Blu-ray kiadása október 15-én esedékes a US of A-ben, és Obi lesz a borítóján.( :angry: ) Valamint utólag azt mondták, a CEII-n nem lesz szó a bónusz tartalomról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamint utólag azt mondták, a CEII-n nem lesz szó a bónusz tartalomról.

Kíváncsi vagyok, mi lehet az oka ennek (már ha tényleg igaz a pletyka)? :hmm: Ezeket a lehetőségeket látom:

 

1. Még nem végeztek (és októberig nem is fognak) az utolsó simításokkal a befejezetlen részeken.

2. Üzleti okokból... megvárják, amíg elül a közelgő 5. évados, valamint teljes sorozatos DVD/BD vásárlási láz, és a "Bonus Content" saját, önálló kiadást kap.

3. Mivel nem 2-3 részről van szó, talán mégis leadják utólagosan elnevezett 6. évadként. Mivel ősszel a Rebels érkezik, talán egy tavaszi premierre van esély a Disney egyik csatornáján.

4. Egyszerűen téves forrás, vagy szándékos a félreinformálás, hogy végül kellemes meglepetésként hasson a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3. Mivel nem 2-3 részről van szó, talán mégis leadják utólagosan elnevezett 6. évadként. Mivel ősszel a Rebels érkezik, talán egy tavaszi premierre van esély a Disney egyik csatornáján.

Jaj de jó lenne. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 6. évad maradék részeinek a kiadása még kérdéses, Pablo Hidalgo szerint elképzelhető, hogy nem fogják kiadni, vagy ha igen, akkor nem Clone Wars címszó alatt, hanem egy másik filmbe ágyazva.

 

Itt olvashatóak az eddig elhangzott nyilatkozatok.

 

TCW Twitter

 

Ami a lényeg:

 

"Hidalgo says they are still working on how to distribute Bonus Content, may be outside the box, could include unfinished animation"

 

Hidalgo elmondta, hogy még dolgoznak rajta, miként adhatnák ki a bónusz tartalmakat, talán a hivatalos TCW S05 dobozon kívül, mellékelve befejezetlen animációkat is.

 

Később pedig már ezt mondta:

 

"Hidalgo stresses that even though we may not see stories as Clone Wars episodes, they may show up in another film"

 

Hidalgo meglebegtette, hogy ha nem is látjuk a történeteket mint Clone Wars epizódok, talán egy másik filmben felbukkannak majd.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ez várható volt, de azért még reménykedjünk. Egyértelmű, hogy a Disney nagyon nem akarja már ezt a TCW-t eröltetni. De azért a remény hal meg utoljára. (Chuck Norris fog vele végezni.)

Ebben az évben már nem lesz belőle semmi, mert akkor bejelentették volna. A Rebelsel meg nem fogják közös ringbe rakni. Jövő év közepén jár le az időkeret, utána kezdődik a Rebels reklámkampánya, akkor már szó nem lehet TCW matériáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, mennyire valószínű, hogy végül lefújják az egészet... számos alkalommal szó volt már a "Bonus Content"-ről tényként kezelve. A sorozat kaszája után különösen vérlázítón venné ki magát, ha az egyértelmű ígéretek ellenére kapnánk egy "Bocs, de mégse kaptok semmit, várjátok inkább a Rebels-t." :) Ehhez már pofa kéne. Egyébként nem egy, nem két rész elkészült, azokat spontán máglyára vetnék? Az anyagi szempontok, és a rajongók csillapításának ténye is amellett szól, hogy érdemes kiadni a ráadás tartalmat. A habozás okát továbbra is csak tippelni lehet. Persze legtöbben a 6. évad létében is biztosak voltunk, így sajnos nem tudom kizárni semminek a lehetőségét. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lefordítottam a teljes Tweetet, alulról felfelé érdemes haladni:

 

Filoni just described a rejected story concept for how TCW would tie into ROTS! Was ultimately rejected by GL

-Filoni körülírta azt az elvetett történetszálat, mely a TCW történéseit összekötötte volna a Sithek Bosszúja történéseivel. Végül Geore Lucas vetette el az ötletet. (Kösz bazzeg!)

 

Filoni tried multiple times to have Ahsoka riding a wolf during TCW

- Filoni több alkalommal is próbálkozott egy farkason ügető Ashokával.

 

There was going to be a Yoda/Wookiees arc...

- Lett volna egy Wookiee/Yoda történetvonal.

 

Just saw a very early animation from Wookiees arc...wow! This would have been cool!

- Éppen most láttam egy korai animációt a Wookie történetvonalból! Faszányos lett volna!

 

Hidalgo says elements from live action series have been hinted at since season 2 of Clone Wars

- Hidalgo elmondta, hogy az élőszereplős sorozat elemeit a TCW 2. évadától kezdve építették bele a sorozatba. (szerintem főleg helyszínek, esetleg űrhajókról lehetett szó, karaktereket kizárom)

 

Hidalgo stresses that even though we may not see stories as Clone Wars episodes, they may show up in another film

- Hidalgo meglebegtette, hogy ha nem is látjuk a történeteket mint Clone Wars epizódok, talán egy másik filmben felbukkannak majd.

 

Looking at concept art of a Sith temple from Bonus Content!

- Éppen a bónusz tartalom koncept képeit nézem egy Sith templomról! (Kár, hogy mi nem.)

 

Filoni hints that Sith temple is from Yoda arc!

- Filoni elmondta, hogy a Sith templom a Yoda történetvonalból való!

 

Looking at concept art of Jedi sisters from order 66 bonus content trailer!

- A bónusz tartalomban is látható jedi nővérek koncept képeit nézem.

 

Plo Koon is getting a character model update!

- Plo Koon karaktermodellje megújult.

 

Former Chancellor Valorum to appear inBonus Content!

- Feltünt Valorum a bónusz tartalomban. (EU ütközés lett volna, de kit érdekel....Valorumot egy EU képregényben megölték. Valorum was murdered in a terrorist attack shortly after the Second Battle of Jabiim.)

 

Cad Bane's ship to appear in Bonus Content!

- Feltünt Cade Bane hajója a bónusz tartalomban.

 

Going to Tatooine, Tusken Raiders involved

-Megyünk a Tattoinera, vannak benne buckalakók is. (ÁÁÁÁÁ dejóóóó....lett volna!)

 

Hidalgo says they are still working on how to distribute Bonus Content, may be outside the box, could include unfinished animation

- Hidalgo elmondta, hogy még dolgoznak rajta, miként adhatnák ki a bónusz tartalmakat, talán a hivatalos TCW S05 dobozon kívül, mellékelve befejezetlen animációkat is.

 

Watching Yoda/Anakin clip from SWW

- Yoda/Anakin klippet nézek az SWW-ből. (nem tudom, az micsoda.)

 

Filoni: Yoda and Anakin have a more personal connection

- Filoni: Yoda és Anakin között még személyesebb a kapcsolat. (gondolom lett volna valami jelenet.)

 

Filoni: There is a scene that deals with repercussion of end of season 5. Unsure of if it will be seen...

- Filoni: Van egy jelenet, ami az 5. évad végének az utóhatásáról szól. Bizonytalan, hogy látni fogjuk e valaha…

 

Filoni says he didn't put many EU characters in the series, because he didn't want to change them too much

- Filoni elmondta, hogy azért nem pakolta tele a sorozatot EU karakterekkel, mert azokat nem akarta túlságosan megváltoztatni.

 

Filoni suggested wrapping the series up during timeline of ROTS, audience would see what other characters were doing during the film

- Filoni utalt rá, hogy felfedik a Sithek Bosszúja idősíkja alatt történteket, így a nézők megismerhetnék, hogy a karakterek (TCW gondolom), mit csináltak a film történései alatt. (Nem teljesen értem, talán egy új TCW idősík leírását fogják kiadni, esetleg könyvet, képregényt...lehet akármi.)

 

Filoni says he's surprised at how much fans love Zillo Beast. However, no plot was ever finalized for cloned Zillo...

- Filonit meglepte, hogy a rajongók mennyire nagyon kedvelik Zillot, ugyanakkor elmondta, hogy a klónozott Zilloval kapcsolatban nem voltak kialakított tervek.

 

Filoni: Lots of clone action coming up, probably not Republic Commandos, though...

- Filoni: Rengeteg klón lesz akcióban, valószínüleg nem a Republic Commando tagjai. (Mivel ez élő show, így itt nem filmre vagy sorozatra utalt, csak a vetített előadásra…gondolom én.)

 

Season 5 blu ray coming on October 15, features Obi-Wan on the cover. Includes some directors cuts

- Az 5. évad október 15-én jelenik meg, Obi-Wan lesz a borítón. Mellékelnek pár rendezői vágott részt is. (állítólag 2 rész lesz DC!)

 

Season 1-5 box set also coming

- Jön az teljes TCW 1-től 5-ig. (A teljes csomagra gondolt.)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő nyárig még bármi történhet. Ha addig nem jön ki, akkor utána már a Rebels miatt nem sok esély lesz a megjelentetésre, az lesz agyba - főbe promózva. Az biztos, hogy ebben az évben már nem lesz belőle semmi. Esetleg a főoldalon stream formájban elérhetővé teszik, de annak az esélye is szinte a nullához degradál. Esetleg egy filmé gyúrják össze, ahogy azt Hidalgo felvetette mint eshetőséget, bár azt is nehezen tudom elképzelni, noha egy Disney XD debütálás mindig lehetséges, de annak sincs sok esélye, mert ennyi erővel egy évadon keresztül még vihették volna tovább a TCW-t is.

 

Nemrég felmerült, hogy a Disney tervezi kiadni 2015-ig az eredeti (Unaltered) trilógiát HD formátumban, bár a jogok tekintetében még megy a huzavona, de a kiadás ténye úgy néz ki, már el lett döntve.

Unaltered Trilogy Blu Ray release

 

Bill Hunt: Something else discussed among industry friends at the Con this year: the likelihood of original unaltered Star Wars trilogy finally being released on disc in high quality now that Disney is driving the Falcon. Concensus is it's quite likely leading up to new films.

A Comic Con rendezvényen valami másról is szó volt az iparban dolgozó barátok között: úgy néz ki, hogy az eredeti (módosítatlan) Star Wars trilógia HD formátumban történő kiadása tekintetében most a Disney vezeti a Falcont. A megállapodás szerint az új filmeket hivatottak felvezetni a megjelentetéssel.

 

Azt el tudom képzelni, hogy a majdani trilógiás BR megjelenés kapcsán mint bónusz tartalmat, vagy amellett mint kiegészítő kiadványt (pl.: Walmart Exclusive) meg fogják jelentetni, de annak sincs túl sok esélye. Az biztosnak látszik, hogy az új részeket a régi (módosítatlan) trilógia Blu Ray debütálásával kívánják majd felvezetni, de ahhoz meg hangulatában nem igazán megy a prequell érás TCW, sokkal inkább egy Rebels első évados Blu Ray megjelenés.

 

Egy fontos marketinges szabályt meg kell említeni, ha új boxolót viszel a ringbe, a régi favoritodat már ne reklámozd, hülyén venné ki magát.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem Frenkie, elég egyértelműen fogalmaztál! :lol:

 

A korábbi bejegyzésemet kibővítettem az Unaltered Trilogy Blu Ray megjelenésének a linkjével és a nyilatkozat fordításával is.

 

És akkor lássuk a többi TCW centrikus hírt:

 

- Szó volt róla, hogy Satinet egy rész erejéig páncélba bujtatják, de a történetfolyamot a Maul szál felülírta. Azt hiszem, ez lett volna a páncél egy része.

img_0183_bc62f9941567f5c463decc98fd30b2c8.jpg

 

- Filoni a következőképpen kötötte volna össze a TCW történéseit a ROTS film elejével (Lucas elvetette a tervezetet):

Padme béketárgyalások útján békítette volna ki a szeparatistákat, a szenátus épületében gyülekeztek volna a két oldal követei, azonban a tárgyalásoknak Palpatine hirtelen elrablása vetett volna véget. Ugyan ebben a szálban szerepelt volna Kashyyyk bolygója is. Láttuk volna a vukikat, amint csimpánz szerű lényeken lovagolnak és imádkozó sáskákkal és hatalmas pókszerű rovarokkal harcolnak. Ez a csata is közvetlenül az EPIII eseményeit vezette volna fel. (A twitter alapján Filoni kezdetleges animációkat is mutatott ebből a részből, ami arra enged következtetni, hogy Lucas nem a tervezés fázisában vetette el az ötletet, hanem a gyártás fázisában mondott rá nemet.)

 

- A Ventressről szóló részben Ventressnek lett volna haja, legalábbis ezt beszélték meg Filoniék.

 

- A Tatooine-on játszódó rész a buckalakók életébe is betekintést engedett volna, az egyik szereplő egy tusken sámán lett volna.

 

- A jedi ikrek a Tipum és Tiplee névre hallgatnak.

img_0188_7399e5138cf29806c01ef5ae1ee760d5.jpg

img_0189_ccf09db668cb88435af8e3eeeea56013.jpg

img_0190_310965dbbf14b0b146520c575929c128.jpg

 

- A sith templom (itt Yoda tesz látogatást)

img_0187_779ea8e9c184b0025778fac273552053.jpg

img_0186_ed8c35876418bbb51f5d89598839f9e2.jpg

 

- Vagy a tusken sámán, vagy Plo Koon (új) karaktermodellje, nehéz eldönteni.

img_0194_4bc06c050bcb8b972e57a458ceb95293.jpg

 

- Valami űrhajó, tippem szerint ez lett volna Cade Bane új hajója.

img_0192_f15d7684525161cbfd7e3ff6c48864b1.jpg

 

- Az EU panel kapcsán Mr. Chee az egyik kérdezőnek azt válaszolta, hogy a TCW törlese miatt az elvarratlan szálakat az EU fogja tisztázni, de mivel a dolgok még mozgásban vannak és amíg a Rebels el nem indul, addig az EU nem fog a TCW-vel külön foglalkozni. A TCW idővonalon nem kívánnak addig változtatni, míg nem tisztázódnak a dolgok.

 

- Az Order 66, Ventress és a Yoda/wokiee történetszál még nincs véglegesítve, tartalmaz befejezett és befejezetlen animációkat egyaránt.

- Filoni szerepeltetni akarta Durgeot, de Lucas nemet mondott rá.

- Levetítettek egy klippet, amiben Yoda és Anakin beszélgetnek. Ez a jelenet elmélyítette volna az EPIII-ban is látható beszélgetést és kapcsolati hálót Anakin és Yoda között.

- Lucas a TCW mellett párhuzamosan dolgozott az Underworld sorozaton, ezért a 2. évadtól arra kérte a TCW stábját, hogy azok rejtsenek el dolgokat az élőszereplős sorozatból a TCW egyes részeiben.

- Lucas kérésére használták Quinlan Vost, de végül nem mentek bele mélyebben a karakterbe, mert Lucas egy viccesebb figurát látott volna szívesen, ami szembement volna az EU-val és így az új Vos sok rajongónak nem tetszett volna.

 

- A TCW S05 Blu Ray 2 darab rendezői vágott részt fog tartalmazni, ami nem más mint a...........................................................A Sunny Day in the Void arc.

 

És akkor egy összegzés tőlem.

 

TCW 6. évadról beszélni ostobaság! Bizonyos források szerint 10 - 12 részen dolgoztak még az eddig bemutatott 5. évadon túl. Ezek a részek azonban NINCSENEK véglegesítve. Az animációk hiányosak és ezt Filoni maga erősítette meg a panel alatt. A részek nincsenek kiadható állapotban, a Disney pedig SOSEM tett olyan ígéretet, hogy ezeket a részeket bármikor is meg fogja jelentetni. Mi rajongók csak Filoni, Hidalgo és a hasonszőrű emberek Facebookos/Twitteres bejegyzéseire építünk, de a "talán - esetleg - valószínű - valamilyen formában" kijelentések nem minősülnek a Disney hivatalos nyilatkozatának. Megértem a fórumon lévő rajongók elkeseredését, magam is nagyobb horderejű bejelentésre számítottam, de el kell fogadni, hogy a Star Wars és ezzel együtt a TCW brand nem Filoni és nem Hidalgo kezében van, hanem a Disney markában. Ezzel együtt még nem szállt el az esély, hogy valaha is látni fogjuk a részeket, akár újabb bónusz tartalom, akár mozifilm, akár streames formátumban, de ezt a 10 - 12 félkész részt nem érdemes 6. évadként aposztrofálni és a most megismert tények alapján főleg nem érdemes kész részeknek tekinteni. Amit tudunk, hogy az LFA hatalmas leépítésen esett át. Nem tudjuk pontosan, hogy van -e még olyan rendelkezésre álló gárda, aki gondoskodni tudna az említett részek animációinak a befejezéséről. Csak találgathatunk, az viszont bizonyos, hogy a részek véglegesítése bizonyos mértékű anyagi és emberi befektetést és szervezést jelentene és én úgy érzem, hogy az elhangzottak, a bejelentések elmaradása és az LFA-nál történt elbocsájtások mind arra mutatnak, hogy a Disney már meghozta a TCW maradék részeinek a jövőjére vonatkozó döntést. Ezzel lehet vitatkozni, lehet vele egyet nem érteni, de a fentieket nem lehet figyelmen kívül hagyni. És, hogy miben is áll a döntés a Disney részéről? Nos abban, hogy a Lucasfilm (LFA) átvétele és átszervezése után a Disney számára pontosan mennyit is ér 10 - 12 darab befejezetlen TCW rész. Ha lenne egy céged, ami elektronikai eszközöket állít elő, és már az új műszereket gyártatod, de még lenne 12 darab félkész, már kifutott szériás mérműszered, amihez a gyártósort félig lebontottad, a munkásokat elzavartad, akkor mint igazgató mit kezdenél azzal a 12 befejezetlen műszerrel? Mindent megmozgatnál, hogy be legyenek fejezve, vagy hagynád a fenébe, hiszen már az új műszereket gyártatod az embereiddel, mi a racionális döntés?

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Zééé a hírözönt, nagyon szépen összeválogattad. :clap:

 

Kicsit értetlenül állok a dolgok előtt. Legfőképp azt nem értem, hogy egyáltalán miért volt szükség erre a panelra? A történések függvényében ez egy halott sorozat, így ez az egész sok hűhó semmiért. Persze lehet a soha meg nem valósuló dolgokra műsort építeni, meg sóhajtozni, hogy de jó lett volna, csak ennek semmi értelme nincs. Akkor inkább már a Rebels -t promozták volna a TCW helyett....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Zééé a hírözönt, nagyon szépen összeválogattad. :clap:

 

Kicsit értetlenül állok a dolgok előtt. Legfőképp azt nem értem, hogy egyáltalán miért volt szükség erre a panelra? A történések függvényében ez egy halott sorozat, így ez az egész sok hűhó semmiért. Persze lehet a soha meg nem valósuló dolgokra műsort építeni, meg sóhajtozni, hogy de jó lett volna, csak ennek semmi értelme nincs. Akkor inkább már a Rebels -t promozták volna a TCW helyett....

 

Én is köszönöm, és ugyanerre gondoltam, hogy ennek panelnak ugyan mi az értelme. Bár Kevin Kiner korábbi megszólalása miatt mégsem hiszem, hogy nem fejezik be azt a pár részt. Kukába dobott cucchoz nem kell zeneszerző.

 

(Ma viszont jöjjön valami Rebels cucc.)

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TCW 6. évadról beszélni ostobaság!

Egy hivatalos forrás sem beszélt "6. évadról", legfeljebb a túlzottan optimista rajongók. Ami viszont tény, hogy a Disney felvásárlás után 100%-ra ígérték, hogy előbb-utóbb hozzájutunk a Bonus Contenthez valamilyen formában. Az milyen racionális döntés lesz, ha ezek után (mely mellett továbbra is sokakban szálkaként szúr a TCW kaszája) nem kapunk semmit... ésszerű, és minden szempontból logikus. ;)

Egyébként jó néhány epizód teljesen elkészült, csupán abból a tényből kiindulva, hogy pl. a Clovis-szál még az 5. évad elején szerepelt volna, ami félkész formában nehezen megvalósítható lett volna. Másrészt, nyilván nem részről-részre gyártják az epizódokat, így további néhány 100%-os megléte is több, mint valószínű. Kérdésem továbbra is fennáll: ezeket mind kukába vágnák? Erre olvasnék szívesen egy "racionális" levezetést.

Egyébként Hidalgo szerintem a félkész részek bizonytalanságáról beszélt... hogy odacsapják-e a félkész animációkat a Bonus Contenthez, vagy mennek a levesbe, esetleg valamilyen filmes ötletek közé.

 

Szerk.:

Ha jól látom, ez még nem volt (az említett farkasos cucc):

521651_658148294212657_275546364_n.jpg

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát... Erre csak ugyanazt tudom mondani, amit a TCW elkaszálásakor is éreztem: Go f*ck yourself, Disney!

 

Meglehet, hogy csak mi, a rajongók magyaráztunk bele olyan dolgokat a Bonus Contentbe, hogy ez egy afféle csonka 6. évad lesz, de akkor is fájdalmas, amit a Disney csinál. Őszinte leszek, egy kicsit gyanús volt az, hogy olyan sok epizódot tartalmazzon az a Bonus Content, egyszerűen túl jó dolga lett volna a rajongóknak, ez pedig nem igen vallana a Disney-re. Ez esetben azonban megkérdezném, hogy mi is pontosan az a Bonus Content? Mert a Zééé által összegyűjtött információkból arra következtetek, hogy nem nagyon lesz már semmilyen formában TCW. Szerintem az, hogy a maradék szálakat az EU fogja elvarrni, elég árulkodó. (Tudom, emiatt biztosan sokan köpködnek azok, akik nem szeretik az EU-t, de ha azt csinálják, mint például a Kidnapped, Slaves Of The Republic és az Escape From Kadavo esetén, hogy egy, a sorozaton dolgozó személy ír meg egy történetet és ad ki... Látjátok, elég jónak találták azokat a képregényeket ahhoz, hogy végül visszaépítsék a sorozatba. Ha a már megírt történeteket megjelentetnék képregény, vagy könyv formájában, szerintem mindenképp érdemes lenne őket elolvasni.)

 

Ha engem kérdeztek, a Bonus Content szerintem maximum 6 új epizódot jelent. Méghozzá azokat, amelyek már eléggé készen voltak. Gondolok itt a Clovis- és a 66-os parancs történetszálakra. Hiszen azokból már láthattunk jeleneteket, méghozzá nem is keveset! Előbbivel tele volt az ötödik évad előzetese. Ráadásul a vetítési sorrendet is utólag változtatták meg, így már biztos vagyok benne, hogy az vetíthető állapotban volt. Ezeket egy esetleges 5. évad, vagy 1.-5. évad Blu-Ray kiadás extrái között tudnám elképzelni, de már ebben sem vagyok teljesen biztos.

 

Még a Wikipédia is azt írja, hogy a már elkészült epizódokat kiadják Bonus Content formájában, de, ahogy Zééé is mondta, ebbe valószínűleg nem tartoznak bele azok, amelyek csak félig készültek el. Hogy ha ennyi epizódot elkészíttetett volna a Disney, akkor ennyi erővel már hívhatták volna 6. évadnak is. Nem véletlenül Bonus Content a neve. Ráadásul ha a készítőknek ennyire erőlködnie kell ahhoz, hogy nyélbe üssék a Bonus Content kérdését, akkor valószínű, hogy a Disney nem olyan lelkes a kérdésben.

 

De ami még jobban bosszant az a Disney mérhetetlen kussolása. Megértem, hogy ha még nem akarnak sok információt lelőni a terveikből, de ez egyszerűen már sok. Lucas idejében mindig adtak némi okot a rajongóknak a várakozásra, de most... Egyszerűen semmi. Ez nem a rajongók kiéheztetése, hanem elidegenítése. Én is sokkal kevesebbet foglalkozom a Star Warsszal, mióta nincs TCW. Sőt, meg merem kockáztatni, hogy a Star Wars idei Comic-Con panelje volt az utóbbi évek egyik legsiralmasabbika. Se EPVII., se Rebels, se Bonus Content... Az EU-s bejelentések is persze tök jó dolgok, meg minden, de ezek általában még a Comic-Conon is csak töltelék hírek voltak, amik érdekesek ugyan, de nem annyira, mint az igazán nagy durranások, mint például a friss előzetesek.

 

Bár a Rebelst is várom valamilyen szinten, abban is kezdek már egy kicsit kételkedni. Abban esetleg lehetőség lenne a TCW bizonyos szálainak továbbvitelére, de valószínűleg inkább az új dolgokra fognak koncentrálni. (És mivel más korban is játszódik, bizonyos történeti elemek átültetése egész egyszerűen megoldhatatlan.) Az alkotógárda ígéretes ugyan, de nem garancia. Még a legjobb sztár íróknak és rendezőknek is van időnként egy-egy olyan snassz filmje, így még ők sem feltétlenül garancia a sikerre, ettől függetlenül bízom bennük, hogy a TCW elkaszálása után még van bennük annyi lelkesedés, hogy ugyanolyan szívvel-lélekkel dolgozzanak, mint azelőtt. Hiszen a TCW volt a legjobb dolog, ami az utóbbi időkben a Star Warsszal történt és ezt fenntartom mindaddig, amíg nem látom az EPVII.-et. (Bár valószínűnek tartom, hogy akkor sem fog túlzottan megváltozni a véleményem.)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt előre éreztem. Megy ugyanaz az összevissza beszélés, ami a TCW kaszájakor volt, senki nem mondja ugyanazt. Tegnap még nagyban a bónusz tartalomról, meg a tervezett és befejezett részeiről áradoztak, ma meg más megint azt mondja: ne is álmodjatok róla. Hát kösz b*zdmeg Disney. Ez megint olyan ide-oda dobálózás esküszöm.

Valaki valami konkrétumot igazán mondhatna, elvégre a Celebrationon vagyunk b*szki. Egyértelmű, hogy a Disney nem akar jót senki másnak, csak magának. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fú, hát sok mindenről maradtam le, míg nyaraltam, próbálom emészteni az "elhangzottakat" de mindenesetre dögölj meg DÍZNI!!!!

Köszi Zééé a hírözönt! Fú, esküszöm, megnyerem az 5-öst, felvásárlom a cw-t (csak azt a kis részt, mint magán tulajdonos) oszt' akkor én majd továbbépítem oszt' akkor dögöjjön' meg a DÍZNI meg az összes aki elősegítette a cw pusztulását!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az egész Bonus Content számomra olyan, mint amikor a sült csirkéből csak a csont jut neked. Egy csomó jó dologról lemaradtunk: Sith Templom(és lehet Korriban), Yoda/Wookie szál stb. A 6. évad hab lett volna a tortán. Erre valamit oda dobnak, nesze, ezek a tervek, de már semmi nem lesz belőle. Remélem azért valamit, ha csak alapkoncepcióban is, de átültetnek a Rebelsbe.

Szerkesztve: - Master
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit értetlenül állok a dolgok előtt. Legfőképp azt nem értem, hogy egyáltalán miért volt szükség erre a panelra? A történések függvényében ez egy halott sorozat, így ez az egész sok hűhó semmiért. Persze lehet a soha meg nem valósuló dolgokra műsort építeni, meg sóhajtozni, hogy de jó lett volna, csak ennek semmi értelme nincs. Akkor inkább már a Rebels -t promozták volna a TCW helyett....

At egy: a TCW azért megérdemelt egy ilyen panelt, at kettő: a Rebels kapott saját panelt.

Egyébként nem vagyok benne biztos, hogy ez csakis kizárólag a Disney sara. Mindig amikor kérdezték Filonit a Bonus Content-tel kapcsolatban, mindig azt mondta, hogy bizonytalan, ami nekem arra enged következtetni, hogy jogi problémák vannak. A jogi problémákat meg valószínűleg a Warner állítja, hisz (tök jogosan) miért hagyná, hogy az ő produkciójából, a konkurens Disney is kapjon részesedést. Ezt érzem a 3D-s vetítésekkel kapcsolatban is azzal a különbséggel, hogy ott a Warner helyett a Fox nem enged

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Logikusan hangzik, könnyen lehet ez a háttérben. :roll:

A kasza utáni ígérgetés viszont így is érthetetlen. Akkor is tisztában kellett lenniük a jogi problémákkal, abban az esetben pedig mellőzni a rajongók hitegetését. Nem kizárt, hogy a kasza által keltett felháborodást akarták csillapítani a Bonus Content beígérésével...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.