Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Asszem az egyik EPII -es trailer is így jött ki először. :D

 

Egyébként pedig.

 

 

Nagyon izgatott vagyok! az első szál a 66 -os paranccsal foglalkozik, ráadásul egyben leadva. A klónháború ezen misztikus szelete érdekelt talán a legjobban és most végre válaszokat kapunk. Fantasztikus lesz! Nehezen fog eltelni az az egy hét. Egyébként csak azt nem értem, hogy Fives hogy kerül bele a dologba hisz ő nem öl meg egy Jedit sem. Talán mert ő a parancsnoka Tup -nak?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, volt errefele az a részlet, bár már annak is jóideje.

Ez a kis előzetes rettenetesen lázba hozott, fantasztikus eseményeknek leszünk tanúi az elkövetkezőkben, bánom is én, ha első kézben németül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wow, pofás trailer. És a német sem zavaró, van egy kis nosztalgia érzésem. :)

 

A narrátoros VHS korszak gyermekeinek a német nyelv alap! :) Chuck Norrist én németül ismertem meg! :D Predátor 1-et is narrátorosan, német szinkronnal néztem (meg úgy mindent).

 

 

Ezek után a német TCW bakfitty!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó!!! Te jóságos úr Isten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én nem is tudok mit írni! Semmit! ÁÁÁÁÁÁÁ...

Minden porcikám, sejtem, csontom, izmom, az összes hajam szála bizsereg az imént látott trailer-ért! :D

Na, ugye, hogy nem is rossz nyelv ez a német? :D (na most, akkor gondoljátok el, én ezt hallgattam 2 hónapig+3évet az iskolában :D)

Azt hiszem, a következő hét fog eltelni mindjájunk számára a leglassabban. (Az idő relatív :D)

Ám. Én sajnos egy szerencsétlen helyzetben vagyok. Mivel, szombat este 20:15 (ugyan abban az időzónában vagyunk, szal nincs csúszás) kezdődik, csaknem 2 órán át tart, így csak másnap reggel-hajnal kerül felé a netre. Mire én azt letöltöm (hála Istennek már megszabadultam a mobilnettől, és már korlátlan) így is a letöltési idő kb 4 óra lesz (ha nem több) (2,5 megás netünk van, nem azért, mert nem akarunk jobbat, hanem azért, mert itt vidéken, ez van megfizethető áron, ez is havi 3500 Ft) ami azt jelenti, hogy a legjobb esetben kb vasárnap 4 után tudom a részeket megnézni, ami azt jelenti, hogy 6-ra lennék kész, de nekem pont akkor kell mennem színházba, vasárnap este 9-re, így, a legkorábbi időpont, amikor el tudom kezdeni a 4 rész megtekintését, az Hétfő este 7 óra.

De majd megoldom, felkelek reggel 4kor, addigra biztos fent lesz, letöltöm, áthúzom az "okos" telefonra a részeket, és színház közben inkább nézem az sw-t. :D (visszamondani nem tudom, mert csoportosan megyünk). Az sw-ért mindent. :D De csak én vagyk ilyen szerencsétlen, hogy pont így jött ki. :'(

Na jól van, kicsit utána számoltam, csak ennyit nem akarok szerkeszteni.

Ha elkezdem a letöltést reggel fél 5 körül, talán 9felé letöltődik, mire megnézem 11 óra, úgyhogy okés lesz. Meg tudom nézni normálisan a részeket, és a színházba is el tudok menni.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részvétem Rajmesz. :) Szerintem egyébként a részek még éjfél előtt fel fognak kerülni.

Köszi! :D Az lenne a legjobb!

Bár mondjuk nem tudom. Addott egy német csávó (valószínü, hogy sw rajongó) és a kábel tv csomagja olyan, hogy fel tud venni műsort (akár HD-ben). Feltételezzük, hogy ez mondjuk egy tv-tuner megoldással már a gépén nézi meg a tv műsort, és ott veszi fel, és már egyből a gép vinyójára menti a részeket. Legjobb esetben 22:30 után tudja elkezdeni a feltöltést egy torrent oldalra. Amennyiben valamilyen marha gyors netje van (nem úgy, mint nekem), akkor valóban, éjfél előtt felkerülhetnek a részek. Megvárom, este elindítom a letöltést, de az nekem jó esetben reggel 5-re tölt le. De az nekem úgy nagyon jó. Remélem így lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A narrátoros VHS korszak gyermekeinek a német nyelv alap! :) Chuck Norrist én németül ismertem meg! :D Predátor 1-et is narrátorosan, német szinkronnal néztem (meg úgy mindent).

Bár nem emlékszem, mikor láttam először az ep4-et ls 5-öt, az ep6-ra már emlékszem. Először német nyelven, feliratosan, aztán narrátorosan (arra mondjuk nem emlékszem, hogy az is német lett volna). A Predatort én is narrátorosan láttam először, meg az Alient (meg a Kommandót, azt sikerült is digitálisan megszereznem). Szóval érdekes lesz a TCW-t németül látni. Mintha körbeértem volna. Első emlékeim az SW-ről németül szólnak, és németül is zárul le a Lucas-korszak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Első emlékeim az SW-ről németül szólnak, és németül is zárul le a Lucas-korszak. :)

Ez megható. :D

 

Unokatesóméknál van Super RTL, lehet átmegyek nézni, vagy ha lenne stream azon is bevállalnám. :)

Akkor valószínűleg Te leszel az első közülünk aki látja majd a részeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom mindenki nagyon örül a következő szombatnak. :D

(nem akarom az ördögöt a falra festeni, de remélem nem pont akkor fog akár valamelyikünknek is elmennie a netnek, áramszünet, a letöltés 99%-on és pont akkor jön egy kékhalál, hirtelen fontos elintézni való dolog, aszteroidabecsapódás, ufóinvázió, zombinvázió, III. világháború, stb világot fenyegető és/vagy elpusztító, rossz szándékú bármi is. :D) Na remáljük ehhez hasonló senkinek sem lesz, és mindenki békességben meg tudja nézni a részeket! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Unokatesóméknál van Super RTL, lehet átmegyek nézni, vagy ha lenne stream azon is bevállalnám. :)

 

Akkor légyszi csörögj már rájuk és tudd meg nekünk, hogy többhangsávon szól-e a csatorna?

Ez már régóta izgat, mert ha igen, akkor valószínüleg nem kéne sokat várni egy angol verzióra sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben kijöttek hivatalos képek is, de egyelőre kis méretben! :yes:

 

 

2014-02-09-order66-01.jpg

2014-02-09-order66-02.jpg

2014-02-09-order66-03.jpg

2014-02-09-order66-04.jpg

2014-02-09-order66-05.jpg

2014-02-09-order66-06.jpg

2014-02-09-order66-07.jpg

2014-02-09-order66-08.jpg

2014-02-09-order66-09.jpg

2014-02-09-order66-10.jpg

2014-02-09-order66-11.jpg

2014-02-09-yoda-01.jpg

 

2014-02-09-yoda-02.jpg

 

2014-02-09-yoda-03.jpg

 

 

Csak egy hangyányival lennének nagyobbak mert 400x225-ösek így nyújtani kell őket vágás előtt és az egy picit torzít. Bár a tv-ripből sem lesz szerintem teljesen éles.

Jelenleg ennyit lehet kihozni egy ilyen képből(csak próba, mert én is be vagyok sózva ;) )

 

próba epguide.jpg

 

 

Anno a PRO7 adta le először az EPII trailerét. :D Tökre bejön németül a TCW. Nem gondoltam volna. :D

 

Mondtam, hogy nagy rajongók a svábok! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként, odaát az amcsiknál még mindig hallgatás van?

Csönd és hullaszag. Pedig kétlem, hogy Filoni erre gondolt volna, mikor azt állította, hogy valamilyen formában eljut a rajongókhoz a bónusz-anyag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor légyszi csörögj már rájuk és tudd meg nekünk, hogy többhangsávon szól-e a csatorna?

Ez már régóta izgat, mert ha igen, akkor valószínüleg nem kéne sokat várni egy angol verzióra sem.

 

Megkérdeztem, de erre azt mondta, hogy nem tudja, mert az ő készülékükön nem lehet állítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csönd és hullaszag. Pedig kétlem, hogy Filoni erre gondolt volna, mikor azt állította, hogy valamilyen formában eljut a rajongókhoz a bónusz-anyag.

Nekem ez már olyan kusza, hogy még összeesküvés elméletet sem tudok rá kitalálni. Az egyetlen racionális gondolatom, hogy a háttérben kávégőzös tárgyalások zajlanak a Warrner - Disney között. Bár az elhidegülés, kölcsönös semmibe vétel politikája jobban illik erre a gazdasági szektorra. "Ha te nem, akkor én sem." Az USA fanok meg le vannak ejtve. Megjegyzem, Filloni sem írt ki semmit az FB oldalára már egy ideje, tehát kuss a neve. Sajnos a Lucas éra rajongó barát kommunikációja, a vicces/érdekes/informatív/spoileres Tweet és Facebook bejegyzések korszakának a Disney szabályozott marketing politikája örökre véget vetett. Sok félelmem közül az első volt, hogy nem értik majd meg a LucasFilm mint cég és a rajongók közötti kommunikációs vonal jelentőségét, nem fogják fel, hogy a rajongói közösség éve óta együtt mozog a LucasFilm alkalmazottaival, ahol a kommunikációt nem egy ember szabta meg, hanem némi kötetlenség jellemezte. Ettől volt a Lucas éra emberközeli és ennek hiányában a Disney éra nem az. Egy Tweet/Facebook üzenetet megérdemeltek volna az USA rajongók, de mint tudjuk, Disneynél minden mondat előre ki van elemezve/kalkulálva, nehogy essen a részvények árfolyama. Sajnálom az USA rajongókat, ennél többet érdemeltek volna, mi meg régi motorosok visszakapjuk a VHS korszak szellemét.

 

Lehetséges, hogy a Netflixen fogják adni és most mennek a tárgyalások és amíg nincs megegyezés, addik kuss a paraszt neve. Ott van még az Apple TV baromság is, amin a Rebelst fogják terjeszteni és ami senkit nem érdekel és még ezer streames média.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a Lucas éra rajongó barát kommunikációja, a vicces/érdekes/informatív/spoileres Tweet és Facebook bejegyzések korszakának a Disney szabályozott marketing politikája örökre véget vetett. Sok félelmem közül az első volt, hogy nem értik majd meg a LucasFilm mint cég és a rajongók közötti kommunikációs vonal jelentőségét, nem fogják fel, hogy a rajongói közösség éve óta együtt mozog a LucasFilm alkalmazottaival, ahol a kommunikációt nem egy ember szabta meg, hanem némi kötetlenség jellemezte.

Ennek részben örülök, részben magam is fájlalom. Egyrészt örülök, mert így azért - ha tetszik, ha nem - hatékonyabb a munka, nincs külső befolyásoló tényező (ezer és egy példa van, amikor rajongói nyomás hatására vittek el XY irányba dolgokat), stb. Másrészről, amit te is írtál, oda a családiasság. Azért na, volt egy hangulata annak, hogy Priest leszervezett egy fórumos csevejt John Knoll-lal és még valakivel, akire sajna nem emlékszem már (tényleg, nincs meg valakinek az a beszélgetés?) az sw.hu-n. A starwars.hu-n, egy kis ország kis rajongói csapata dumcsizhatott John Knoll-lal! Nem frászbugon és a turulcsiripen, ahol egy millió és egy ember láthatja nemzetközileg, hanem a starwars.hu-n, ami a mi kis otthonunk volt. Az ep3-ra váráskor ez volt talán a legjobb számomra (Donát naplója és Tibur kémjelentései mellett).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ugye a csodálatos webkamera, ami oly sok dolgot elspoilerezett nekünk! :D Pablo Hidalgo közönségbarát bejegyzései, Sansweet szösszenetei és Rick Mccallum egysorosai, aki sokszor valahol nagyon máshol volt. És ne felejtsük el az EPII select fotókat, amiket Lucas "készített". Igazi művészfotók voltak, szék karfája 2 cm-ről fényképezve, gombok 1 cm-ről fényképezve, tükör és fényeffektekkel elmosott "csodálatos" fotók voltak azok. A TCW sorozat pedig felturbózta és acélosra edzette a rajongói kapcsolatokat. Filoni sejtelmes, semmitmondó Facebook/Tweet bejegyzései, konceptek, elszólások, kiszólások....mind a rajongói kapcsolatokat szolgálták és megteremtették a családias hangulatot. Ez lett lebombázva. Most örülhetnek az USA fanok, ha egyáltalán valamikor le lesz náluk vetítve a TCW, de hogy a Disney a szintjükre leereszkedjen és tájékoztassa őket....azt már nem.

 

Szerintem kell némi rajongói visszacsatolás. Lucas egyébként híresen le tudta építeni a rajongói vágyakat, céltudatos ember, az van, amit Ő mond. Egyébként a TCW miatta lett összeszedett és tökéletes mű. Szerintem a TCWben tudta igazán megvalósítani azt, amit a prequel filmekben kevésbé tudott átadni. Persze a TCW-nek is voltak notórius fikázói, de lényegesen jobb fogadtatásban részesült és én abban látom a TCW sikerének a kulcsát, hogy Lucas visszatért oda, amitől a klasszikus részek is nagyok lettek, hogy hagyott mást is érvényesülni és maga csak az ötleteléssel törődött. Nálam a TCW Lucas prequel munkásságának a csúcsa. Valójában a TCW lett az a prequel, amit a klasszikus rajongói az EPI-III tól vártak. Kalandos, epikus, sok fekete humoral fűszerezett, morbid, koszos, valóságos és mégis mesés, utópisztikus de sokszor nagyon is reális univerzum.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egy hangyányival lennének nagyobbak mert 400x225-ösek így nyújtani kell őket vágás előtt és az egy picit torzít. Bár a tv-ripből sem lesz szerintem teljesen éles.

Jelenleg ennyit lehet kihozni egy ilyen képből(csak próba, mert én is be vagyok sózva ;) )

 

próba epguide.jpg

Szerintem jó lesz, bár ha kicsit növeled a kontrasztot akkor talán még élesebbé lehetne tenni nem? De ha nem hát marad így, max. az offical képek kijövetelével majd lecseréljük.

 

Belegondolva az tényleg gáz, hogy az amcsiknál még csak hír sem volt róla, hogy kezdődik a sorozat külföldön.

 

A trailer HD -ben.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De betölti csak várni kell. Vagy nézd meg itt.

Köszi, már betöltött, csak az volt a gond, hogy telefonról voltam azon meg nem akart sehogysem betöltődni.

 

Egyébként azt vettem észre, hogy most 2.-ra is megnéztem az előzeteset, hogy a németek a "jedi"-szót nem "dszedáj"-nak ejti mint az angol, meg nem is "dszedi"-nek mint a magyar, hanem az ő kiejtésük szerint, "Jédi"-nek ejtik. (milyen meglepő) :D De írni ugyan úgy írják. Én most fogom először látni az sw-t németül, szóval ez nekem új volt, hogy "jédi"-nek ejtik. Nehéz lesz hozzászokni hogy így ejtik...

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jó lesz, bár ha kicsit növeled a kontrasztot akkor talán még élesebbé lehetne tenni nem? De ha nem hát marad így, max. az offical képek kijövetelével majd lecseréljük.

 

Belegondolva az tényleg gáz, hogy az amcsiknál még csak hír sem volt róla, hogy kezdődik a sorozat külföldön.

 

A trailer HD -ben.

 

Az oldal bejön, de hol a trailer?

 

A kép meg ilyen kicsit javítva és több kontraszttal:

próba epguide2.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.