Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Lesz ebből 1080p is? Vagy a Netflix max 720p-s?

 

A Netflix támogatja a superHD-t, ami adatátviteltől függ....a streamelt anyag bizonyára 1080p-s.

 

netflix super HD támogatott eszközök

 

Netflix 1080p

 

Türelem csigavég, ne feledjétek, hogy USA-ban most kel fel a nap! Kicsit várni kell!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan már... Itt egy halom link, minek várni az nCore -ra? ;)

Mert így egyet megnézek, aztán nem fogok egyből ráugrani a következőre, mint bolond Sith a mesterére. :D

 

Plusz, mire minden procedúra lefut, a torrentről már rég lekaptam. 30 mp alatt lejön az nmagról, ezt semmilyen letöltőoldal nem tudja überelni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert így egyet megnézek, aztán nem fogok egyből ráugrani a következőre, mint bolond Sith a mesterére.

 

Ismerős, rémisztően ismerős! Honnan is... Trónok harca és Ki vagy Doki? :45: De a kísértés mindig megmarad, hiába váltasz forrást. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elérhető a Netflixen az új évad, és ezzel párhuzamosan a részek ep guide -ja is az sw.com -on (Csoli, megint lesz munkád :D ). Várjuk a fejleményeket. Addig is egy sokatmondó kép.

 

Oda a hatalmam! És mégis, milyen béna képek ezek? Áhh.. :angry:

Másrészről, meg hálisten, feléledt az sw.com.

Mondjuk a nyers képeket egyelőre még nem tudtam levadászni, de lesz megoldás és jön az eredeti epguide pakk.

 

 

Már az nmagra is elkezdett felcsorogni. :rock:

 

Még semmit sem talál a kereső ,csak a németet.. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor rosszul keresed, mert már hat óta fenn van két változatban is. Írd be, hogy Star Wars.

 

köszi, erre nem gondoltam..így kerestem: "the clone wars s06"

és csak a németek jöttek elő.

 

2. rész és a többi mikor várható?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És nem csak Ahsokáról, hanem az egész TCW -ről is elmélkedik. Jó írás, köszi, hogy belinkelted.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ennyire ne legyünk már sznobok (ne vedd sértésnek, nem annnak szánom, csak jobb szót most nem találtam rá). Pláne úgy ne, hogy magad is csak nemrég döbbentél rá a HD felbontás szépségére. ;) Pláne, hogy még nem is érhető el 1080p-ben az angol verzió.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról nem beszélve, hogy nem mindenkinek van hd tv-je. Akármekkora istenkáromlás is ez szerinted Frenkie, én bizony mezei laptopon nézem.

 

A torrent szépségeiről meg annyit, hogy lehet hogy gyors, de csak az nem tör be rajta keresztül a gépedre, aki nem akar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A torrent szépségeiről meg annyit, hogy lehet hogy gyors, de csak az nem tör be rajta keresztül a gépedre, aki nem akar.

Ez viszont masszív hülyeség. ;) A torrent semmivel sem teszi sebezhetőbbé a géped, mint bármi más, ami portot nyit a tűzfaladon. Márpedig szép számmal vannak ilyen programok minden gépen. Egy sima, mezei otthoni gépen bárki áttörhet, aki akar. Sőt, nagyobb veszélynek vagy kitéve az ilyen nyílt, ellenőrizetlen letöltőoldalakon, mint egy nmaghoz hasonló ellenőrzött, zárt torrent oldalakon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez viszont masszív hülyeség. ;) A torrent semmivel sem teszi sebezhetőbbé a géped, mint bármi más, ami portot nyit a tűzfaladon. Márpedig szép számmal vannak ilyen programok minden gépen. Egy sima, mezei otthoni gépen bárki áttörhet, aki akar. Sőt, nagyobb veszélynek vagy kitéve az ilyen nyílt, ellenőrizetlen letöltőoldalakon, mint egy nmaghoz hasonló ellenőrzött, zárt torrent oldalakon.

Hát nem tudom, hozzám eddig kétszer törtek be, egyszer az alatt az öt perc alatt, amíg fent voltam Facebook-on, a másik meg amikor egy pár napig volt torrentem. Letöltőoldalakkal sosem volt még gondom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, hozzám eddig kétszer törtek be, egyszer az alatt az öt perc alatt, amíg fent voltam Facebook-on, a másik meg amikor egy pár napig volt torrentem. Letöltőoldalakkal sosem volt még gondom.

A számtech topicban válaszolok erre, hogy ne itt offoljunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert mindennél gyorsabb. Percek alatt lent van az 1080p. Én meg azt nem értem hogy mások miért töltik le baromi lassú oldalakról?

Tán azért, mert nem mindenkinek van nCore-ja??

 

Az a baj Zééé hogy ez csak 720p. Igényteleneknek ez megfelel de minőséget kedvelőknek csak 1080p. Komolyan beleborzongok ha valaki 720p -ben nézi a full hd tv-jén. Ez nagyfokú, önmagával szembeni igénytelenséget jelent nem?

Akkor te most engem is leigényteleneztél. Egy 6 éves dell vostro 1015-ös laptopom van, 480p-es kijelzővel, 2 giga 400mhz-es ram-al, egy egy magos Intel Celenoros procival meg egy semmire való integrált VGA-val. De ez off, ez az én anyagi helyzetem, csóró vagyok ez van és a nehezen megkeresett pénzem nem fogom új gépre költeni vagy venni egy FullHD monitort/tv-t vagy csak sima HD-set. 3 év alatt sikerült 60ezret összegyűjtögetnem abból is csak egy telefonra jutotta. Arról írok most egyébként. De szerintem ezt hadjuk. Jó nekem a 480p is, hamarabb is jön le a 2,5 megás netemmel...

 

Arról nem beszélve, hogy nem mindenkinek van hd tv-je. Akármekkora istenkáromlás is ez szerinted Frenkie, én bizony mezei laptopon nézem.

Így van. Nekem is csak egy gagyi laptopom van. Nem azért, mert nem akarok újat, sőt, mi több, nagyon vágyom rá, néha az őrületbe kerget, hogy ennyire hitvány, gagyi gépem van. Azon gondolkodtam, csak nekm van ennyire gagyi gépem? De ha nyerek legalább egy millát kaparóson vagy tippmixen biztos veszek egy új laptopot...

 

Egyébként, nagyon örülök annak, hogy örültök annak, hogy elérhető (lesz?) a teljes 6. évad angolul.

Bár, mondjuk nekem teljesen megfelel a német.

 

Időközben már piratebay-en is fenn van mind a 13 rész. Biztos mindenki azt nézi azért van itt ilyen csend. Kb 7-re érek haza akkor elkezdem őket letölteni (bár nem tudom minek) de mire mind a 13 részt letöltöm a 2,5 megás netemmel örülök, hogy ha vasárnap délig lejön így is 480p-ben. (fölösleges ennél nagyobb felbontás, mert hát csóró vagyok még a 720p-es kijelzőhöz is)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.