Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

2009 őszén fog jönni a második évad. Az első március végén véget ér, így lesz idő elmélyedni benne. Én örülök ennek a kis szünetnek.

Én is. Nem lesz olyan tömény, és felfokozott hangulattal lehet majd várni ;) Plusz közben megjelenhet az első évad DVD-n és Blu-ray-en.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2009 őszén fog jönni a második évad. Az első március végén véget ér, így lesz idő elmélyedni benne. Én örülök ennek a kis szünetnek.

 

:D ne mááá! Ez rossz. Utálom ezeket a dolgokat, hogy nyáron nincs mit nézni ;)

Se suli, se sorozat. Utálom a nyarat, folyton unatkozok, nincs mit csinálni.... Na de ez már off

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D ne mááá! Ez rossz. Utálom ezeket a dolgokat, hogy nyáron nincs mit nézni ;)

Se suli, se sorozat. Utálom a nyarat, folyton unatkozok, nincs mit csinálni.... Na de ez már off

OFF Ilyenkor kell menni csavarogni, haverokkal lógni, a strandon a csajokat bambulni, csajozni :D ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off...

 

Tévedés...

 

Ilyenkor lehet újranézni a sorozatot... utána mehet a hölgyemények bámulása a strandon... bár embere válogatja, én a strandon is inkább döglök, vízben vergődök, kajálok... nem feltétlenül ebben a sorrendben.. ;)

(Márha kijutok a strandra... múlt nyáron pl nem jött össze egyszer sem)

 

.. on.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D ne mááá! Ez rossz. Utálom ezeket a dolgokat, hogy nyáron nincs mit nézni ;)

Se suli, se sorozat. Utálom a nyarat, folyton unatkozok, nincs mit csinálni.... Na de ez már off

Nem baj, hogy lesz egy kis szünet, kell a lélegzetvétel, meg így aztán nem válik unalmassá sem :D

Ehhez egy kis off még: én is így voltam sulis koromban, aztán az ember elkezd melózni, és rájön, hogy mennyi mindent csinálhatna a nyári szünet alatt, legalább én most tudnék ám mit egy két hónapos szünet alatt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azt mondták, hogy minden évad egy újabb mozifilmmel indul? Könnyen fedezné az évadok költségeit.

Ebben lehet valami, mert immár a tetszési indexe nőtt a sorozatnak. Szerintem alkalmas lehet egy újabb mozifilm a nyereségre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy a DVD kiadás sikeresebb lesz, ami megfontolandóvá teheti a dolgot.

Úgyis a sorozatok DVD-s filmekkel támogatásának korát éljük, lásd a Babylon 5, Battlestar Galactica, 24 és Stargate filmeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre egy kis Mace Windu action.

Már nagyon várom.(ha a mozifilm fele ilyen jó lenne mint ez az előzetes akkor ...)

Ha nem vetted volna még észre, akkor elárulom, hogy egy film előzetese mindig jobb, mint maga a film. Ezért estem bele abba a hibába, hogy nyálcsorgatva ültem be a PotC harmadik részére, és dünnyögve jöttem ki, de ez a mondat OFF! Kétségtelen, hogy a Ryloth trilógia iszonyat ütős lesz, de ennek ellenére még mindig van egy rossz előérzetem George Krstic forgatókönyvíróval kapcsolatban, aki a Downfall Of A Droid epizódot írta, és akire én rávarrtam a "tehetségtelen" jelzőt.

Spoiler:

Viszont ami egyértelműen pozitívuma a trilógiának, hogy ezúttal mindent belead. Az egyik legtöbb karaktert felvonultató történettel lesz dolgunk. Wat Tambor intézkedései a Ryloth-on bennem párhuzamot keltettek a Nelvaan-on történtekkel, ahol szintén a Techo Unió terrorizálta a népet. Ahogy elnézem lesz itt egy új szereplő is, aki gondolom ugyanolyan időszakos lesz, mint amik voltak eddig. Szegény Yularen admirális kómába fog esni. Kíváncsi vagyok, hogy miként. Mace Windu aktív szereplésének meg már ideje volt. Várom. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg ütős trailer. ;) Úgy látszik beleadnak apait anyait az első szezon végébe. Végre feltűnik Mace Windu!!! A monumentalitás pedig olyan méreteket ölt, hogy netovább. Mind az űrcsata mind a szárazföldi ütközetek nagyon jól néznek ki. Már nem sokat kell várnunk rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben lehet valami, mert immár a tetszési indexe nőtt a sorozatnak. Szerintem alkalmas lehet egy újabb mozifilm a nyereségre.

Nem hiszem, hogy túl jó ötlet lenne. Az első mozifilm nagyon gyatrán teljesített és hiába lett népszerűbb a sorozat további epizódjaival, nem hinném, hogy odaát bizalmat szavaznának egy újabbnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Revan (és más is aki magáénak érzi)! Van egy olyan gomb itt, hogy idézet. Az nem dísznek van, hanem ha több hsz-ből akarsz idézni akkor azokat bejelölöd vele, és egyben tudsz válaszolni rájuk. Így elkerülhető, hogy pár szavas hozzászólásokból többet is írj.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... most nézem a hivatalos oldalt és azt írja, hogy a Ryloth trilógiát február 27-Március 13-ig adják le. Na de az évadnak Március 20-án lesz vége és eddig úgy volt (vagy csak én tudtam így), hogy az évad 22 részes lesz és így jön ki a Ryloth trilógia évadzárásnak. Akkor most hogy is van ez?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... most nézem a hivatalos oldalt és azt írja, hogy a Ryloth trilógiát február 27-Március 13-ig adják le. Na de az évadnak Március 20-án lesz vége és eddig úgy volt (vagy csak én tudtam így), hogy az évad 22 részes lesz és így jön ki a Ryloth trilógia évadzárásnak. Akkor most hogy is van ez?

Én azt olvastam valahol, hogy lesz egy hétvége amikor nem lesz epizód.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.