Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Igen. Plo Koon -nak Forgách Péter a hangja. :)

Én valahogy nem ismertem fel... Kissé elmélyítették. Arra gondolsz, aki Tom Hanks hangja szokott lenni?

Grievousre mit tippeltek? (Legalább már nem Grívesz. :) ) Bár néha szerintem nem nagyon értenék a kicsik.

Én a klónokkal nem vagyok megbékélve... Szerintem különbözik a hangjuk.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis szinkront dobtak össze és a honlap is pofás. Na de azért van egy apró baki, Luminara Undilinál azt írták a fajra, hogy neimoidiai :)

A szinkron egyetlen pozitívuma számomra Grievous. Remek lett. Hála égnek a filmes verzióval köszönő viszonyba sincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra gondolsz, aki Tom Hanks hangja szokott lenni?
Neki Kőszegi Ákos a fő hangadója. Forgách Petihez David Hasselhof-ot lehet kötni leginkább. Meg ott van még például a helyszínelős William L. Petersen.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként, a Nintendo DS sorsát, eldönthetjük... Szerintem rajtunk kívűl, csak az ovisok nézik, azok meg nem tudnak netezni. Tehát a DS közülünk kerül valahova! :P És akkor csak annyit kell tennünk, hogy megbeszéljük, hogy melyik héten ki küldi el(tehát ki nyeri)... :)

:):P:yeah:

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neki Kőszegi Ákos a fő hangadója. Forgách Petihez David Hasselhof-ot lehet kötni leginkább. Meg ott van még például a helyszínelős William L. Petersen.

Tudom, én is Kőszegit kedvelem inkább, de Forgács mintha eggyel többször lett volna... (most nézem a szinkronhangok.hun, hogy nem... :) )

Szóval gondoltok? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól megkeverték a dolgokat. A Ryloth trilógia már a jövő héten elkezdődik! :) Az is kiderült, hogy a múlt heti és a mostani részek már a második szezon keretei között készültek. Vajon miért rakták át az első évadba őket? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a CN TCW-és (rövidítések sorozata :) ) oldalát, és jópofa meg minden, de csináltak egy jó pár hibát, ami megmosolyogtatott engem. Itt az egyik legszembeötlőbb a spoiler gomb alatt.

Nálam meg egyszer bugos volt az amerikai honlap, és nem azt írta ki, hogy "Count Dooku", hanem hogy "Cound Dooku". Nyomtam egy képlopást, hogy megörökítsem, bezártam a honlapot... Csak valószínűleg félrenyomtam, mert nem lopott képet. Visszamentem a honlapra addigra már helyrejött. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a CN TCW-és (rövidítések sorozata :) ) oldalát, és jópofa meg minden, de csináltak egy jó pár hibát, ami megmosolyogtatott engem. Itt az egyik legszembeötlőbb a spoiler gomb alatt.

 

 

Spoiler:

 

 

Ezt egyébként már említette más itt a fórumon.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Rising Malevolence magyar verzióját! Yularen admirális új hangja telitalálat!

Egyébként valaki feltehetné a tisztán magyar verziót, mert én ennek a dualdubnak nem látom értelmét. Olyan, mint amikor egyszerre többen pofáznak neked, szóval idegesítő. :) Aztán arról le lehetne vágni, és átrakni a HD verzióra. És akkor sokkal jobb, szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Rising Malevolence magyar verzióját! Yularen admirális új hangja telitalálat!

Egyébként valaki feltehetné a tisztán magyar verziót, mert én ennek a dualdubnak nem látom értelmét. Olyan, mint amikor egyszerre többen pofáznak neked, szóval idegesítő. :P Aztán arról le lehetne vágni, és átrakni a HD verzióra. És akkor sokkal jobb, szerintem.

 

Használj codecet, akkor nem hallod a magyarnál az angol hangot is :)

Van magyar hangos HD-s is, de azt nem rakom fel, mert így is 2-3 óráig megy fel a sima verzió. :)

Egy kérdés: az orvosdroidnak ki volt a magyar hangja, mert nagyon ismerősnek tűnt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Használj codecet, akkor nem hallod a magyarnál az angol hangot is :hmm:

Van magyar hangos HD-s is, de azt nem rakom fel, mert így is 2-3 óráig megy fel a sima verzió. ;)

Egy kérdés: az orvosdroidnak ki volt a magyar hangja, mert nagyon ismerősnek tűnt.

Próbaképpen kiírtam egy DVD-re, és megnéztem a vadiúj lejátszónkon, hogy tényleg igazad van-e, és igen! Gyönyörű a képminőség, és még csak a nyomát sem hallom az eredeti szinkronnak. Köszönöm szépen. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.