Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szeretném figyelmetekbe ajánlani az epizód topikok nyitó kommentjét. Az epizód infók kibővültek melyekből így még több érdekességet tudhattok meg. A bővítést Dzséjt végezte, és az ötletet is ő jegyzi. Így most már elmondhatjuk, hogy talán itthon nincs is ennél informatívabb TCW szekció (önfényezés rulez). ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretném figyelmetekbe ajánlani az epizód topikok nyitó kommentjét. Az epizód infók kibővültek melyekből így még több érdekességet tudhattok meg. A bővítést Dzséjt végezte, és az ötletet is ő jegyzi. Így most már elmondhatjuk, hogy talán itthon nincs is ennél informatívabb TCW szekció (önfényezés rulez). ;)

Ez remek ötlet. ;)

 

Amint látom Phobos beelőzött a linkekkel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretném figyelmetekbe ajánlani az epizód topikok nyitó kommentjét. Az epizód infók kibővültek melyekből így még több érdekességet tudhattok meg. A bővítést Dzséjt végezte, és az ötletet is ő jegyzi. Így most már elmondhatjuk, hogy talán itthon nincs is ennél informatívabb TCW szekció (önfényezés rulez). ;)

Láttam, az Ambush-nál már megtörtént. ;) Köszi a kiegészítéseket!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy vagytok vele, de ezeket az előzeteseket elnézve az a sanda gyanúm, hogy a Ryloth szál le fogja pipálni a Malevolence trilógiát. Az Obis akciós rész döbbenetesen jó és hangulatos!!!

 

Egyetértek. A kanyonos jelenetet meg a Windu droidapírtására kíváncsi leszek majd :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az epizód beharangozók a Malevolence trilógiával frissültek. Akik kíváncsaik az apró érdekességekre és csemegékre, azok feltétlenül olvassák el. Nagyon sok érdekes infó található meg bennük az adott részről!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az epizód beharangozók a Malevolence trilógiával frissültek. Akik kíváncsaik az apró érdekességekre és csemegékre, azok feltétlenül olvassák el. Nagyon sok érdekes infó található meg bennük az adott részről!

Jók a kiegészítések! Egyrészt, mert tele vannak nevekkel :P, másrészt pedig mert számos új dolgot (vagy amit eddig nem vettem észre) tudtam meg az érdekességekből. Gondolom, ezek egy része valami enciklopédiából származik, de vannak benne saját megfigyelések is, ez biztos (pl. a szinkront taglaló megjegyzések - ezek külön csemegék, mivel ezt biztos máshol nem lehet megtalálni). :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszembe jutott valami a sorozattal kapcsolatban. Obi-van, Anakin, ahsoka és a többiek miért nem hordanak normális Jedi ruhákat? Miért kell mindenkinek valamilyen köztársasági klónpáncél darabot viselniük az alkarjukon, vagy a vállukon?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszembe jutott valami a sorozattal kapcsolatban. Obi-van, Anakin, ahsoka és a többiek miért nem hordanak normális Jedi ruhákat? Miért kell mindenkinek valamilyen köztársasági klónpáncél darabot viselniük az alkarjukon, vagy a vállukon?

Szerintem ez a háborút hivatott jelképezni. Amúgy is full akció van, a köpennyel csak a baj lenne. :rock: Ha megfigyeled, az EPIII vagy EPII akció jeleneteiben sincs a Jediken köpeny.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jók a kiegészítések! Egyrészt, mert tele vannak nevekkel :P, másrészt pedig mert számos új dolgot (vagy amit eddig nem vettem észre) tudtam meg az érdekességekből. Gondolom, ezek egy része valami enciklopédiából származik, de vannak benne saját megfigyelések is, ez biztos (pl. a szinkront taglaló megjegyzések - ezek külön csemegék, mivel ezt biztos máshol nem lehet megtalálni). :rock:

Igen, a szinkronokat én teszem hozzá, főleg azért, mert ha valaki szinkronosan nézi, így legalább az is tudja, miről van szó.

 

Eszembe jutott valami a sorozattal kapcsolatban. Obi-van, Anakin, ahsoka és a többiek miért nem hordanak normális Jedi ruhákat? Miért kell mindenkinek valamilyen köztársasági klónpáncél darabot viselniük az alkarjukon, vagy a vállukon?

Tudod milyen nehéz lenne egy Jedi köpenyt leanimálni, amint össze-vissza libeg? Szerintem már Dooku ruhájával is eleget szenvednek, nem kell nekik ez minden egyes részbe :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.